pełna wersja serwisu

Poszukiwacze Przygód


Naszą misją jest tworzenie wartościowego i bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Rozwijamy młode talenty, wspieramy nietuzinkowe zainteresowania i odkrywamy wewnętrzny potencjał młodych ludzi. Wierzymy też, że warto jest marzyć, a żywa wyobraźnia pozwala pozostać twórczym i ciekawym świata. Aby rozwijać się, poznać wspaniałych przyjaciół i przeżyć najciekawsze przygody trzeba robić to, co naprawdę się kocha. Dlatego programy naszych obozów wypełniamy specjalnie przygotowanymi, tematycznymi atrakcjami.

MAMY JUŻ 21 LAT

  • w tym czasie zorganizowaliśmy obozy, zimowiska i zielone szkoły dla wielu tysięcy młodych ludzi,
  • działamy przez cały sezon letni i zimowy w dziewięciu różnych miejscach w Polsce,
  • promujemy aktywną turystykę i aktywność fizyczną,
  • pracujemy z pasją i zaangażowaniem;

 

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty:

 

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Autorskie programy

Przygotowane przez specjalistów, dostosowane do wieku uczestników i skierowane na rozwijanie ich zainteresowań. Unikalne i inspirujące. Programy naszych obozów były wielokrotnie nagradzane podczas branżowych imprez turystycznych.

Doskonale przygotowana kadra

Zatrudniamy najlepszych pedagogów i wychowawców w Polsce. Starannie wyselekcjonowani profesjonaliści, posiadający nieprzebrane pokłady energii i dobrego humoru są gwarancją bezpiecznego i udanego pobytu na obozie.

Niewielkie grupy

Kameralne grupy sprzyjają integracji, rówieśnicy łatwiej się w nich adaptują i nawiązują kontakt z wychowawcą. Na naszych obozach ilość wychowawców i instruktorów jest zazwyczaj większa niż przewidują to obowiązujące przepisy.

Sprawdzone ośrodki wczasowe

Wszystkie nasze ośrodki położone są w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, z dala od hałaśliwych centrów oraz głośnych ulic. Każdy nasz ośrodek posiada pokoje z łazienkami, szerokie zaplecze dydaktyczne (świetlice, sale dydaktyczne, boiska, altany) i serwuje pyszne i zdrowe posiłki. 

Stały kontakt z obozami

Podczas pobytu dzieci na obozach zapewniamy stały, 24–godzinny kontakt z kierownikami placówek poprzez indywidualny numer telefonu, w sieci o największym możliwym zasięgu. Numery telefonów są przekazane wraz z innymi niezbędnymi informacjami pocztą elektroniczną przed rozpoczęciem turnusu.

Bezpieczeństwo i profesjonalny sprzęt

Podczas zajęć używamy najwyższej jakości nowoczesnego, atestowanego i sprawdzonego sprzętu. Niezależnie od tego, czy dziecko spędza czas przy komputerze, gra na gitarze elektrycznej, czy konsoli Wii, wspina się na ściance wspinaczkowej, czy jeździ quadem – dajemy gwarancję, najlepszej opieki instruktorskiej z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. 

Internetowa relacja z obozów

Każdy nasz obóz ma swój profil na portalu Facebook. W trakcie trwania obozu codziennie pojawiają się tam świeże relacje i newsy, aktualne zdjęcia i filmy. Dzięki nim można być zawsze bieżąco z obozowymi wydarzeniami! 

Profesjonalne Biuro Obsługi Klienta

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu!

infolinia: 801 011 641
e-mail: biuro@poszukiwaczeprzygod.pl 

Telefon alarmowy 511 918 482
Specjalny numer telefonu dla rodziców, czynny 24 godziny na dobę podczas trwania dojazdów oraz powrotów z obozów.