pełna wersja serwisu

Zimowiska 2020

Obozy 2020 – ważne informacje w związku z koronawirusem w Polsce
W przypadku odwołania obozu z powodu pandemii lub epidemii koronawirusa, klientom przysługuje zwrot 100% wpłaconych zaliczek

Zimowiska 2020 z Poszukiwaczami Przygód

Ferie zimowe to przyjemna sprawa, prawda? Upragnione i długo wyczekiwane dwa tygodnie zimowego odpoczynku od roku szkolnego - idealne, żeby podładować baterie, wyjechać gdzieś i poznać nowych ludzi. I to w samym środku roku zimy, najpiękniejszej pory roku! To przecież sam środek narciarskiego sezonu i najlepszy czas na to, by spróbować swoich sił na stoku.

Co prawda ferie szkolne nie trwają długo, ale z nami wykorzystacie ten czas najlepiej! Zimowe bazy Poszukiwaczy Przygód to nowoczesne, doskonale położone ośrodki w Poroninie i Małym Cichym na Podhalu. Białe szaleństwo na desce albo nartach w trakcie zimowisk 2020 gwarantowane!

karnety na wyciągi w cenie zimowisk!


Z planowaniem ferii zimowych nie trzeba czekać do pierwszego śniegu! Dla wszystkich, którzy lubią odliczać dni do wolnego, przygotowaliśmy zestawienie turnusów zimowisk 2020 z terminami ferii.

Pamiętaj, że  ferie trwają dwa tygodnie – dzięki temu możesz wybrać jeden z dwóch turnusów i np. wyjechać wspólnie z kolegą lub koleżanką z innego województwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by pojechać w obu terminach, albo w dowolnym innym czasie – o ile tylko rodzice nie mają nic przeciwko, a Ty poradzisz sobie z zaległościami w szkole!

Terminy ferii zimowych 2020

TERMINY FERII ZIMOWYCH 2020

Pierwszy tydzień zimowisk (13 stycznia – 19 stycznia) – Rozpoczynają się ferie zimowe dla województw lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.

Drugi tydzień zimowisk (20 stycznia – 26 stycznia) – Ferie zimowe rozpoczynają województwa podlaskie oraz warmińsko-mazurskie. Tymczasem województwa lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie mają drugi tydzień ferii.

Trzeci tydzień zimowisk (27 stycznia – 2 lutego) – Drugi tydzień ferii dla uczniów z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Ferie rozpoczynają wszyscy w województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim oraz wielkopolskim.

Czwarty tydzień zimowisk (3 lutego – 9 lutego) – Województwa kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie oraz wielkopolskie rozpoczynają drugi tydzień ferii.

Piąty tydzień zimowisk (10 lutego – 16 lutego) – Pierwszy tydzień ferii dla województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Szósty tydzień zimowisk (17 lutego – 23 lutego) – Drugi tydzień ferii zimowych dla województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Nasze cykle obozów

Zimowisko za granicą

Zapraszamy na Słowację, na zimowe szaleństwo na stokach!

wiek: 11 - 19 lat
obozów: 2