fbpx

Narty na Słowacji na stokach Chopoka!

Przeżyj wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach. Skipass w cenie!

  • Zimowisko w sprzedaży agencyjnej.
  • Czekają na Ciebie doskonale przygotowane trasy, wspaniałe krajobrazy i bogaty program z wizytą w parku wodnym, jaskini i atrakcjami dla każdego uczestnika!
  • Znajdziesz tu różnorodne trasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, a także liczne wyciągi i kolejki linowe zapewniające szybki transport na stokach!
Sprawdź dostępne turnusy

Ferie na Chopoku!

Tereny do jazdy

Tereny do jazdy

Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę. Pierwszego dnia odwiedzimy stoki w ośrodku narciarskim: Ski Park Kubińska Hola, 14 km tras, 2 wyciągi krzesełkowe, 8 wyciągów orczykowych lub Park Snow Donovaly, 11 km tras, 2 wyciągi krzesełkowe, 14 wyciągów orczykowych

Program

Narty – 6 dni jazdy (1 dzień w ośrodku narciarskim Kubińska Hola lub Donovaly i 5 dni w ośrodku narciarskim Jasna Tatry Niżne). Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.

Wycieczka do Aquaparku Tatralandia lub do aquaparku Besenova  dla chętnych oraz do jaskini Wolności dla chętnych.

Wyjścia do groty solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi – dotyczy tylko przy zakwaterowaniu w pensjonatach Horec i Galanto.

Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza.

Certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.

Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Uwaga: wyjście do groty solnej, jacuzzi, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Serwis

Serwis

Podstawowy serwis sprzętu narciarskiego a także snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Szkolenie - Obóz narciarski na Chopoku

Do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany, do zaawansowanego). O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

Karnety

Cena zawiera karnet na 6 dni jazdy. Karnet umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodków i także nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.

Ważne informacje!

Ważne informacje!

Program może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Cena zimowiska w złotych polskich została skalkulowana według kursu euro 4,60. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ceny imprezy najpóźniej do dnia 15.12.2023 w przypadku opublikowania nowych cen karnetów narciarskich przez spółkę TMR (właściciela centrum narciarskiego Jasna). Klient może bez kosztowo dokonać rezygnacji (w formie pisemnej) z imprezy w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o zmianie ceny.

Uczestnicy, którzy ukończą 18 rok życia do dnia wyjazdu muszą obligatoryjnie posiadać legitymację ISIC lub EURO 26 (niezbędne do karnetu narciarskiego).

Pobyt w Pensjonat Horec / Galanto / Horsky Hotel Mnich

Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, wizyta w Jaskini Wolności, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

Pensjonat Horec / Galanto / Horsky Hotel Mnich

W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w pensjonacie Horec, pensjonacie Galanto lub Horskym Hotelu Mnich***. Szczegółowe opisy ośrodków na końcu strony.

Zakwaterowanie:
2-5 osobowe pokoje z WC i natryskiem lub wanną (zgodnie z opisem przy pensjonatach/hotelu).
Horec: 432 Jánska dolina Liptovský Ján, 032 03 Liptovský Ján, Słowacja / Galanto: Liptovský Ján 433, 032 03 Liptovský Ján, Słowacja / Horsky Hotel Mnich: Bobrovecká dolina 909, 032 21 Bobrovec, Słowacja
Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka + owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja z napojami. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją, a kończą śniadaniem a także prowiant na drogę powrotną.

Co Zabrać

Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia zdrowotnego. Wygodny i ciepły strój do zajęć w terenie, ciepłą bluzę lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, czapkę, szalik i rękawiczki, sprzęt narciarski (narty, kijki, buty, gogle, KASK), odzież do zajęć na stoku, krem z filtrem UV, mały plecak, latarkę, notatnik i przybory do pisania, NUMER PESEL.

Niezbędnik obozowy
Transport

Przejazd za dopłatą realizowany w obie strony autokarem klasy LUX z Łodzi (140 zł), Katowic (90 zł), Krakowa (90 zł).

Dopłata za transport z pozostałych miast: z Warszawy (190 zł), z Torunia, Poznania(190 złotych), z Wrocławia (140 zł), z Gdańska (240 zł), ze Szczecina (290 zł), z Lublina(290 zł). W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska.

Transport z Lublina, Torunia,  Szczecina może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY.

Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Gdańska, Szczecina, Poznania, Torunia, Lublina oraz mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska.

Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa!

Gdańsk autobus / pociąg +240 zł
Toruń autobus / pociąg +190 zł
Warszawa autobus / pociąg +190 zł
Kraków autobus / pociąg +90 zł
Szczecin autobus / pociąg +290 zł
Poznań autobus / pociąg +190 zł
Wrocław autobus / pociąg +140 zł
Katowice autobus / pociąg +90 zł
Łódź autobus / pociąg +140 zł
Bydgoszcz autobus / pociąg +290 zł
Kielce autobus / pociąg +190 zł
Lublin autobus / pociąg +290 zł
Cena Zawiera

Zakwaterowanie; wyżywienie; szkolenie narciarskie; opiekę kadry; ubezpieczenie; podstawowy serwis; karnety narciarskie; realizację programu wraz z biletami wstępu; transfery na wyciągi; obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Szczegóły ośrodków

HOREC

Pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4 a także 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). Dodatkowo w pensjonacie znajduje się elegancko urządzona restauracja, jacuzzi, sauna a także a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego, stanowiska komputerowe i konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponadto przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26o – możliwość kąpieli dla chętnych.

ADRES: 432 Jánska dolina Liptovský Ján, 032 03 Liptovský Ján, Słowacja

 

GALANTO

Pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Z pensjonatu rozciąga się niezwykle malowniczy widok na pobliski górski potok. Dobrze urządzone 2, 3, 4 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się restauracja, która serwuje smaczne posiłki oraz sauna. Do dyspozycji uczestników bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu.

ADRES: Liptovský Ján 433, 032 03 Liptovský Ján, Słowacja

 

HORSKY HOTEL MNICH ***

Hotel położony w sercu Tatr Zachodnich, w miejscowości Bobrovec. Hotel usytuowany w spokojnej okolicy, w otoczeniu niezwykłej tatrzańskiej przyrody. Przytulnie urządzone 2, 3, 4 osobowe pokoje wyposażone są w wc, prysznic oraz TV satelitarną. Część łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W hotelu znajduje się restauracja, strefa gier, tenis stołowy, bilard, cymbergaj. Na terenie hotelu dostęp do bezprzewodowego Internetu.

ADRES: Bobrovecká dolina 909, 032 21 Bobrovec, Słowacja

Zobacz inne obozy z tego cyklu