pełna wersja serwisu

Zimowiska 2023

🚌 INFORMACJE DOJAZDOWE!
Sprawdź szczegóły swojego dojazdu w specjalnej zakładce z użyciem numeru rezerwacji :)

Zimowiska 2023 z Poszukiwaczami Przygód

Nadchodzą ferie! Do katalogu ZIMOWISKA 2023 przygotowaliśmy dwadzieścia przepisów na Najlepsze Ferie Ever. Czekają na Was nasze letnie klasyki w chłodniejszej odsłonie, jak i stałe zimowe propozycje, które kochacie. Nie zabraknie także nowości! W tym roku prezentujemy odświeżoną formułę zimowisk narciarskich i snowboardowych, na których będziemy szaleć na stoku od śniadania do obiadokolacji. Pierwszy raz zapraszamy Was również na wyjątkową Zimową Twierdzę Fantastyki. Do zobaczenia w górach!


karnety na wyciągi w cenie zimowisk!


Z planowaniem ferii zimowych nie trzeba czekać do pierwszego śniegu. Dla wszystkich, którzy lubią odliczać dni do wolnego, przygotowaliśmy zestawienie turnusów zimowisk 2023 z terminami ferii.

Pamiętaj, że ferie trwają dwa tygodnie – dzięki temu możesz wybrać jeden z dwóch turnusów i np. wyjechać wspólnie z kolegą lub koleżanką z innego województwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by pojechać w obu terminach, albo w dowolnym innym czasie – o ile tylko rodzice nie mają nic przeciwko, a Ty poradzisz sobie z zaległościami w szkole!

Terminy ferii zimowych 2023

TERMINY FERII ZIMOWYCH 2023

16 stycznia 2023 r. - 29 stycznia 2023 r. - w województwach pomorskim, łódzkim, lubelskim, śląskim i podkarpackim,

23 stycznia 2023 r. - 5 lutego 2023 r. - w województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim,

30 stycznia 2023 r. - 12 lutego 2023 r. - w województwach świętokrzyskim, małopolskim, lubuskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim

13 lutego 2023 r. - 26 lutego 2023 r. - w województwach opolskim, dolnośląskim, zachodniopomorskim i mazowieckim

  

Nasze cykle obozów

Zimowisko za granicą

Zapraszamy na Słowację, na zimowe szaleństwo na stokach!

wiek: 11 - 19 lat
obozów: 2