pełna wersja serwisu
zobacz wszystkie oferty dla dzieci zobacz wszystkie oferty dla młodzieży

Nasze cykle tematyczne

Zimowisko za granicą

Zapraszamy na Słowację, na zimowe szaleństwo na stokach!

wiek: 11 - 19 lat
ofert: 2

Poszukiwacze Przygód

Tematyczne obozy dla pasjonatów

Od 19 lat organizujemy tematyczne obozy i zimowiska młodzieżowe i dziecięce dla prawdziwych pasjonatów. Naszą misją jest rozwijanie twórczych zainteresowań młodych ludzi.

Aby poznać wspaniałych przyjaciół i przeżyć najciekawsze przygody trzeba robić to, co naprawdę się kocha! Dlatego programy naszych obozów wypełnione są specjalnie dobranymi, tematycznymi atrakcjami. Dzięki temu wyjazd z nami to nie tylko gwarancja doskonałych wakacji, szansa na letni czy zimowy odpoczynek i dobrą zabawę, lecz przede wszystkim spotkanie z podobnymi sobie ludźmi z pasją.

Nasza wyjątkowa kadra

Zespół Poszukiwaczy Przygód tworzą sprawdzeni instruktorzy oraz opiekunowie z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Grupami opiekują się młodzi, ale świetnie wykwalifikowani i przeszkoleni przez nas wychowawcy, zarażający energią i optymizmem wszystkich wokół. A dzięki ich zaangażowaniu, pasjom i zamiłowaniom wakacyjne i zimowe wyjazdy nabierają niepowtarzalnej atmosfery.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników

Współpracujemy ze sprawdzonymi ośrodkami, a programy i sprzęt weryfikujemy pod kątem bezpieczeństwa. Uważnie słuchamy też Waszych sugestii i opinii - dobrze wiemy, że nikt tak dobrze nie zna potrzeb młodych ludzi, jak Wy! Najlepszym dowodem na nasz profesjonalizm jest zaufanie, którym od wielu lat darzą nad rodzice i dzieci, a także liczne wyróżnienia, które otrzymaliśmy. Wśród nich są tytuł Lidera Polskiej Turystyki czy medal Mercurius Gedanensis Gdańskich Targów Turystycznych dla najlepszego produktu turystyki przyjazdowej.

Mamy wszystkie niezbędne uprawniena:

  • wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego pod numerem 359,
  • członkostwo w Polskiej Izbie Turystyki Młodzieżowej oraz w Polskiej Izbie Turystyki,
  • gwarancja ubezpieczeniowa organizatorów turystyki Signal Iduna,
  • zgłoszenia w kuratorium oświaty.