pełna wersja serwisu

Zimowiska 2018

Ferie zimowe z Poszukiwaczami Przygód

Ferie zimowe to świetny wynalazek. Nareszcie można odpocząć trochę od szkoły, wyjechać gdzieś i poznać nowych ludzi. A poza tym to przecież sam środek narciarskiego sezonu i najlepszy czas na to, by spróbować swoich sił na stoku. Co prawda ferie nie trwają długo, ale z nami wykorzystacie ten czas najlepiej! Zimowe bazy Poszukiwaczy Przygód to kameralne, doskonale położone ośrodki w Poroninie i Małym Cichym na Podhalu. Białe szaleństwo na desce albo nartach gwarantowane!

Karnety na wyciągi w cenie zimowisk!

 

Jeżeli nie możesz doczekać się wyjazdu w góry na narty albo snowboard, już dzisiaj możesz zaplanować swoje ferie zimowe. Przygotowaliśmy zestawienie turnusów zimowisk z datami ferii zimowych w poszczególnych województwach.

Pamiętaj, że  ferie trwają dwa tygodnie – dzięki temu możesz wybrać jeden z dwóch turnusów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by pojechać w obu terminach, albo w dowolnym innym czasie – o ile tylko poradzisz sobie z zaległościami w szkole!

TERMINY FERII ZIMOWYCH 2018

I turnus zimowisk (14 stycznia – 20 stycznia)

Ferie województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego (pierwszy tydzień ferii).

II turnus zimowisk (21 stycznia – 27 stycznia)

Ferie województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego (drugi tydzień ferii) oraz województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego (pierwszy tydzień ferii).

III turnus zimowisk (28 stycznia – 3 lutego)

Ferie województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego (drugi tydzień ferii) oraz województw lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego (pierwszy tydzień ferii).

IV turnus zimowisk (4 lutego – 10 lutego)

Ferie województw lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego (drugi tydzień ferii).

V turnus zimowisk (11 lutego – 17 lutego)

Ferie województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego (pierwszy tydzień ferii).

VI turnus zimowisk (18 lutego – 24 lutego)

Ferie województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego (drugi tydzień ferii).