pełna wersja serwisu

Zimowiska 2019

Ferie zimowe z Poszukiwaczami Przygód

Ferie zimowe to świetny wynalazek, prawda? Upragnione i długo wyczekiwane dwa tygodnie zimowego odpoczynku od roku szkolnego - idealne, żeby podładować baterie, wyjechać gdzieś i poznać nowych ludzi. I to w samym środku roku zimy, najpiękniejszej pory roku! To przecież sam środek narciarskiego sezonu i najlepszy czas na to, by spróbować swoich sił na stoku.

Co prawda ferie szkolne nie trwają długo, ale z nami wykorzystacie ten czas najlepiej! Zimowe bazy Poszukiwaczy Przygód to nowoczesne, doskonale położone ośrodki w Poroninie i Małym Cichym na Podhalu. Białe szaleństwo na desce albo nartach gwarantowane!

karnety na wyciągi w cenie zimowisk!


Już dzisiaj możesz zaplanować swoje ferie zimowe! Dla wszystkich tych, którzy lubią sprawdzać, ile dni zostało do wolnego, przygotowaliśmy zestawienie turnusów zimowisk z datami ferii zimowych w poszczególnych województwach.

Pamiętaj, że  ferie trwają dwa tygodnie – dzięki temu możesz wybrać jeden z dwóch turnusów i np. wyjechać wspólnie z kolegą lub koleżanką z innego województwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by pojechać w obu terminach, albo w dowolnym innym czasie – o ile tylko poradzisz sobie z zaległościami w szkole!Nasze cykle obozów

Zimowisko za granicą

Zapraszamy na Słowację, na zimowe szaleństwo na stokach!

wiek: 11 - 19 lat
obozów: 2