fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Pomysł na lato? ⛺ Baza Namiotowa

Kończysz właśnie nocną wartę na Bazie Namiotowej. Zapowiada się konkretny dzień – czeka was przeprawa przez kaszubskie bagna oraz MilSim, czyli symulacja działań wyspecjalizowanej jednostki wojskowej. Wieczorem nauka wiązania węzłów, a poza tym wasz wychowawca obiecał, że pokaże wam, jak konserwować broń.

O wilku mowa! Barczysty instruktor obozu militarnego wyłania się spomiędzy namiotów i idzie w twoją stronę. Już masz się witać, gdy w ciemnościach dostrzegasz jego wyraz twarzy…

— Trzymaj głowę nisko i za mną! – szepcze do ciebie – Nie jesteśmy tu sami!

Baza Namiotowa Poszukiwaczy Przygód

Pod koniec czerwca nad jeziorem Mukrza w Borach Tucholskich stanie obóz – i będzie tam stał przez całe lato. Solidne namioty, sanitariaty, tor treningowy ze ścianką wspinaczkową. Maszt z dumnie łopoczącą na wietrze flagą. A potem się zacznie!

W okolicznych sosnowych lasach będzie słychać strzały i nawoływania. Umundurowane i wyekwipowane grupy będą tu ćwiczyć maskowanie, przeprawę przez trudny teren oraz obsługę sprzętu wojskowego. Do tego taktyczne i strategiczne ćwiczenia symulujące pole walki, z wykorzystaniem Air Soft Gun (ASG) albo markerów paintballowych.

Każdy kto przyjedzie do Bazy Namiotowej, weźmie udział w jednym z sześciu programów – militarnym, ASG I. lub II. stopnia, bushcraftowo-survivalowym, służb specjalnych albo naszym szczególnym obozie poszukiwaczy przygód pod namiotami. Pięć terminów do wyboru: od końca czerwca do połowy sierpnia. 12 dni wypełnionych adrenaliną, szkoleniami, survivalem i nieprawdopodobnym klimatem Bazy!

OBÓZ SŁUŻB SPECJALNYCH

Odwaga, kondycja i samozaparcie – tego potrzeba, by znaleźć się na obozie wzorowanym na działaniach JS!

OBÓZ POSZUKIWACZY PRZYGÓD POD NAMIOTAMI

Zajęcia paintballowe, wspinaczkowe, terenowe i survivalowe. Nauka poruszania się w terenie, gry sportowe i relaks nad brzegiem jeziora.

OBÓZ MILITARNY POD NAMIOTAMI

Oprawa pirotechniczna i specjalistyczny sprzęt przeniosą Cię do świata wojskowych koszar!

OBÓZ SURVIVALOWY

Tu liczy się współpraca i silna motywacja. Zapraszamy gotowych do podjęcia wyzwania!

Obozy pod namiotami? To coś więcej

Baza Namiotowa to nie są po prostu obozy pod namiotami. Naszą niepowtarzalną atmosferę tworzą dwie rzeczy. Po pierwsze wojskowy dryl i hierarchia, dzięki którym czujemy się jak na prawdziwym wojskowym zgrupowaniu. A po drugie niezwykli ludzie – każdy instruktor ma swoją historię i wyjątkowe umiejętności, którymi dzieli się z uczestnikami obozu.

Tak o obozach mówią instruktorzy Bazy Namiotowej. I rzeczywiście – jeżeli szukacie okazji na sprawdzenie się w akcji, wakacji pełnych adrenaliny, ruchu, fizycznego wysiłku i militarnej dyscypliny, to nie mogliście trafić lepiej. Baza Namiotowa to wyzwanie, ale wyzwanie które zostawia po sobie nieporównywalne z niczym innym wspomnienia, satysfakcję i nowe umiejętności.

Jest jeszcze jedno. W każdym terminie na Bazie Namiotowej jest wystarczająco dużo uczestników, by bez problemu prowadzić taktyczne scenariusze i klasyczne rozgrywki w rodzaju Capture The Flag czy Ochrony VIP-a. Ale jednocześnie to na tyle kameralne zgrupowanie, by wszyscy mogli poznać się już w pierwszych dniach.

Przygoda życia

Baza Namiotowa zżywa ludzi ze sobą. Wspólne posiłki, pobudki i ćwiczenia sprawiają, że szybko zawieramy przyjaźnie, a chwilę później zaczynamy traktować się jak rodzinę. Dobrze wiemy, po co tu jesteśmy i dlatego nie ma u nas kłótni i sprzeczek. Liczy się rozwijanie naszej pasji do militariów i sprawdzian własnych możliwości!

Instruktorzy podkreślają, że wakacje spędzone pod namiotami wydobywają z ludzi ich najlepsze cechy. Baza Namiotowa daje warunki do sprawdzenia nie tylko swojej siły czy zwinności, ale także woli i charakteru. To prawdziwy zastrzyk adrenaliny i energii, próba i przygoda – i to wśród ludzi gotowych i chętnych, żeby pomóc, wytłumaczyć i wesprzeć!

Dlatego jeżeli widok gwiaździstego nieba i zapach dymu z ogniska wynagradza ci drobne niewygody, jeżeli wyobrażasz sobie, jak osłaniasz ogniem zaporowym wycofujących się za umocnienia kompanów, jeżeli chcesz przeżyć przygodę życia —

Do zobaczenia w Bazie Namiotowej!

[simple-author-box]