Zaloguj się
Przypomnij hasło

Rezerwacja obozu z wyprzedzeniem bez ryzyka

Za oknami już coraz cieplej, a na stronie Poszukiwaczy Przygód oferta na Lato 2023 – czas pomyśleć o planach na wakacje! Po tempie w jakim znikają wolne miejsca na naszych obozach widzimy, że tegoroczna letnia przerwa będzie wyjątkowa. Jednak – podobnie jak nasi Klienci – doskonale wiemy, że życie potrafi zaskakiwać i krzyżować nasze plany – także te urlopowe. Trudno przewidzieć, co wydarzy się za parę miesięcy, gdy zbliżać się będzie termin wytęsknionego wyjazdu. Co więc robić? Jak zarezerwować obóz z wyprzedzeniem bez ryzyka?

Rezerwować czy nie rezerwować z wyprzedzeniem?

Odpowiedź oczywiście może być tylko jedna – rezerwować! Jeśli chcemy mieć pewność, że na wymarzonym programie i wybranym turnusie znajdzie się miejsce, nie ma co zwlekać – powie Wam to każdy, kto trafił na naszą „listę rezerwową” i czekał na telefon z informacją, że jakieś miejsce jednak się zwolniło…

Jeśli zastanawiacie się jednak, co stanie się w przypadku, gdy do uczestnictwa w obozie z jakiegoś powodu nie dojdziemamy dla Was garść informacji, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Ubezpieczenie Bezpieczne Rezerwacje – zwrot 100% kosztów w przypadku rezygnacji!

W przypadku, gdy Klient rezygnuje z obozu z przyczyn losowych nie leżących po stronie Poszukiwaczy Przygód naliczane są koszty rezygnacji. Ich wysokość to od 10% do 95% ceny imprezy w zależności od tego, ile czasu zostało do rozpoczęcia zimowiska.

Istnieje jednak wygodny sposób, który gwarantuje zwrot 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z udziału w obozie przed jego rozpoczęciem. Tym rozwiązaniem jest Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej “Bezpieczne Rezerwacje”. Polisa ubezpieczeniowa firmy Signal Iduna sprawia, że Klient otrzymuje pełny zwrot wpłaconych środków, jeśli będzie musiał zrezygnować z wyjazdu na zimowisko przed jego rozpoczęciem. 

Regulamin ubezpieczenia obejmuje 21 powodów, które na ogół są przyczyną rezygnacji z wyjazdu, w tym: 

  • nieszczęśliwy wypadek 
  • nagłe zachorowanie
  • poważną szkodę w mieniu ubezpieczonego lub np. kradzież samochodu 
  • wypadek komunikacyjny 
  • wypowiedzenie ubezpieczonemu umowy o pracę
    …i wiele innych! 

Wierzymy, że problemy związane z epidemią są już za nami, a możliwość odwołania obozów z tego powodu rozpatrywać należy czysto teoretycznie. Na wszelki wypadek przypominamy, że gdyby wypoczynek został odwołany z powodów epidemiologicznych  Poszukiwacze Przygód zwracają swoim Klientom 100% poniesionych kosztów. 

Jak wykupić Ubezpieczenie Bezpieczne Rezerwacje?

Aby skorzystać z polisy, należy wykupić ją w dniu podpisania umowy lub wpłaty pierwszej zaliczki. Jej koszt to 149 zł. Dzięki tej opcji po złożeniu rezerwacji możecie już bez stresu czekać na wakacje! Wszystkie szczegóły dotyczące ubezpieczenia znajdziecie tutajOczywiście nasza wspaniała ekipa Biura Obsługi Klienta z przyjemnością odpowiedzą na każde Wasze pytanie! 

To były Wakacje 11/10! Podsumowujemy OBOZY 2023

Tegoroczne wakacje aż kipiały od dobrej zabawy, słońca, nowych przygód i niesamowitych pasji naszych uczestników! Bawiliśmy się tak wspaniale, że nawet nie wiemy, kiedy minęły te wspólne dwa miesiące. Szkoła już przywitała nas pierwszym dzwonkiem, jednak wróćmy do obozów i podsumujmy wspólnie Wakacje 11/10!

O co najczęściej pytacie przed wyjazdem na obóz? [PORADNIK]

Wakacje ruszają za 3,2,1… już! Po raz kolejny rozpoczynamy sezon letni przygotowani na szóstkę z plusem. Cóż, 20 lat doświadczenia robi swoje. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że – jak co roku – tysiące naszych uczestników spędzi wakacje bezpiecznie, bawiąc się, odpoczywając i realizując swoje pasje. 

Akademia Talentów – wakacyjny kampus pasjonatów

Wakacje to dla dzieciaków i młodzieży czas zasłużonego odpoczynku od szkolnej rutyny. Słodkie lenistwo i szalone zabawy to pierwsze, co przychodzi nam na myśl, gdy mówimy „letni obóz”… A może jest inny przepis na idealny, wakacyjny wyjazd, po którym młodzi ludzie wrócą do swojej codzienności nie tylko zrelaksowani i w dobrych humorach, ale także bogatsi […]