pełna wersja serwisu

Promocje i rabaty — ZIMOWISKA 2020

Miło jest zdobyć rabat albo skorzystać z wyjątkowej promocji, prawda? Dlatego specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy Zimowy Rabat Stałego Klienta i planujemy kilka promocji! Możecie korzystać z nich, rezerwując ferie zimowe z oferty ZIMOWISK 2020 - tych organizowanych przez Poszukiwaczy Przygód. Z rabatów można skorzystać zarówno rezerwując ferie samodzielnie (online), poprzez nasze Biuro Obsługi Klienta, a także u naszych agentów.

❄️ ZIMOWY RABAT STAŁEGO KLIENTA

Sprawa jest prosta! Jeżeli byłeś/byłaś już z nami na dowolnym zimowisku lub obozie organizowanym przez Poszukiwaczy Przygód, przysługuje Ci rabat w wysokości 50 zł! Zimowy Rabat Stałego Klienta ZAWSZE, na 100% łączy się z promocyjnymi kodami rabatowymi!

❄️ SPECJALNE KODY RABATOWE

Doceniamy naszych Stałych Klientów, dlatego od czasu do czasu przygotowujemy specjalne akcje promocyjne. Możesz dowiedzieć się o nich z maila od nas, na Facebooku, Instagramie lub Messengerze. Specjalny kod rabatowy wpisywany podczas rezerwacji pozwoli uzyskać dodatkową zniżkę, która łączy się z Zimowym Rabatem Stałego Klienta. Bądźcie czujni!