fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło
Nie czekaj na promocję! Dajemy Ci gwarancję najniższej ceny zarezerwowanego obozu. Dowiedz się więcej!
#ByleDoWakacji

Obozy 2023

To były Wakacje 11/10! Podsumowujemy OBOZY 2023

Tegoroczne wakacje aż kipiały od dobrej zabawy, słońca, nowych przygód i niesamowitych pasji naszych uczestników! Bawiliśmy się tak wspaniale, że nawet nie wiemy, kiedy minęły te wspólne dwa miesiące. Szkoła już przywitała nas pierwszym dzwonkiem, jednak wróćmy do obozów i podsumujmy wspólnie Wakacje 11/10!

Akademia Talentów – wakacyjny kampus pasjonatów

Wakacje to dla dzieciaków i młodzieży czas zasłużonego odpoczynku od szkolnej rutyny. Słodkie lenistwo i szalone zabawy to pierwsze, co przychodzi nam na myśl, gdy mówimy „letni obóz”… A może jest inny przepis na idealny, wakacyjny wyjazd, po którym młodzi ludzie wrócą do swojej codzienności nie tylko zrelaksowani i w dobrych humorach, ale także bogatsi […]

Wyjątkowe miejsce na mapie Poszukiwaczy Przygód – obozy w Tleniu

Odkryliśmy miejsce, w którym wakacyjny klimat wprost przenika przez skórę… Miejsce, w którym, gdy zamkniesz oczy, usłyszysz wszystkie dźwięki lata – szum nagrzanego lasu, śpiew ptaków i szmer jeziora. Wokół czyste powietrze, słońce grzeje ciało, a w lesie pachnie jagodami… Witajcie w Borach Tucholskich!  

Obóz dla… aktywnych!

Ech, wakacje! Po trudach roku szkolnego w końcu nadchodzi czas beztroskiego wypoczynku. Wylegiwanie się na plaży, opalanie w promieniach górskiego słońca… Czy Wy także nie możecie doczekać się słodkiego, letniego leniuchowania? A może zupełnie inaczej rozumiecie pojęcie „odpoczynek”? Jeśli nie wyobrażacie sobie lepszego sposobu na spędzenie wakacji, niż aktywność na najwyższych obrotach, a sport i […]

Wszystko, co musisz wiedzieć o Bazie Namiotowej Poszukiwaczy Przygód [FAQ]

Przed wyjazdem na obóz zawsze jest kilka niewiadomych – szczególnie jeśli wybrałeś specjalistyczną tematykę wyjazdu. Wiemy, że pobyt na Bazie Namiotowej Poszukiwaczy Przygód często nasuwa wiele pytań. Dlatego w tym wpisie blogowym odpowiemy na część z nich, byście lepiej mogli przygotować się do wakacji!

Gwiazdy Katalogu 2023, czekamy na Was! ⭐

Prawda jest taka, że nasz kultowy katalog nie byłby taki piękny, gdyby nie Gwiazdy Katalogu 2023! To Wasze uśmiechnięte foty z wakacji sprawiają, że aż chce się go przeglądać. A myśli same odpływają do dwóch najprzyjemniejszych miesięcy w roku. ☀️ Dlatego jak co roku dla wszystkich Gwiazd przygotowaliśmy paczki-niespodzianki.