fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Rezerwacja obozu z wyprzedzeniem bez ryzyka

Za oknami już coraz cieplej, a na stronie Poszukiwaczy Przygód oferta na Lato 2024 – czas pomyśleć o planach na wakacje! Po tempie w jakim znikają wolne miejsca na naszych obozach widzimy, że tegoroczna letnia przerwa będzie wyjątkowa. Jednak – podobnie jak nasi Klienci – doskonale wiemy, że życie potrafi zaskakiwać i krzyżować nasze plany – także te urlopowe. Trudno przewidzieć, co wydarzy się za parę miesięcy, gdy zbliżać się będzie termin wytęsknionego wyjazdu. Co więc robić? Jak zarezerwować obóz z wyprzedzeniem bez ryzyka?

Rezerwować czy nie rezerwować z wyprzedzeniem?

Odpowiedź oczywiście może być tylko jedna – rezerwować! Jeśli chcemy mieć pewność, że na wymarzonym programie i wybranym turnusie znajdzie się miejsce, nie ma co zwlekać – powie Wam to każdy, kto trafił na naszą „listę rezerwową” i czekał na telefon z informacją, że jakieś miejsce jednak się zwolniło…

Jeśli zastanawiacie się jednak, co stanie się w przypadku, gdy do uczestnictwa w obozie z jakiegoś powodu nie dojdziemamy dla Was garść informacji, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Ubezpieczenie Bezpieczne Rezerwacje – zwrot 100% kosztów w przypadku rezygnacji!

W przypadku, gdy Klient rezygnuje z obozu z przyczyn losowych nie leżących po stronie Poszukiwaczy Przygód naliczane są koszty rezygnacji. Ich wysokość to od 10% do 95% ceny imprezy w zależności od tego, ile czasu zostało do rozpoczęcia zimowiska.

Istnieje jednak wygodny sposób, który gwarantuje zwrot 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z udziału w obozie przed jego rozpoczęciem. Tym rozwiązaniem jest Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej “Bezpieczne Rezerwacje”. Polisa ubezpieczeniowa firmy Signal Iduna sprawia, że Klient otrzymuje pełny zwrot wpłaconych środków, jeśli będzie musiał zrezygnować z wyjazdu na zimowisko przed jego rozpoczęciem. 

Regulamin ubezpieczenia obejmuje 21 powodów, które na ogół są przyczyną rezygnacji z wyjazdu, w tym: 

  • nieszczęśliwy wypadek 
  • nagłe zachorowanie
  • poważną szkodę w mieniu ubezpieczonego lub np. kradzież samochodu 
  • wypadek komunikacyjny 
  • wypowiedzenie ubezpieczonemu umowy o pracę
    …i wiele innych! 

Wierzymy, że problemy związane z epidemią są już za nami, a możliwość odwołania obozów z tego powodu rozpatrywać należy czysto teoretycznie. Na wszelki wypadek przypominamy, że gdyby wypoczynek został odwołany z powodów epidemiologicznych  Poszukiwacze Przygód zwracają swoim Klientom 100% poniesionych kosztów. 

Jak wykupić Ubezpieczenie Bezpieczne Rezerwacje?

Aby skorzystać z polisy, należy wykupić ją w dniu podpisania umowy lub wpłaty pierwszej zaliczki. Jej koszt to 159 zł. Dzięki tej opcji po złożeniu rezerwacji możecie już bez stresu czekać na wakacje! Wszystkie szczegóły dotyczące ubezpieczenia znajdziecie tutajOczywiście nasza wspaniała ekipa Biura Obsługi Klienta z przyjemnością odpowiedzą na każde Wasze pytanie! 

Najlepsi z najlepszych – kim jest kadra obozowa Poszukiwaczy Przygód?

Obozy Poszukiwaczy Przygód to świetny odpoczynek, mnóstwo dobrej zabawy, a także rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Nasi uczestnicy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wakacji we wspaniałej atmosferze, bezpiecznie się bawić i rozwijać. To wszystko, ponieważ czuwają nad nimi zupełnie wyjątkowi ludzie – najlepsza na świecie Kadra Obozowa.   Przygotowując się do kolejnego sezonu letniego […]

Gwarancja najniższej ceny obozu!

Nie musicie już czekać na promocję, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz. W tym sezonie macie pewność, że zawsze będzie obowiązywać Was najlepsza możliwa cena. Sprawdźcie, jak działa nasza gwarancja najniższej ceny!

Oto katalog Obozy 2024! Poznajcie jego nowy design

Czas wejść w nową erę Poszukiwaczy Przygód! Nasz najnowszy katalog letni otrzymał nie lada metamorfozę – jest bardziej kolorowy i PIONOWY, ale cały czas wypełniony najlepszymi pomysłami na wakacje! Wiemy, że po tylu latach mogliście się już przyzwyczaić do starego layoutu, dlatego przygotowaliśmy krótką instrukcję obsługi nowego-nowego katalogu 🙂