fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Gwiazdy Katalogu 2023, czekamy na Was! ⭐

Prawda jest taka, że nasz kultowy katalog nie byłby taki piękny, gdyby nie Gwiazdy Katalogu 2023! To Wasze uśmiechnięte foty z wakacji sprawiają, że aż chce się go przeglądać. A myśli same odpływają do dwóch najprzyjemniejszych miesięcy w roku. ☀️ Dlatego jak co roku dla wszystkich Gwiazd przygotowaliśmy paczki-niespodzianki.

Zasady akcji Gwiazdy Katalogu 2023

Zasady są proste. Po pierwsze weź do ręki drukowany katalog Obozy 2023 albo zajrzyj do wersji elektronicznej – i sprawdź, czy jesteś na którymś ze zdjęć! Jeżeli tak, gratulacje – zostajesz naszą tegoroczną Gwiazdą Katalogu! Czeka cię zatem wieczna chwała i fejm na ośrodku – a od nas także paczka-niespodzianka.

Żeby ją otrzymać, napisz do nas maila na marketing@poszukiwaczeprzygod.pl albo po prostu na Messengerze. W wiadomości podaj koniecznie kilka rzeczy:

  1. adres domowy lub wybrany Paczkomat Inpost
  2. numer telefonu i adres e-mail dla kuriera
  3. numer strony z katalogu, na której jest Twoja fotka.

I teraz jeszcze jedna ważna sprawa: na zgłoszenia czekamy do 29 marca 2023. Na początku kwietnia podsumujemy wszystkie zgłoszenia i wyślemy paczuchy. Czego można się spodziewać w środku? Zestawu poszukiwaczowych upominków, w tym miłej wakacyjnej pamiątki. Przygotowujemy coś wyjątkowego!

Katalogi Obozy 2023

A jeśli chodzi o drukowane katalogi, pierwsza partia już od nas wyszła! Kiedy paczki do Was dojdą, zachęcamy do wspólnego przeglądania i planowania wakacji z katalogiem w ręku! Dodatkowo jeżeli macie już wybrany obóz, koniecznie przekażcie swój egzemplarz koleżankom i kolegom. Może w tym roku uda się wspólnie wyjechać na wakacje?

Jeżeli do tej pory nie otrzymaliście katalogu – albo dopiero pierwszy raz jedziecie z nami na wakacje – możecie go cały czas zamówić.  Wystarczy wypełnić formularz na specjalnej stronie: https://katalog.poszukiwaczeprzygod.pl/