fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło
Nie czekaj na promocję! Dajemy Ci gwarancję najniższej ceny zarezerwowanego obozu. Dowiedz się więcej!
#ByleDoWakacji

Pomysł na wakacje

Akademia Talentów – wakacyjny kampus pasjonatów

Wakacje to dla dzieciaków i młodzieży czas zasłużonego odpoczynku od szkolnej rutyny. Słodkie lenistwo i szalone zabawy to pierwsze, co przychodzi nam na myśl, gdy mówimy „letni obóz”… A może jest inny przepis na idealny, wakacyjny wyjazd, po którym młodzi ludzie wrócą do swojej codzienności nie tylko zrelaksowani i w dobrych humorach, ale także bogatsi […]

Wyjątkowe miejsce na mapie Poszukiwaczy Przygód – obozy w Tleniu

Odkryliśmy miejsce, w którym wakacyjny klimat wprost przenika przez skórę… Miejsce, w którym, gdy zamkniesz oczy, usłyszysz wszystkie dźwięki lata – szum nagrzanego lasu, śpiew ptaków i szmer jeziora. Wokół czyste powietrze, słońce grzeje ciało, a w lesie pachnie jagodami… Witajcie w Borach Tucholskich!  

Obóz dla… aktywnych!

Ech, wakacje! Po trudach roku szkolnego w końcu nadchodzi czas beztroskiego wypoczynku. Wylegiwanie się na plaży, opalanie w promieniach górskiego słońca… Czy Wy także nie możecie doczekać się słodkiego, letniego leniuchowania? A może zupełnie inaczej rozumiecie pojęcie „odpoczynek”? Jeśli nie wyobrażacie sobie lepszego sposobu na spędzenie wakacji, niż aktywność na najwyższych obrotach, a sport i […]

Pomysł na lato? ⛺ Baza Namiotowa

Kończysz właśnie nocną wartę na Bazie Namiotowej. Zapowiada się konkretny dzień – czeka was przeprawa przez kaszubskie bagna oraz MilSim, czyli symulacja działań wyspecjalizowanej jednostki wojskowej. Wieczorem nauka wiązania węzłów, a poza tym wasz wychowawca obiecał, że pokaże wam, jak konserwować broń.

Artystyczne wakacje na Przystani Wyobraźni

Jest takie miejsce, w którym natychmiast znajdziesz się w gronie przyjaciół. Wibrujące artystyczną energią, pełne kreatywnej swobody i wzajemnego zrozumienia dla najbardziej nietypowych form ekspresji. To miejsce to Przystań Wyobraźni – cykl artystycznych obozów młodzieżowych organizowanych przez Poszukiwaczy Przygód!