fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Obozy dziecięce w Małym Cichym – przygoda, relaks, zabawa… i najlepsze domowe jedzenie pod słońcem!

Na mapie naszych obozów mamy wiele cudownych miejsc te nad morzem, pełne słońca, piasku i szumu fal; obozy nad jeziorem – zanurzone w cieniu lasów i pachnące malinami i te w górach – z widokiem na Tatry każdego poranka, blisko podhalańskich atrakcji, a jednak na uboczu… Wśród tych ostatnich szczególną sympatią wśród naszych uczestników i ich rodziców cieszy się ośrodek Pasternik w Małym Cichym i odbywające się tam obozy dziecięce – Odkrywcy Świata, czyli nasza Załoga Bobra. Dlaczego? Już tłumaczymy!  

Czy Małe Ciche jest ciche? 😊 

Ta urocza, niewielka podhalańska miejscowość ma wszystkie zalety, które powinno posiadać miejsce letniego (i zimowego!) wypoczynku: bliskość wejść na szlaki górskie, własną stację narciarską i położenie o przysłowiowy „rzut beretem” od turystycznych atrakcji Zakopanego czy Bukowiny Tatrzańskiej. A jednak dzięki położeniu z dala od ruchliwej Zakopianki, w otoczeniu gęstych iglastych lasów Małe Ciche jest wyjątkowo…ciche! 

Tutaj właśnie znajduje się ośrodek Pasternik, w którym, dzięki staraniom właścicieli, jego domowa, kameralna atmosfera udziela się wszystkim przekraczającym próg już od pierwszego dnia. Przytulne pokoje z łazienkami, sale zajęciowe, miejsce na ognisko i domowe jedzenie, które uwielbiają dzieci… To tylko niektóre atuty tego miejsca, w którym każdy czuje się jak w domu! 

Odkrywcy świata – witajcie! 

To właśnie w tym miejscu postanowiliśmy zorganizować obozy dziecięce przeznaczone dla tych, którzy chcą wiedzieć i umieć więcej. Miłośnicy zwierząt i przyrody odnajdą się na obozie Doktora Dolittle. Zwolennikom eksperymentów laboratoryjnych spodoba się z pewnością Obóz Młodego Einsteina. Zaś dla tych, którzy eksperymentować wolą w kuchni, przygotowaliśmy obóz Małych Mistrzów Kuchni. Mamy także coś dla fanów majsterkowania, artystycznych dusz oraz oczywiście fanów klocków lego.

Idealne miejsce dla najmłodszych i tych nieco starszych – obozy rodzinne. 

Uroki Podhala docenia każdy, kto pojawi się w Małym Cichym – bez względu na wiek! Chcąc stworzyć możliwość idealnego odpoczynku zarówno dla najmłodszych, jak i ich opiekunów, przygotowaliśmy dwa wyjątkowe obozy: Mój Pierwszy Obóz – przeznaczony dla uczestników w wieku 6 – 10 lat, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z samodzielnymi wyjazdami wakacyjnymi oraz Obóz Rodzinny, na który zapraszamy dzieci wraz z rodzicami (dziadkami, wujkami…)! Podczas gdy młodsi będą bawić się w gronie rówieśników pod okiem wychowawców, dorośli mogą odpocząć i zaplanować swój czas tak, jak lubią! Do niektórych z zabaw zaprosimy całe rodziny, zaś wieczorem, przed zaśnięciem dzieciaki opowiedzą o swoich przygodach rodzicom 😊 Czy to nie brzmi świetnie? 

Nie czekajcie! Wpadajcie! 

Nasz przepis na udane wakacje, to lato, przygoda, przyjaciele i sprawdzone miejsce na wypoczynek. Wszystkie te warunki spełniają obozy dziecięce w Małym Cichym. Jeśli jeszcze się wahacie, to radzimy Wam – nie czekajcie! Zostały już ostatnie miejsca! Obiecujemy, że będą to #NajlepszeWakacjeEver!  

Do zobaczenia! 

Obóz Doktora Dolittle

Mali Mistrzowie Kuchni

Kreatywny Obóz Plastyczny

Obóz Młodego Einsteina