Zaloguj się
Przypomnij hasło

Narty na Słowacji na stokach Chopoka!

Przeżyj wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach. Skipass w cenie!

 • Czekają na Ciebie doskonale przygotowane trasy, wspaniałe krajobrazy i bogaty program z wizytą w parku wodnym, jaskini i atrakcjami dla każdego uczestnika!
 • Wybierz się do ośrodka Jasna Tatry Niżne i odkryj największy teren narciarski w tej części Europy.
 • Znajdziesz tu różnorodne trasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, a także liczne wyciągi i kolejki linowe zapewniające szybki transport na stokach!
Sprawdź dostępne turnusy
termin upłynął
3399 PLN8 dni
termin upłynął
termin upłynął
3399 PLN8 dni
termin upłynął
termin upłynął
3399 PLN8 dni
termin upłynął
termin upłynął
3399 PLN8 dni
termin upłynął
termin upłynął
3799 PLN8 dni
termin upłynął
termin upłynął
3999 PLN8 dni
termin upłynął

Zimowy Szał na stoku

Tereny do jazdy

Tereny do jazdy

6 dni jazdy na nartach: 1 dzień w ośrodku narciarskim Kubińska Hola i 5 dni w ośrodku narciarskim Jasna Tatry Niżne.

 

Pierwszego dnia odwiedzimy stoki w ośrodku narciarskim Ski Park Kubińska Hola:

 

 • 14 km tras
 • 2 wyciągi krzesełkowe
 • 8 wyciągów orczykowych.

 

Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.) 49 km tras:

 

 • 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych,
 • niemal 26 km dla średnio zaawansowanych
 • 12 km łatwych, niebieskich tras

 


 

30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku

30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę.

Program

Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.

 


 

 • wycieczka do Aquaparku Tatralandia lub do aquaparku Besenova oraz do jaskini Wolności
 • wyjścia do groty solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi – dotyczy tylko przy zakwaterowaniu w pensjonatach Horec i Galanto.
 • wycieczka do Liptowskiego Mikulasza.
 • certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.
 • poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

 

Uwaga: wyjście do groty solnej, jacuzzi, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Szkolenie:

Do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany, do zaawansowanego).

O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

Kadra:

Kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa (10-15 osób na instruktora). Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Ubezpieczenie:

Od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 20000 PLN),

Kosztów Leczenia, ratownictwa, assistance (KL – 25000 EUR),

Odpowiedzialności Cywilnej (OC – 50000 PLN) – zgodnie z OWU.

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy – 229 zł.

Serwis:

Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego a także snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Serwis:

Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego a także snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Karnety

Cena zawiera karnet na 6 dni jazdy. Karnet umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodków i także nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.

Bezpieczeństwo:

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach i na wyznaczonych trasach. Na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.

Sprzęt

Możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) lub snowboardowego (deska, buty) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 69 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych nart, deski lub butów – 39 euro na 6 dni, koszt wypożyczenia tylko kijków – 15 euro na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku oraz gogli narciarskich. Koszt wypożyczenia kasku – 15 euro, gogli narciarskich – 15 euro na 6 dni.

Ważne informacje!

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

 


 

Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 


 

Informujemy iż nasze imprezy dla dzieci i młodzieży zawsze są zgłaszane do właściwego Kuratora Oświaty.

 


 

Wszystkie wpłaty naszych klientów są chronione przez TFG i TFP.

 


 

Cena imprezy w złotych polskich została skalkulowana według kursu euro 4,80.

 


 

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ceny imprezy najpóźniej do dnia 15.12.2022 w przypadku opublikowania nowych cen karnetów narciarskich przez spółkę TMR (właściciela centrum narciarskiego Jasna). Klient może bezkosztowo dokonać rezygnacji (w formie pisemnej) z imprezy w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o zmianie ceny.

 


 

Uczestnicy, którzy ukończą 18 rok życia do dnia wyjazdu muszą obligatoryjnie posiadać legitymację ISIC lub EURO 26 (niezbędne do karnetu narciarskiego).

