fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

To były Wakacje 11/10! Podsumowujemy OBOZY 2023

Tegoroczne wakacje aż kipiały od dobrej zabawy, słońca, nowych przygód i niesamowitych pasji naszych uczestników! Bawiliśmy się tak wspaniale, że nawet nie wiemy, kiedy minęły te wspólne dwa miesiące. Szkoła już przywitała nas pierwszym dzwonkiem, jednak wróćmy do obozów i podsumujmy wspólnie Wakacje 11/10!

Obozy 2023 w liczbach

  • Na wszystkich naszych cyklach gościliśmy w tym roku ponad 5000 uczestników
  • Bawiliśmy się na 106 różnych programach obozowych, podzielonych na 12 cykli tematycznych
  • Wypoczywaliśmy na 6 turnusach, w tym roku wszystkich 11-dniowych 🙂
  • Ponownie odwiedziliśmy 7 miejscowości – w polskich górach, nad morzem i nad jeziorem w Borach Tucholskich
  • Nad zabawą na obozach czuwało prawie 280 opiekunów – kierowników, wychowawców i instruktorów

Obozy dziecięce pełną parą! Jak bawiły się Ekipa Rysia, Banda Wiewióry, Klub Pandki i Załoga Bobra?

W tym roku obozy dziecięce ponownie zawitały do Poronina i Małego Cichego na Podhalu, Junoszyna na Mierzei Wiślanej oraz Tlenia w Borach Tucholskich. Razem świetnie bawiliśmy się w towarzystwie Drużyny Poszukiwaczy Przygód: Pandki, Bobra, Wiewióry oraz Rysia 🙂

Najwięcej uczestników gościliśmy w Tleniu. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie sześć turnusów, Ekipa Rysia liczyła w tym roku prawie 800 osób! W tym roku nad jeziorem najbardziej spodobały się Wam Camp4Girls, Camp4Boys, Obóz paintballowy dla młodszych i Obóz survivalowy.

Inne tegoroczne hity obozów dziecięcych to Operacja Przygoda i Bursztynowe Wakacje w Junoszynie, Obóz Doktora Dolittle’a w Małym Cichym  i Tatrzańska Przygoda z Poronina.

Podbijamy Jantar!  Obozy dla nastolatków

Widać, że polubiliście nasze obozy dla uczestników w wieku 11-15 lat 🙂 Obozy dla nastolatków ponownie zawitały do nadmorskiego Jantaru. Tutaj w tym roku najchętniej wybieraliście nasz klasyk – Obóz Poszukiwaczy Przygód. Zaraz za nim prym wiodą Słoneczne Wakacje, na których podbiliśmy pobliskie plaże!

Obozy młodzieżowe – Wakacje 11/10 pełną parą!

Czym byłyby wakacje bez naszych obozów młodzieżowych? 🙂 Gościliśmy na nich w tym roku około 3000 uczestników, którzy bawili się na 7 cyklach tematycznych: Przystani Wyobraźni, Obozach Azjatyckich, Akademii Talentów, Twierdzy Fantastyki, Bazie Namiotowej i Obozach Młodzieżowych w górach oraz nad morzem.

Najwięcej osób uczestniczyło w tym roku na obozach artystycznych Przystani Wyobraźni – ponad 600 osób! Nie dużo mniej uczestników bawiło się na  obozach sportowych, językowych, naukowych i komputerowych Akademii Talentów. To ten cykl zajmuje drugie miejsce 🙂

A jakie obozy najbardziej się Wam w tym roku podobały? Zebrała się całkiem pokaźna lista tegorocznych młodzieżowych hitów wakacji 2023:

Do zobaczenia! #ByleDoWakacji

Cieszymy się, że mogliśmy Was gościć w tym roku na obozach ❤️ To były prawdziwe Wakacje 11/10. Mamy nadzieję, że czas do następnych minie tak szybko jak zdążymy powiedzieć #ByleDoWakacji!

W międzyczasie kończymy ustawiać sprzęt na półkach w magazynie i już planujemy kolejne przygody, zarówno letnie, jak i zimowe 🙂