fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zimowiska dla młodszych w Poroninie (9 – 15 lat)

Już nie dzieci, jeszcze nie młodzież

Przychodzi taki moment w życiu naszych podopiecznych, w którym określenie „dziecko” traktowane jest przez nich niemal jak zniewaga, jednak do zaszczytnego miana młodzieży jeszcze trochę brakuje…

Chcąc zapewnić wszystkim naszym uczestnikom najlepszą zabawę – nie tylko w gronie rówieśników, ale także odpowiadającą na zainteresowania danej grupy wiekowej – przygotowaliśmy na te ferie także zimowiska skierowane do dzieci w wieku 9 – 15 lat, które odbędą się w Poroninie, w ośrodku Limba. Jesteście ciekawi, co dla nich mamy? Sprawdźcie!

Przygotujcie się na zimową przygodę!

Na wszystkich w wieku 11 – 15 lat, którym nie straszne są zimowe warunki atmosferyczne, czeka nasza specjalność: Zimowisko Poszukiwaczy Przygód. Podczas tego programu będziecie mieli okazję zasmakować zimowego survivalu: zbudujecie schronienie, rozpalicie ogień, poznacie podstawy bezpieczeństwa i pierwszej pomocy i to z pierwszej ręki, bo od ratownika górskiego! Nie zabraknie tu także czasu na szalone zabawy na śniegu czy chilloutu w basenie!

Czy są tu fani kultowych wyrzutni NERF? Mamy dla nich nasz letni hit w zimowej odsłonie – przed Wami Zimowisko Nerfowe. Podczas zajęć sprawdzicie swoją zręczność, szybkość i spostrzegawczość oraz weźmiecie udział w rozgrywkach wyjętych rodem z filmów science-fiction!

Specjalnie dla dziewczyn

Nie mogło zabraknąć naszego stałego programu, który od lat realizujemy zarówno latem, jak i zimą. Na Winter Camp4Girls zapraszamy dziewczyny, które najlepiej bawią się w swoim gronie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośniczki terenowych zabaw, artystyczne dusze, jak i fanki mody. A wszystko to w doborowym towarzystwie. Nie zapomnijmy o codziennych wyjściach na stok!

W wirtualnym świecie

Zima to fantastyczny czas na zabawę w gronie przyjaciół, którzy tak jak Ty, uwielbiają wirtualne rozgrywki! Pod czujnym okiem wychowawcy zbudujecie niesamowite rzeczy w Minecrafcie, rozegracie emocjonujące przygody w świecie Fortnite’a i odnajdziecie impostora podczas gry w Among Us. Oczywiście na zimowisku Games Arena nie zabraknie także codziennych zajęć na świeżym powietrzu i zajęć na stoku!

Narty i Snowboard

Na naszych zimowiskach nie mogło zabraknąć programów przeznaczonych dla miłośników zimowych sportów! Zimowiska Narciarskie i Snowboardowe przeznaczone są dla tych, którzy nie wyobrażają sobie ferii bez deski lub dwóch! Grupy dostosowane do umiejętności sprawią, że każdy uczestnik będzie miał możliwość nie tylko świetnie i bezpiecznie się bawić, ale i wiele nauczyć.

Jeśli jednak na naszych zimowiskach zawitają uczestnicy, którym do dobrego, zimowego wypoczynku nie potrzeba aktywności na stokach, zapewnimy im masę innych atrakcji!

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące naszych zimowych wyjazdów, zajrzyjcie to naszego FAQ!

Gotowi na zimowe szaleństwa?

Do zobaczenia!

Najlepsi z najlepszych – kim jest kadra obozowa Poszukiwaczy Przygód?

Obozy Poszukiwaczy Przygód to świetny odpoczynek, mnóstwo dobrej zabawy, a także rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Nasi uczestnicy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wakacji we wspaniałej atmosferze, bezpiecznie się bawić i rozwijać. To wszystko, ponieważ czuwają nad nimi zupełnie wyjątkowi ludzie – najlepsza na świecie Kadra Obozowa.   Przygotowując się do kolejnego sezonu letniego […]

Gwarancja najniższej ceny obozu!

Nie musicie już czekać na promocję, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz. W tym sezonie macie pewność, że zawsze będzie obowiązywać Was najlepsza możliwa cena. Sprawdźcie, jak działa nasza gwarancja najniższej ceny!

Oto katalog Obozy 2024! Poznajcie jego nowy design

Czas wejść w nową erę Poszukiwaczy Przygód! Nasz najnowszy katalog letni otrzymał nie lada metamorfozę – jest bardziej kolorowy i PIONOWY, ale cały czas wypełniony najlepszymi pomysłami na wakacje! Wiemy, że po tylu latach mogliście się już przyzwyczaić do starego layoutu, dlatego przygotowaliśmy krótką instrukcję obsługi nowego-nowego katalogu 🙂