fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Wyjątkowe miejsce na mapie Poszukiwaczy Przygód – obozy w Tleniu

Odkryliśmy miejsce, w którym wakacyjny klimat wprost przenika przez skórę… Miejsce, w którym, gdy zamkniesz oczy, usłyszysz wszystkie dźwięki lata – szum nagrzanego lasu, śpiew ptaków i szmer jeziora. Wokół czyste powietrze, słońce grzeje ciało, a w lesie pachnie jagodami… Witajcie w Borach Tucholskich!  

Jedziemy się „doTlenić” 😊 

W samym sercu Borów, pomiędzy błękitnymi wodami jezior znajduje się Tleń – miejscowość słynąca ze wspaniałych lasów i czystej wody. Kontakt z naturą przez wielkie „N” gwarantowany! W tych nadzwyczaj pięknych okolicznościach przyrody odkryliśmy miejsce stworzone dla młodszych i starszych poszukiwaczy przygód. W tym roku ponownie ugości nas ośrodek Perła Borów. 

Czekają tu na Was boiska wielofunkcyjne, plac zabaw, miejsce na ognisko i masa zielonej przestrzeni do zabawy, a tuż za ogrodzeniem – niezmierzone lasy! Na terenie ośrodka uczestnicy – oprócz wygodnych, komfortowo wyposażonych pokoi czy przestronnej stołówki, znajdą też liczne sale zajęciowe, które, choć na razie ciche i puste, już wkrótce zapełnią się tancerzami, naukowcami i młodymi artystami…  

Oczywiście nie zabraknie też wodnych szaleństw i leniuchowania nad jeziorem – przecież to wakacje! 

Obozy dziecięce nad jeziorem – Ekipa Rysia 

To właśnie do Tlenia zawita w tym roku Ekipa Rysia, czyli cykl obozów dla dzieci w wieku 8 – 13 lat. Bory Tucholskie staną się idealną przestrzenią zmagań młodych survivalowców i miłośników paintballa. Dzięki zapleczu sportowemu jak u siebie poczują się tu także uczestnicy obozu Mundial, czy Letniej Akademii Sportu. Dzika przyroda będzie też świetnym tłem obozów przygodowych, a nad brzegiem jeziora Mukrza z całą pewnością świetnie odnajdą się miłośnicy Wodnych Szaleństw 😊 

Coś dla twardzielek i twardzieli – Baza Namiotowa 

Od lat nasze obozy militarne, ASG i survivalowe pod namiotami cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży. Najlepsza kadra i sprzęt, klimat. W tym roku namioty rozbijemy właśnie w cieniu Borów Tucholskich. Jeśli szukacie zastrzyku adrenaliny i nie straszne Wam warunki polowe, sprawdźcie, co oferuje nasza Baza Namiotowa.

Jesteśmy absolutnie pewni, że Tleń zauroczy Was tak samo, jak zauroczył nas 😊 Lasy, jeziora, cisza z dala od zgiełku cywilizacji, no i najwspanialsze przygody do znalezienia pod opieką naszej doświadczonej kadry… Pozostaje odliczanie #Byledowakacji! 

Wodne Szaleństwa

Obóz Gwiezdnych Wojen

Obóz Paintballowy dla młodszych

Obóz Fajnej Ekipy