pełna wersja serwisu

Promocje i rabaty — OBOZY 2021


Miło jest zdobyć rabat albo skorzystać z wyjątkowej promocji, prawda? Dlatego specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy Rabaty Stałego Klienta i planujemy kilka promocji! Możecie korzystać z nich, rezerwując wakacje z oferty OBOZY 2021 - tych organizowanych przez Poszukiwaczy Przygód. Z rabatów można skorzystać zarówno rezerwując obozy samodzielnie (online), poprzez nasze Biuro Obsługi Klienta, a także u naszych agentów.

⭐ RODZINNE WAKACJE

Za udział w obozach w sezonie OBOZY 2021 co najmniej dwóch Uczestników z jednej rodziny, każdemu z nich przysługuje rabat w wysokości 50 zł. Pamiętajcie tylko, że zniżka nie sumuje się z innymi rabatami.

⭐ RAZEM TANIEJ

Jeżeli byłeś/byłaś już Uczestnikiem naszych obozów i zabierasz na obóz koleżankę czy kolegę, którzy do tej pory nie uczestniczyli w imprezach Poszukiwaczy Przygód, otrzymujesz od nas rabat w wysokości 60 zł! Rabat przysługuje Tobie, nawet jeśli będziecie uczestniczyć w różnych obozach czy turnusach! Podczas rezerwacji w polu UWAGI wpisz imię i nazwisko osoby, która wybrała obóz z Twojego polecenia. Zniżka nie sumuje się z innymi rabatami.

⭐ BRĄZOWY RABAT STAŁEGO KLIENTA

Jeżeli byłaś/byłeś już uczestnikiem choćby jednej naszej imprezy (obozu lub zimowiska) przysługuje Ci rabat w wysokości 50 zł! W polu UWAGI podaj nazwę i termin imprezy. Zniżka nie sumuje się z innymi rabatami.

⭐ SREBRNY RABAT Stałego Klienta

Jeżeli byłaś/byłeś uczestnikiem DWÓCH lub TRZECH naszych imprez (obozów lub zimowisk) przysługuje Ci rabat w wysokości 80 zł! W polu UWAGI podaj nazwy i terminy imprez. Zniżka nie sumuje się z innymi rabatami.

⭐ ZŁOTY RABAT Stałego Klienta

Najbardziej wytrwali Poszukiwacze Przygód, którzy byli z nami na co najmniej CZTERECH wyjazdach (obozach lub zimowiskach), otrzymają od nas Złoty Rabat STAŁEGO KLIENTA w wysokości 120 zł! W polu UWAGI podaj nazwy i terminy imprez. Zniżka nie sumuje się z innymi rabatami.