pełna wersja serwisu

Nasze miejsca i ośrodki

Obozy 2020 – ważne informacje w związku z koronawirusem w Polsce
W przypadku odwołania obozu z powodu pandemii lub epidemii koronawirusa, klientom przysługuje zwrot 100% wpłaconych zaliczek

W Górach

Tatry, czyli najwyższy łańcuch Karpat, potrafią wprawić w zachwyt swoją monumentalnością. W ich cieniu rozciąga się malownicze Podhale, skrywające dawne sekrety, działające jak magnes, pozwalające odpocząć w ciszy, ale i poszukać mocnych wrażeń.

Małe Ciche Ośrodek Wypoczynkowy PASTERNIK

Małe Ciche to jedna z najmniejszych, a zarazem najpiękniejszych podhalańskich miejscowości. Ukryte w iglastym lesie, otoczone górską przyrodą i zamieszkałe ledwie przez kilkuset mieszkańców, bez wątpienia zasłużyło na swoją nazwę.

Poronin Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy LIMBA

Podtatrzańska miejscowość, położona pomiędzy Pogórzem Gliczarowskim i Gubałowskim, jest znakomitą bazą wypadową do turystyki pieszej. Na przełomie XIX i XX wieku Poronin stał się słynną miejscowością letniskową artystów. Dzisiaj nadal urzeka swym klimatem!

Bukowina Tatrzańska Ośrodek Wypoczynkowy ZBÓJNICÓWKA

Bukowina Tatrzańska jest podhalańską miejscowością o najpiękniejszym widoku na Tatry w Polsce. Widać z niej cały łańcuch Tatr, biegnący ze wschodu na zachód. To spokojne, turystyczne miejsce pełne skrywanych przez przyrodę tajemnic.

Zakopane Ośrodek Wypoczynkowy U FRANKA

Stolica Podhala przyciąga doskonałym położeniem, regionalną architekturą i przepięknym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Krupówki tętnią życiem, ale na otaczających miejscowość wzgórzach jest cicho i spokojnie. To miejsce trzeba zobaczyć!

Nad Morzem

Morze Bałtyckie to fale i piaszczyste plaże, ale także piękne krajobrazy, sosnowe lasy, czyste powietrze, ciepła woda i wspaniałe lokalizacje nadmorskich obozów Poszukiwaczy Przygód w Jantarze, Junoszynie oraz Krynicy Morskiej!

Junoszyno Ośrodek Wypoczynkowy SAWA

Jedną z najspokojniejszych nadmorskich miejscowości letniskowych w rejonie Mierzei Wiślanej, idealne miejsce dla poszukiwaczy bursztynów i wakacyjnych przygód.

Jantar Ośrodek Wypoczynkowy BURSZTYN

Jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych na Mierzei Wiślanej. Położona na prastarym bursztynowym szlaku osada rybacka staje się w sezonie gwarnym letniskiem, przyciągającym turystów piękną, szeroką plażą i wspaniałą przyrodą.

Krynica Morska Ośrodek Wypoczynkowy BAŁTYK

Mierzeja Wiślana to jeden z najbardziej urokliwych zakątków polskiego wybrzeża. Przesmyk oddzielający Zalew Wiślany od Zatoki Gdańskiej zachwyca szerokimi plażami, widokami i roślinnością parku krajobrazowego. A sama Krynica Morska zmienia się latem w tętniącą życiem, wakacyjną stolicę Wybrzeża!

Nad Jeziorami

Polskie pojezierza to miejsca unikatowe na skalę światową. Kaszuby i Mazury fascynują nie tylko pięknymi widokami i wspaniałymi jeziorami, ale także odrębnością kulturową regionu. Oba miejsca kojarzą się z aktywnym wypoczynkiem, ale gwarantujemy że ukryte wśród lasów ośrodki wypoczynkowe zapewniają wyjątkową ciszę i spokój!

Sarnówek Ośrodek Wypoczynkowy SARNÓWEK

Położony na Warmii Jeziorak to najdłuższe jezioro w Polsce, z łagodną linią brzegową, otoczone lasami i niewielkimi, ukrytymi miejscowościami. Jedną z nich jest Sarnówek – niewielka osada na zachodnim brzegu Jezioraka. Tam właśnie, wśród zieleni przyrody, stworzyliśmy wakacyjną bazę dla młodszych poszukiwaczy przygód!

Dębrzyno Ośrodek Wypoczynkowy DEBRZYNO

Dębrzyno to spokojna kaszubska miejscowość, malowniczo położona nad jeziorem Długim - o pierwszej klasie czystości. Wszystko to wśród lasów Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

Orkusz Baza namiotowa w Orkuszu

Gęste lasy Powiśla, czyste wody jeziora i odcięcie od cywilizacji - oto jak wyglądają wakacje w Orkuszu, sercu Bazy Namiotowej Poszukiwaczy Przygód!