fbpx

Dzieci? Młodzież? Witajcie na obozach dla nastolatków!

Już nie dzieci, jeszcze nie młodzież

To, że jesteśmy specjalistami od wakacji, wszyscy już wiedzą. W końcu od 20 lat robimy wszystko, by dzieci i młodzież spędzały ten letni czas nie tylko odpoczywając, ale także (a może przede wszystkim?) rozwijając swoje pasje, no i po prostu fantastycznie się bawiąc. Nie mamy wątpliwości, że do świetnego samopoczucia naszych uczestników przyczynia się jeszcze jeden fakt – obecność rówieśników. Na obozach Poszukiwaczy Przygód od zawsze gościmy zarówno dzieci (najmłodsi: 6 – 10 lat, dzieci: 8 – 13 lat), jak młodzież (13 – 19 lat) na przygotowanych pod kątem ich wieku programach. W tym roku postanowiliśmy stworzyć dodatkową, wakacyjną przestrzeń dla tych, którzy nie czują się już dziećmi, ale świat młodzieży jeszcze chwilę musi na nich poczekać: nastolatków w wieku 11 – 15 lat.

Cześć! Czekaliśmy na Was!

Dla naszych młodych poszukiwaczy przygód przygotowaliśmy obozy, na których na pewno znajdą przyjaciół w zbliżonym wieku, dzielących te same zainteresowania. A to przecież podstawa świetnej zabawy! Powitamy ich nad morzem, w ośrodku Bursztyn w Jantarze  – jednej z najspokojniejszych letniskowych miejscowości Mierzei Wiślanej. Wspaniałe lasy, szeroka, piaszczysta plaża oraz otwarty basen na terenie ośrodka zagwarantują prawdziwy wakacyjny relaks w najczystszej postaci.

Co dla „wirtualnych”?

Doskonale wiemy, że wirtualna rozrywka to dla dzieciaków w tym wieku ważna sprawa. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu obozy związane z najpopularniejszymi grami komputerowymi. Mamy coś dla kreatywnych fanów Minecrafta oraz żądnych adrenaliny graczy Fortnite. Znajdzie się także coś dla tych, którzy nie mają swojego ulubionego tytułu i chcą sprawdzić się w różnych wirtualnych światach – dla nich właśnie jest obóz gamingowy.

Nie zapomnieliśmy też o tych, którzy w świecie online lubią nie tylko grać i oglądać, ale także sami mają coś ciekawego do pokazania! Na obozie YouTube bez tajemnic uczestnicy dowiedzą wszystkiego, co jest potrzebne, by zacząć przygodę z samodzielnym stworzeniem i prowadzeniem kanału. Poznają ciekawostki techniczne, skupią się na tworzeniu wartościowych treści oraz zaznajomią z najpopularniejszymi kanałami na YT.

Oczywiście na wszystkich naszych obozach komputerowych kadra dba nie tylko o wysoki poziom zajęć przed ekranami monitorów, ale także o świetną, aktywną rozrywkę poza nimi! Uczestnicy będą mieli okazję codziennie brać udział w zabawach na plaży czy nad brzegiem basenu, a także w grach terenowych, dzięki którym dotlenią głowy przed następną rozgrywką w wirtualnym świecie!

Co dla aktywnych?

Jak na Poszukiwaczy Przygód przystało, mamy także propozycje dla tych, którzy wakacje lubią spędzać w ruchu. Dla uczestników w wieku 11 – 15 lat przygotowaliśmy nasze sprawdzone programy obozowe w idealnie dopasowanych dla tej grupy wiekowej odsłonach.

Zacznijmy od obozu, który w słownikach mógłby widnieć pod hasłem „wakacje”, jako ich definicja. Przed Wami Słoneczne wakacje – szalone zabawy na plaży, bitwa na balony z wodą, mieszanie owocowych pyszności, siatkówka, frisbee, impreza w pełnej charakteryzacji i letnia sesja zdjęciowa. Brzmi ok? No pewnie, że brzmi ok!

Jeśli jednak poszukujecie mocniejszej dawki adrenaliny, to mamy dla Was coś specjalnego: Obóz Poszukiwaczy Przygód, na którym sprawdzicie swoje siły podczas rozgrywki paintballowej i przejażdżce quadem, nauczycie się posługiwać mapą, kompasem oraz rozpalać ogień i pozyskiwać jedzenie w warunkach polowych, weźmiecie udział w grach terenowych i niesamowitych konkurencjach sportowych. Oczywiście nie zabraknie czasu na chwilę relaksu nad brzegiem morza i basenu!

Mamy też naszą sprawdzoną obozową pozycję w nowej odsłonie. W tym roku właśnie do Jantaru zapraszamy nastolatków, którzy pragną spędzić wakacje w siodle. Obozy konne – I. stopnia – dla początkujących i średnio zaawansowanych oraz II. stopnia dla zaawansowanych, pozwolą Wam na doszlifowanie swych umiejętności i spędzenie tego lata w otoczeniu rówieśników podzielających niezwykłą pasję, jaką jest jazda konna. Wyjątkowy, autorski sposób szkolenia w zaprzyjaźnionej stadninie zapewni uczestnikom możliwość jazdy w terenie (las, plaża) niemal od samego początku!

To będą najlepsze wakacje ever!

Jesteśmy pewni, że nasze obozy dla nastolatków wieku 11 – 15 lat przypadną Wam do gustu. Dlaczego? Ano dlatego, że wiemy doskonale, jak ważne jest indywidualne podejście do naszych uczestników – niewielkie grupy rówieśników połączonych wspólnymi zainteresowaniami to szansa na niezapomniane przeżycia, wielkie przyjaźnie i rozwój pasji. Inaczej mówiąc – to będą #najlepszewakacjeever! 😊