fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zimowisko dla tych, którzy nie jeżdżą na nartach (i snowboardzie)

Przed nami wspaniała zima! Co do tego nie mamy w Poszukiwaczach Przygód żadnych wątpliwości. Nasza oferta zimowisk czeka na Was już od jakiegoś czasu i cieszy się sporą popularnością 😊. Pogoda na zimowym Podhalu przeważnie nas rozpieszcza, dlatego nie martwimy się o śnieg, no chyba, że będzie go za dużo (czy to w ogóle możliwe?). Takie warunki umożliwiają nam planowanie codziennych wyjść na stoki narciarskie we wszystkich naszych zimowiskowych programach.

A co, jeśli ktoś nie jeździ na nartach lub snowboardzie? Spokojnie! Jesteśmy przygotowani na każdą opcję: z radością witamy na zimowiskach zarówno fanów jednej lub dwóch desek, jak i uczestników, którzy z tymi zimowymi aktywnościami są raczej na bakier – czy to dlatego, że jak dotąd nie mieli okazji ich spróbować, czy po prostu to nie ich „bajka”.

Poszukiwacze Przygód na stokach

Nasze zimowiska – podobnie jak letnie obozy – zaplanowane są dla dzieci i młodzież w zbliżonym wieku i o podobnych zainteresowaniach. Jednak we wszystkich programach pojawia się punkt: „Białe Szaleństwo – codzienne zajęcia na stoku pod opieką instruktora.” Oznacza to, że na wszystkich programach uczestnicy jeden blok zajęciowy spędzają na nartach lub snowboardzie, zaś resztę dnia realizują pozostałe zajęcia.

Wyjątkiem są zimowiska narciarskie i snowboardowe, podczas których uczestnicy na stok wychodzą na obu blokach zajęciowych – po śniadaniu i po obiedzie.

Jednak, jak już pisaliśmy, zapraszamy na nasze zimowiska również tych uczestników, którzy nie pałają gorącym uczuciem do sportów zimowych. Chcecie wiedzieć, co dla nich przygotowaliśmy?

Nie jeżdżę, bo nie umiem

Bardzo często niechęć do zajęć na stoku wynika z barku doświadczenia w dyscyplinach zimowych. Uczestnicy, którzy dotąd nie próbowali swoich sił na nartach lub snowboardzie mogą obawiać się, czy odnajdą się na stacji narciarskiej i rezygnują już na starcie. Oczywiście – ferie zimowe mają być przyjemnością, a nie stresem, więc nie naciskamy, ale może warto spróbować czegoś nowego? Gdybyście zdecydowali się jednak postawić pierwsze kroki w butach narciarskich, to nasze zimowiska są do tego idealnym miejscem! Uczestnicy idący na stok podzieleni są stopniem zaawansowania. Zawsze powstaje też grupa początkująca. Instruktorzy fachowo zajmą się organizacją bezpiecznych zajęć i pomogą przełamać „pierwsze śniegi”!

Nie jeżdżę, bo nie chcę

Oczywiście nie wszyscy muszą być fanami sportów zimowych! Jeśli mamy tu fanów gotowania, kultury Azji, czy rozgrywek nerfowych, którzy nie mogą doczekać się wspólnego zimowego wyjazdu, ale po prostu nie chcą jeździć na nartach lub snowboardzie, to my tu totalnie to rozumiemy!

Uczestnicy, którzy nie biorą udziału w zajęciach na stoku zostają w ośrodku pod opieką wychowawców i bawią się razem z rówieśnikami – uczestnikami pozostałych programów albo – gdy grupa niejeżdżących jest większa – biorą udział w zajęciach specjalnie dla nich przygotowanych.

Jak więc widzicie, postaramy się, aby bez wyjątku każdy nasz uczestnik bawił się w te ferie wyśmienicie i nie stracił ani minuty na nudę – bez względu na to, czy jest fanem sportów zimowych, czy zupełnie innych aktywności.

Gotowi na przygody?

Do zobaczenia na zimowiskach Poszukiwaczy Przygód!

Najlepsi z najlepszych – kim jest kadra obozowa Poszukiwaczy Przygód?

Obozy Poszukiwaczy Przygód to świetny odpoczynek, mnóstwo dobrej zabawy, a także rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Nasi uczestnicy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wakacji we wspaniałej atmosferze, bezpiecznie się bawić i rozwijać. To wszystko, ponieważ czuwają nad nimi zupełnie wyjątkowi ludzie – najlepsza na świecie Kadra Obozowa.   Przygotowując się do kolejnego sezonu letniego […]

Gwarancja najniższej ceny obozu!

Nie musicie już czekać na promocję, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz. W tym sezonie macie pewność, że zawsze będzie obowiązywać Was najlepsza możliwa cena. Sprawdźcie, jak działa nasza gwarancja najniższej ceny!

Oto katalog Obozy 2024! Poznajcie jego nowy design

Czas wejść w nową erę Poszukiwaczy Przygód! Nasz najnowszy katalog letni otrzymał nie lada metamorfozę – jest bardziej kolorowy i PIONOWY, ale cały czas wypełniony najlepszymi pomysłami na wakacje! Wiemy, że po tylu latach mogliście się już przyzwyczaić do starego layoutu, dlatego przygotowaliśmy krótką instrukcję obsługi nowego-nowego katalogu 🙂