fbpx
Nie czekaj na promocję! Dajemy Ci gwarancję najniższej ceny zarezerwowanego obozu. Dowiedz się więcej!
Hit!

Rodzinne ferie!

Codzienne, zorganizowane zajęcia dla dzieci pozwalają rodzicom odpocząć w wybrany przez nich sposób. Podczas Zimowiska dla Rodziców z Dziećmi najważniejsza jest fantastyczna zabawa i poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli Wasza Pociecha będzie czuła się lepiej, wiedząc że rodzice są w pobliżu, ta oferta jest dla Was idealna. Kiedy będziecie spędzać czas na górskich eskapadach, dzieci będą przeżywały wspaniałe przygody ze swoimi rówieśnikami!

  • Fantastycznie spędzone ferie dla całej rodziny – dzieci oraz ich rodziców.
  • Dzieci czeka świetna zabawa w gronie rówieśników na jednym z wybranych zimowiskowych programów Poszukiwaczy Przygód.
  • Gdy pociechy będą bawić się pod czujnym okiem wychowawców, rodzice odpoczną i skorzystają ze wszystkiego, co oferuje piękne, zimowe Podhale.
Sprawdź dostępne turnusy

Niezwykłe zajęcia tematyczne dla każdego

Młodzi uczestnicy wezmą udział w zimowisku dostosowanym do ich wieku – do wyboru: Zimowisko Narciarskie, Moje Pierwsze Zimowisko, Operacja Zima, Winter Camp4Girls, Zimowisko Pokemon lub Mali Mistrzowie Kuchni.

Dla dzieci

Dla dzieci

Podczas zajęć na zimowisku najważniejsza będzie fantastyczna zabawa z rówieśnikami! Jedno jest pewne – podczas nieobecności rodziców, dzieci będą się doskonale bawić się pod fachową opieką wykwalifikowanej kadry.

 

Dzieci przez całość wyjazdu uczestniczą w wybranym zimowisku, pozostając pod opieką wychowawców. Rodzice przejmują opiekę nad dziećmi po zakończeniu zajęć – około godziny 21:00

Sprawdzeni wychowawcy

Nasza zimowiskowa kadra to starannie dobrani pasjonaci, którzy dobrze wiedzą, jak zapewnić świetną zabawę najmłodszym.

Drodzy rodzice! Wasze dzieci w wirze zabawy nawet nie zauważą Waszej nieobecności, a wieczorem z radością opowiedzą Wam, jak minął im dzień!

A dla rodziców, dziadków i opiekunów…

Zimowy wyjazd w Tatry ma być przede wszystkim wspaniałą zabawą i odpoczynkiem. Kiedy Wasze Pociechy będą bawić się z przyjaciółmi pod opieką kadry Poszukiwaczy Przygód, Wy będziecie mieli czas tylko dla siebie!

 

Dzięki nowoczesnej stacji narciarskiej, Małe Ciche jest idealnym miejscem wypoczynku miłośników nart i snowboardu. Położone nieopodal wyciągi w Suchym, Murzasichlu, Białce i Bukowinie Tatrzańskiej gwarantują, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie coś dla siebie. Na pozostałych czekają baseny termalne, piękne tatrzańskie doliny i zimowa stolica Polski – Zakopane.

 

W wolnych chwilach – jeżeli tylko najmłodsi nie będą akurat korzystali ze świetlicy – zapraszamy do skorzystania z obozowego ConsoleRoomu i GamesRoomu, czyli wyjątkowego zbioru gier planszowych i konsolowych!

 

Wszyscy rodzice uczestniczący w naszym zimowisku otrzymują 40% rabatu na karnety w Stacji Narciarskiej Suche!

Zakwaterowanie

Uczestnicy będą zakwaterowani w wygodnych pokojach z łazienkami w głównym budynku albo w domku regionalnym (około 10 metrów od głównego budynku). W budynkach ośrodka znajduje się jadalnia, świetlice oraz sala dyskotekowa – do wyłącznej dyspozycji uczestników obozów.

Na ogrodzonym terenie pensjonatu, rozciągającym się nad brzegiem Potoku Filipczańskiego, znajdują się chata regionalna oraz wiata grillowa.

Cena dotyczy jednego rodzica lub uczestnika!

Cena dotyczy jednego rodzica lub uczestnika!

  • Brak opłaty za dziecko poniżej 2. roku życia.
  • Dzieci do lat 5 pozostają pod opieką rodziców i nie biorą udziału w zajęciach.
  • Do dziecka powyżej 5. roku życia obowiązuje dopłata za udział w wybranych zajęciach programowych – w zależności od wersji w wysokości 449 zł (udział w zajęciach tematycznych) lub 999 zł (udział w zajęciach narciarskich).

