fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Nad morzem zbyt tłoczno? Zapraszamy nad jeziora!

Hałas, smog, pośpiech i natłok obowiązków… Od tego wszystkiego odrywamy się w czasie wakacji. To najlepszy moment żeby odpocząć, zregenerować siły, nabrać dystansu… zrelaksować się! Taki jest nasz wakacyjny plan i tego też chcemy dla naszych dzieci.

Gdzie uciec przed cywilizacją?

Jednym z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków jest oczywiście morze! Miło jest poleżeć na plaży, odetchnąć morską bryzą – niestety w gwarnych nadmorskich kurortach, rozbrzmiewających odgłosami cymbergaja, ulicznych straganów, przesiąkniętych zapachem smażonego jedzenia, trudno o prawdziwe wyciszenie. Co prawda nadmorskie miejscówki mają swoje uroki, ale na pewno nie są ciche i spokojne. Gdzie w takim razie szukać wytchnienia?

Mamy dla Was takie miejsca! Ośrodki Wypoczynkowe w Sarnówku nad Jeziorakiem na Mazurach i w Wieżycy nad Jeziorem Ostrzyckim na Kaszubach to oazy wakacyjnego spokoju. Położone nad jeziorami, otoczone gęstymi lasami, ukryte z dala od cywilizacji. Latem pozwalają w pełni rozkoszować się bliskością przyrody, odpoczywać i czerpać energię z natury! 🌳⚡

Lato nad Jeziorakiem

Okolice najdłuższego jeziora w Polsce wciąż kryją tajemnicze miejsca. Mniej więcej w połowie drogi między Siemianami a Iławą, na porośniętym gęstym lasem zachodnim brzegu Jezioraka, położony jest Ośrodek Wypoczynkowy Sarnówek. Hektary lasu i wody Jezioraka oddzielają go od cywilizacji.

Śpiew ptaków o poranku, a wieczorem cykanie świerszczy skutecznie zagłuszają tu słabe odgłosy odległych dróg i wsi. Dodatkowo obszerny teren ośrodka z malowniczo położonymi altanami, kameralną plażą i pięknie utrzymaną zielenią potęgują wrażenie spokoju bijącego z tego miejsca. A wieczór przy rozpalonym nad brzegiem jeziora ognisku na długo pozostanie w czołówce wakacyjnych wspomnień!

Atmosfera tego miejsca stwarza idealne tło dla obozów. Tak blisko natury doskonale się bawi, odkrywa świat, bierze udział w emocjonujących atrakcjach i po prostu odpoczywa! Dlatego w Sarnówku znajdziecie wakacyjne propozycje dla dzieci od 8 do 14 lat:

Ciekawi Świata

Pytania „jak” i „dlaczego” często goszczą w Twojej głowie? Witaj na obozie, na którym po prostu dowiesz się więcej!

Lato na 100%

Na takie wakacje czeka każdy! Słońce, jezioro, las… przygoda, emocje i odpoczynek w jednym!

Camp 4 Girls

Camp 4 Girls to obóz stworzony specjalnie dla dziewczyn, na którym wreszcie możesz poczuć się swobodnie i pobawić w gronie przyjaciółek!

Survivalowy

Sztuka przetrwania od lat fascynuje młodych ludzi. Poznawanie technik samodzielnego radzenia sobie w trudnych sytuacjach to nie lada przygoda!

Wakacje na Kaszubach

Wśród kaszubskich wzgórz i lasów, nad Jeziorem Ostrzyckim na miłośników wakacyjnego relaksu czeka Centrum Wypoczynkowe Wieżyca. Położenie Ośrodka, bardzo obszerne tereny zielone, rezerwaty przyrody oraz piaszczysta plaża… To gwarancja, że znajdziemy tu to, co w wakacje najważniejsze: ciszę, bliskość natury i oderwanie od cywilizacji! Zabawy w lesie, kąpiele w jeziorze, wieczorne ogniska, urokliwe zachody słońca… Nie da się wypoczywać lepiej!

W Wieżycy znajdziecie nasze bestsellerowe obozy dla dziewczynek i chłopców w wieku od 8 do 13 lat:

12 dni dookoła świata

Zdarza Ci się wodzić palcem po mapie i marzyć o egzotycznych miejscach? Dołącz do nas!

Obóz konny dla młodszych

Najpiękniejsze zwierzęta świata, uznana stadnina i zajęcia praktyczne. Zapraszamy na przygodę z końmi w Stadninie Kolano!

Obóz NERFowy

Złap w ręce NERF-a i wciel się w wojownika podczas piankowych igrzysk! Poznaj sztukę kamuflażu i survivalu!

 

 

Świat Minecrafta

Wszyscy lubią Minecrafta. I nic dziwnego! W tej niezwykle popularnej grze gracz staje się konstruktorem wirtualnego świata, w którym ogranicza go jedynie jego wyobraźnia.

Szukacie spokojnego odpoczynku? Wybierzcie jeziora!

Wakacyjny wypoczynek w otoczeniu przyrody, w ośrodku położonym z dala od cywilizacji, to doskonała odskocznia od miejskiego zgiełku. To również czyste powietrze i spokój, które pozwoli naszym dzieciom zregenerować siły i aktywnie wypocząć. Wreszcie to bezpieczeństwo, jakie daje położenie naszych ośrodków z dala od ruchliwych ulic i turystycznych tłumów.