Przejdź do treści

Rezerwacja zimowisk z wyprzedzeniem bez ryzyka

Za oknami już coraz chłodniej, a na stronie Poszukiwaczy Przygód oferta na Zimę 2023 – czas pomyśleć o planach na ferie! Po tempie w jakim znikają wolne miejsca na naszych zimowiskach widzimy, że tegoroczna zimowa przerwa będzie wyjątkowa. Jednak – podobnie jak nasi Klienci – doskonale wiemy, że życie potrafi zaskakiwać i krzyżować nasze plany – także te urlopowe. Trudno przewidzieć, co wydarzy się za parę miesięcy, gdy zbliżać się będzie termin wytęsknionego wyjazdu. Co więc robić? Jak zarezerwować zimowisko z wyprzedzeniem bez ryzyka?

Rezerwować czy nie rezerwować z wyprzedzeniem?

Odpowiedź oczywiście może być tylko jedna – rezerwować! Jeśli chcemy mieć pewność, że na wymarzonym programie i wybranym turnusie znajdzie się miejsce, nie ma co zwlekać – powie Wam to każdy, kto trafił na naszą „listę rezerwową” i czekał na telefon z informacją, że jakieś miejsce jednak się zwolniło…

Jeśli zastanawiacie się jednak, co stanie się w przypadku, gdy do uczestnictwa w obozie z jakiegoś powodu nie dojdziemamy dla Was garść informacji, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Ubezpieczenie Bezpieczne Rezerwacje – zwrot 100% kosztów w przypadku rezygnacji!

W przypadku, gdy Klient rezygnuje z obozu z przyczyn losowych nie leżących po stronie Poszukiwaczy Przygód naliczane są koszty rezygnacji. Ich wysokość to od 10% do 95% ceny imprezy w zależności od tego, ile czasu zostało do rozpoczęcia zimowiska.

Istnieje jednak wygodny sposób, który gwarantuje zwrot 100% poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z udziału w obozie przed jego rozpoczęciem. Tym rozwiązaniem jest Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej „Bezpieczne Rezerwacje”. Polisa ubezpieczeniowa firmy Signal Iduna sprawia, że Klient otrzymuje pełny zwrot wpłaconych środków, jeśli będzie musiał zrezygnować z wyjazdu na zimowisko przed jego rozpoczęciem. 

Regulamin ubezpieczenia obejmuje 21 powodów, które na ogół są przyczyną rezygnacji z wyjazdu, w tym: 

  • nieszczęśliwy wypadek 
  • nagłe zachorowanie
  • poważną szkodę w mieniu ubezpieczonego lub np. kradzież samochodu 
  • wypadek komunikacyjny 
  • wypowiedzenie ubezpieczonemu umowy o pracę
  • zakażenie koronawirusem oraz objęcie obowiązkową kwarantanną
    …i wiele innych! 

Wierzymy, że problemy związane z epidemią są już za nami, a możliwość odwołania obozów z tego powodu rozpatrywać należy czysto teoretycznie. Na wszelki wypadek przypominamy, że gdyby wypoczynek został odwołany z powodów epidemiologicznych  Poszukiwacze Przygód zwracają swoim Klientom 100% poniesionych kosztów. 

Jak wykupić Ubezpieczenie Bezpieczne Rezerwacje?

Aby skorzystać z polisy, należy wykupić ją w dniu podpisania umowy lub wpłaty pierwszej zaliczki. Jej koszt to 99 zł. Dzięki tej opcji po złożeniu rezerwacji możecie już bez stresu czekać na wakacje! Wszystkie szczegóły dotyczące ubezpieczenia znajdziecie tutajOczywiście nasza wspaniała ekipa Biura Obsługi Klienta z przyjemnością odpowiedzą na każde Wasze pytanie!