Małe Ciche

Małe Ciche to jedna z najmniejszych, a zarazem najpiękniejszych podhalańskich miejscowości. Ukryte w gęstym iglastym lesie, otoczone urokliwą górską przyrodą i zamieszkałe ledwie przez kilkuset mieszkańców, bez wątpienia zasłużyło na swoją nazwę. Szmer przepływającego przez okoliczne lasy Potoku Filipczańskiego dodaje miejscowości uroku, potęgując wrażenie spokoju i tajemniczości. Zaś zimą Małe Ciche zmienia się w doskonałą bazę wypadową dla zapalonych narciarzy i snowboardzistów.

Ośrodek Wypoczynkowy PASTERNIK

Naszą letnią i zimową bazę dla młodszych poszukiwaczy przygód przygotowaliśmy w kameralnym ośrodku PASTERNIK. To tradycyjny, rodzinny góralski pensjonat, położony na skraju lasu, tuż nad Potokiem Filipczańskim. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach z łazienkami. Liczbę osób w pokojach dostosujemy do panujących aktualnie zaleceń sanitarnych. W głównym budynku ośrodka znajduje się jadalnia, świetlice i sala dyskotekowa – do naszej wyłącznej dyspozycji. Na ogrodzonym terenie pensjonatu znajduje się również piętrowa chata regionalna oraz wiata grillowa. To spokojne i zaczarowane miejsce, zapewniające wspaniałe warunki do odpoczynku.

Zakwaterowanie:
Pokoje 2-5 osobowe z łazienkami.
Na terenie ośrodka:
Jadalnia, świetlice, sala dyskotekowa, piętrowa chata i wiata regionalna oraz miejsce ogniskowe.
W pobliżu:
Tatrzański Park Narodowy, Potok Filipczański
Małe Ciche 24A, 34-531 Murzasichle
Wyżywienie

Dzieci:

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek.

Dorośli:
W zależności od Państwa planów dotyczących spędzania czasu proponujemy do wyboru dwie wersje wyżywienia:

2 posiłki dziennie (śniadanie, obiadokolacja)
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

Co Zabrać

Wygodny i ciepły strój sportowy do zajęć w terenie, wygodne obuwie do wędrówek pieszych, ciepłą bluzę lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, czapkę, szalik i rękawiczki, sprzęt narciarski, odzież do zajęć na stoku, krem z filtrem UV, mały plecak, latarkę, notatnik i przybory do pisania. LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ, NUMER PESEL

Niezbędnik obozowy
Transport

Transport za dopłatą pod opieką pilota tranzytowego z największych miast w Polsce. Szczegóły w Regulaminie dojazdów. Dojazd indywidualny odbywa się w godzinach – przyjazd: 11:00 – 13:00, odjazd do godziny 14.00.

Gdynia pociąg +298 zł
Gdańsk pociąg +298 zł
Toruń pociąg +298 zł
Warszawa autobus +298 zł
Kraków autobus +238 zł
Szczecin pociąg +298 zł
Poznań pociąg +298 zł
Wrocław autobus +278 zł
Katowice autobus +258 zł
Łódź pociąg +278 zł
Bydgoszcz autobus +298 zł
Radom autobus +298 zł
Lublin pociąg +298 zł
Cena Zawiera

Cena dotyczy jednego uczestnika (opiekuna lub dziecka).

Brak opłaty w przypadku dzieci poniżej 2. roku życia. Dzieci do lat 5 pozostają pod opieką rodziców i nie biorą udziału w zajęciach.

Dzieci:
Program, opiekę kadry pedagogicznej, pamiątkowe zdjęcia z obozu online, nagrody dla zwycięzców rywalizacji obozowej, zakwaterowanie 6 noclegów, wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NNW (dotyczy uczestników zamieszkałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej).

Dodatkowo w pakiecie narciarskim: karnety na wyciągi, dojazd na stoki narciarskie, opiekę instruktorów narciarstwa.

Dorośli:
zakwaterowanie 6 noclegów, wyżywienie (2 lub 3 posiłki dziennie), opiekę nad dziećmi, ubezpieczenie NNW (dotyczy uczestników zamieszkałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej).

Obozowy pakiet Poszukiwaczy Przygód
  • zdjęcia z obozu online
  • nagrody dla zwycięzców obozowej rywalizacji