fbpx

Czas zaplanować lato! Poznajcie naszą ofertę OBOZY 2023

Chociaż na oknem witają nas jeszcze ostatnie podrygi zimy, czas pomyśleć o lecie! O ciepłych, słonecznych i pełnych zabawy miesiącach wakacji, podczas których możemy robić to, co się nam żywnie podoba. Macie ochotę na pełen relaks i leniuchowanie na plaży? A może postawicie na rozwijanie konkretnej pasji?

Nasz katalog OBOZY 2023 jak co roku wypełniliśmy ponad setką pomysłów na wakacje. Nie zabrakło ekscytujących nowości i kilku zmian. Jest tego całkiem sporo, dlatego wcielamy się w rolę przewodnika, by opowiedzieć Wam więcej o naszej tegorocznej ofercie. Zaczynamy!

Banda Wiewióry spędza wakacje bez telefonów!

Smartfony są super – jednak od czasu to czasu warto zrobić sobie od nich detoks i po prostu zostawić je samym sobie – np. na wypełnionym atrakcjami obozie w Junoszynie.

Zachęcamy, by Wasze telefony zostały w domu. Na obozie przygotujemy specjalną linię, dzięki której w określonych godzinach będziecie mogli skontaktować się z rodzicami. Trzeba jednak pamiętać, że rozmowy nie mogą być za długie, by każdy mógł skorzystać z telefonu.

Możecie też zabrać swoje telefony na obóz – ważne jednak, by były one podpisane imieniem i nazwiskiem oraz żeby miały dobrą baterię, która nie rozładuje się za szybko. Urządzenia zbierzemy do depozytu pierwszego wieczoru obozu i będziemy wydawać na Waszą prośbę 2 razy dziennie – 30 minut podczas ciszy poobiedniej i 30 minut w czasie przygotowania do snu, po wieczornych zajęciach.

Widzimy się w Tleniu – ponownie!

Wiemy, że pokochaliście Perłę Borów tak samo jak my – dlatego w te wakacje ponownie pojedziemy się “doTlenić” 😉 W tym roku jednak lato w Borach Tucholskich możecie spędzić na jeszcze więcej sposobów.

Pierwszą nowością w Tleniu jest Obóz Wojowników, gdzie wspólnie stworzymy wyjątkową drużynę. Będziemy działać w grupie, uczyć się strzelać z łuku i procy, tworzyć swoją bazę, trenować walkę mieczami (tymi bezpiecznymi!) czy układać własny obozowy szyfr. A to wszystko, by obronić Twierdzę Rysia oraz uratować naszego ulubionego bohatera. Co Wy na to, Drużyno?

Co jeszcze zaplanowaliśmy na te wakacje w Tleniu? Damy Wam podpowiedź – skakanie przez przeszkody, zaplatanie grzywy i najpiękniejszy sprzęt jeździecki pod słońcem. Tak, to obóz W świecie Hobby Horse! Razem ze swoimi towarzyszami przeżyjecie wspaniałe przygody nad pięknymi jeziorami Borów Tucholskich i spędzicie wakacje, robiąc to, co naprawdę lubicie.

Wakacje online i offline w Jantarze

W Jantarze oprócz naszych hitów – Obozu Poszukiwaczy Przygód i Słonecznych Wakacji – nie może przecież zabraknąć obozów komputerowych! W tym roku zaprosimy Was do sześciennych światów Minecrafta i Robloxa, połączonych w jedną, wyjątkową propozycję. Na obozie podszkolimy swoją technikę w obu grach, zmierzymy się w challengach konstruktorskich Minecrafta i sprawdzimy najfajniejsze Robloxowe wyzwania. Ale spokojnie rodzice – nie zabraknie też czasu na zabawę offline 😊

A teraz coś, czego jeszcze nie grali! Jeśli kochacie piłkę nożną – zarówno tę na boisku i na ekranie – ta nowość jest dla Was! Do Jantaru dumnie wkracza Obóz Piłkarsko-Konsolowy, na którym swoje umiejętności futbolowe będziemy ćwiczyć zarówno “w realu”, jak i na konsoli. Jesteście gotowi na zdobycie tytułu Mistrza?

Nowe wyzwania i stare znajomości na Przystani

Na Przystani Wyobraźni też nie zabrakło nowości… I starych, dobrych przyjaciół 😊 Po kilku latach nieobecności, do Poronina wróci Moondrive Camp – obóz dla wszystkich fanów książek serii Moondrive. Wspólnie przyjrzymy się procesowi wydawniczemu – od pomysłu na książkę do jej ostatecznej recenzji, spotkamy się z MoonTeamem, napiszemy własne fanfiction oraz pobawimy się w moondrive’owym klimacie.

Natomiast dla tych, którzy szukają relaksu połączonego z dawką artystycznej inspiracji powstał Rysunkowy Chillart. Przez 11 dni obozu będziemy nieśpiesznie szkicować na kartce i w digitalu, brać udział w rysunkowych wyzwaniach i po prostu – tworzyć stricte dla funu. Czy to nie brzmi jak idealny pomysł na wakacje?

안녕, Obozy Azjatyckie!

O ten obóz pytaliście nas tyle razy, że już sami straciliśmy rachubę! Na cyklu Obozów Azjatyckich w Poroninie nastał czas, byśmy oprócz japońskiego, nauczyli się też koreańskiego! Jeśli chcecie wiedzieć, o czym śpiewają Wasi biasi w k-popowych piosenkach, poznać hangul, koreańską gramatykę i przydatne słówka – nie może zabraknąć Was na Obozie Języka Koreańskiego!

Nowe kierunki na Akademii Talentów

Płynnym ruchem przenieśmy się ponownie nad morze – tu także nie zabraknie nowości! Do naszego cyklu Akademii Talentów dołączą znane wszystkim Limbowiczom obozy językowe – Summer Chill in English i English 24/7! Zatem w tym roku swój angielski będziemy szlifować w pięknej Krynicy Morskiej. Nie zabraknie oczywiście wypadów na plażę, także spakujcie swoje kostiumy kąpielowe!

Do Krynicy przeprowadza się także odmieniony Obóz Fitness. Do klasycznych zajęć gimnastycznych dodaliśmy cheerleading, zumbę, zawody Just Dance i, tu werble, podstawy pole-dance! Zapomnijcie o wkuwaniu, w te wakacje poprawiamy formę i rozwijamy się tanecznie.

Ogień wyzwań na Bazie Namiotowej

Nie możemy oczywiście pominąć nowości na naszej Bazie Namiotowej. W tym roku uczestnicy mogą zyskać zupełnie nowe umiejętności na Obozie Strażackim. Dowiemy się jak gasić pożary, przeprowadzać akcję poszukiwawczo-ratowniczą na różnym terenie i czym właściwie różni się OSP od PSP. To wszystko oczywiście dzięki najlepszym dowódcom i doborowemu towarzystwu Bazy Namiotowej Poszukiwaczy Przygód. Widzimy się w Tleniu!

Jesteście już zdecydowani, gdzie zawitacie w te wakacje czy potrzebujecie więcej czasu na podjęcie ostatecznej decyzji? Nie ma problemu – może pomóc Wam w tym drukowany katalog OBOZY 2023, który bezpłatnie zamówicie TUTAJ.

Pamiętajcie tylko, by nie namyślać się do ostatniej chwili – miejsca na obozy topnieją jak śnieg za oknem! 😉

#ByleDoWakacji