Pobyt w Pensjonat Horec / Galanto / Hotel Marmot

Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, wizyta w Jaskini Wolności, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

Pensjonat Horec / Galanto / Hotel Marmot

TERMINY I ZAKWATEROWANIE:

 
Termin Dostępne miejsce zakwaterowania Cena
14-01-2023 – 21-01-2023 Galanto 3399 pln
Horec 3499 pln
21-01-2023 – 28-01-2023 Galanto 3399 pln
Horec 3499 pln
28-01-2023 – 04-02-2023 Galanto 3399 pln
Horec 3499 pln
04-02-2023 – 11-02-2023 Horec 3499 pln
11-02-2023 – 18-02-2023 Horec 3799 pln
Hotel Marmot 3999 pln
18-02-2023 – 25-02-2023 Hotel Marmot 3999 pln

Horec – pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4 a także 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). Dodatkowo w pensjonacie znajduje się elegancko urządzona restauracja, jacuzzi, sauna a także a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego, stanowiska komputerowe i konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26o – możliwość kąpieli dla chętnych.
ADRES: 432 Jánska dolina Liptovský Ján, 032 03 Liptovský Ján, Słowacja

Galanto – pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Z pensjonatu rozciąga się niezwykle malowniczy widok na pobliski górski potok. Dobrze urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się restauracja, która serwuje smaczne posiłki oraz sauna. Do dyspozycji uczestników bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu
ADRES: Liptovský Ján 433, 032 03 Liptovský Ján, Słowacja

Hotel Marmot – Hotel sieci Sorea znajduje się bezpośrednio w ośrodku narciarskim Jasna w Parku Narodowym Niżnych Tatr w Dolinie Demianowskiej, w odległości około 750 metrów od gondoli Grand Jet. Nadaje się idealnie na zgrupowania sportowe i narciarskie. Dolina Demianowska jest jedną z najbardziej urokliwych i najczęściej odwiedzanych dolin w Niżnych Tatrach i oferuje idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (łóżka pojedyncze oraz łóżka dwuosobowe (dwa materace, dwa komplety pościeli). Komfortowo urządzone pokoje są wyposażone w prysznic, toaletę, TV SAT, a niektóre pokoje mają balkon. Do dyspozycji uczestników stół do tenisa stołowego.
ADRES: Demänovská Dolina 104, 031 01 Liptovský Mikuláš, Słowacja

TERENY DO JAZDY:
Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę. http://www.jasna.sk/pl/

Zakwaterowanie:
2-5 osobowe pokoje z WC i natryskiem lub wanną (zgodnie z opisem przy pensjonatach/hotelu). W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w pensjonacie Horec, Galanto lub w hotelu** Marmot.
Lipowski Mikulasz, Słowacja
Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka + owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja z napojami. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją, a kończą śniadaniem a także prowiant na drogę powrotną.

Co Zabrać

Każdy uczestnik musi posiadać:

 • ważny paszport lub dowód osobisty
 • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego
 • wygodny i ciepły strój do zajęć w terenie
 • ciepłą bluzę lub polar,
 • ubranie przeciwdeszczowe,
 • czapkę, szalik i rękawiczki,
 • sprzęt narciarski (narty, buty, kijki, gogle, KASK),
 • odzież do zajęć na stoku,
 • krem z filtrem UV,
 • mały plecak, latarkę, notatnik i przybory do pisania
 • NUMER PESEL.

Niezbędnik obozowy
Transport

Przejazd za dopłatą realizowany w obie strony autokarem klasy LUX z Łodzi (140 zł), Katowic (90 zł), Krakowa (90 zł). Dopłata za transport z pozostałych miast: z Warszawy (190 zł), z Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (190 złotych), z Wrocławia, Opola (140 zł), z Gdańska (240 zł), ze Szczecina, Olsztyna, Gorzowa Wielkopolskiego (290 zł), z Lublina, Rzeszowa, Białegostoku (290 zł). W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska. Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wlkp., Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Lublina oraz Gorzowa Wielkopolskiego mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska.Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa!

Gdańsk autobus / pociąg +240 zł
Toruń autobus / pociąg +190 zł
Warszawa autobus / pociąg +240 zł
Kraków autobus / pociąg +90 zł
Szczecin autobus / pociąg +290 zł
Poznań autobus / pociąg +190 zł
Wrocław autobus / pociąg +140 zł
Katowice autobus / pociąg +90 zł
Łódź autobus / pociąg +140 zł
Bydgoszcz autobus / pociąg +190 zł
Kielce autobus / pociąg +190 zł
Lublin autobus / pociąg +290 zł
Cena Zawiera

Zakwaterowanie; wyżywienie; szkolenie narciarskie; opiekę kadry; ubezpieczenie; podstawowy serwis; karnety narciarskie; realizację programu wraz z biletami wstępu; transfery na wyciągi; obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Obozowy pakiet Poszukiwaczy Przygód
 • pamiątkowa koszulka obozowa
 • zdjęcia z obozu online
 • nagrody dla zwycięzców obozowej rywalizacji
Za dopłatą
BC: Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Horec + 100.00 zł

Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Horec

BC: Ubezpieczenie KR + 199.00 zł

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie

BC: Dopłata do zakwaterowania w Hotelu Marmot + 200.00 zł

Dopłata do zakwaterowania w Hotelu Marmot