Przejdź do treści

200% zimy, czyli co musicie wiedzieć o zimowiskach 2022

Ruszyła sprzedaż zimowisk Poszukiwaczy Przygód na ferie 2022. Przed nami sześć tygodni białego szaleństwa! Zeszłej zimy pandemia pokrzyżowała nasze plany i nie mogliśmy się z Wami spotkać…Za to w tym roku czeka na Was dwa razy więcej frajdy: dwa razy szybsze zjazdy, dwa razy więcej ulepionych bałwanów, dwa razy więcej śmiechu podczas wieczornego karaoke i dwa razy więcej zimowych wspomnień! Bawmy się podwójnie: za te i za poprzednie zimowiska!

Tym, którzy nie znają naszego zimowego oblicza, przedstawiamy garść najważniejszych informacji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

KIEDY? – TERMINY TURNUSÓW

I turnus: 16.01 – 22.01.2022

II turnus: 23.01 – 29.01.2022

III turnus: 30.01 – 05.02.2022

IV turnus: 06.02 – 12.02.2022

V turnus: 13.02 – 19.02.2022

VI turnus: 20.02 – 26.02.2022

GDZIE? – LOKALIZACJE OŚRODKÓW

Organizujemy zimowiska przez całą zimę, by każdy młody poszukiwacz przygód mógł spędzić z nami ferie!
Oczywiście w najpiękniejszych zimowych okolicznościach przyrody – czyli w polskich Tatrach! Będziemy w dwóch ośrodkach, które dobrze znacie z naszej oferty letniej:

DLA KOGO? – GRUPY WIEKOWE

Dla każdego! Nasze zimowiska podzielone są na 3 cykle skierowane do różnych grup wiekowych, by każdy znalazł coś dla siebie!

Zimowiska w Poroninie: 13 – 19 lat

Zimowiska w Poroninie: 13 – 19 lat

Zimowiska w Małym Cichym (6-14 lat)

Zimowiska w Poroninie (9-15 lat)

Rodzinne Ferie (dla rodziców z dziećmi)

…i jak mówimy, że dla każdego, to nie żartujemy! Jak zawsze mamy także propozycję dla dorosłych poszukiwaczy przygód, którzy chcieliby przyjechać na zimowiska razem ze swoimi pociechami, ale mieć trochę czasu na samodzielne odkrywanie Podhala 😊

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Nasze zimowiska to starannie wybrane i dostosowane do warunków zimowych programy Waszych ulubionych obozów. Znalazły się tutaj takie hity, jak Mali Mistrzowie Kuchni, Camp4Girls, Zimowisko nerfowe, czy Zimowisko azjatyckie oraz – oczywiście – RPG. Wszystko to okraszone solidną dawką białego szaleństwa!

Nie zabraknie także programów przeznaczonych dla tych, dla których nie ma zimy bez szusowania po stoku! Zimowiska Narciarskie i Snowboardowe znajdziecie w programach dla każdej grupy wiekowej!

A CO, JEŚLI NIE JEŻDŻĘ NA NARTACH/SNOWBOARDZIE?

Nie ma sprawy! Nasze programy zaplanowane są tak, żeby każdy mógł bawić się tu tak, jak lubi najbardziej! Jeśli chcesz przyjechać zimowisko Poszukiwaczy Przygód, ale nie chcesz uczestniczyć w zajęciach na stoku, zgłoś to podczas składania rezerwacji. Na miejscu zaproponujemy Ci ciekawe, alternatywne zajęcia, abyś spędził czas na najlepszej zabawie!

Jeśli jeszcze nigdy nie próbowałeś swoich sił na jednej lub dwóch deskach, to zimowiska Poszukiwaczy Przygód są świetnym miejscem, aby to zmienić! Zawsze powstają tu grupy dla początkujących, a nasi instruktorzy potrafią zadbać o to, by każdy z nauki jazdy czerpał maksimum radości! Brakiem sprzętu też nie musisz się martwić – wypożyczymy go dla Ciebie!

BRZMI SUPER, ALE MUSZĘ TO JESZCZE PRZEMYŚLEĆ…

Byle nie za długo! W porównaniu z obozami letnimi ilość miejsc na zimowiskach jest mocno ograniczona! Z doświadczenia wiemy, że czekanie ze złożeniem rezerwacji na pierwszy śnieg, to nienajlepszy pomysł…

Zapraszamy Was więc już teraz do zapoznania się z zimową ofertą 2022 na naszej stronie lub pobrania darmowego katalogu w wersji pdf. Czekamy na Was!

Byle do wakacji ferii!