pełna wersja serwisu

Obóz snowboardowy na stokach Chopoka

 • snowboardowe
 • dla dziewczynek
 • dla chłopców
 • zagraniczne
11 stycznia- 18 stycznia8 dni1899 PLNtermin upłynął
18 stycznia- 25 stycznia8 dni1899 PLN
1949 PLN
BC: Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Galanto +50 pln
termin upłynął
25 stycznia- 01 lutego8 dni1999 PLNtermin upłynął
01 lutego- 08 lutego8 dni1999 PLNtermin upłynął
08 lutego- 15 lutego8 dni2149 PLN
2299 PLN
BC: Dopłata do zakwaterowania w hotel KLAR + 150 pln
termin upłynął
15 lutego- 22 lutego8 dni2149 PLNtermin upłynął
Snowboard na Słowacji! Jazda na snowboardzie na Słowacji na stokach Chopoka!
Obozy 2020 – ważne informacje w związku z koronawirusem w Polsce
W przypadku odwołania obozu z powodu pandemii lub epidemii koronawirusa, klientom przysługuje zwrot 100% wpłaconych zaliczek
11 stycznia- 18 stycznia8 dni1899 PLN
termin upłynął
18 stycznia- 25 stycznia8 dni1899 PLN
1949 PLN
BC: Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Galanto +50 pln
termin upłynął
25 stycznia- 01 lutego8 dni1999 PLN
termin upłynął
01 lutego- 08 lutego8 dni1999 PLN
termin upłynął
08 lutego- 15 lutego8 dni2149 PLN
2299 PLN
BC: Dopłata do zakwaterowania w hotel KLAR + 150 pln
termin upłynął
15 lutego- 22 lutego8 dni2149 PLN
termin upłynął

program

Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach. Bardzo bogaty program. Skipass w cenie.

Obóz na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza organizowany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, wizyta w Jaskini Wolności, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

TERENY DO JAZDY:
Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę. http://www.jasna.sk/pl/

PROGRAM:

Snowboard – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.

Wycieczka do Aquaparku Tatralandia http://www.tatralandia.sk/ lub do aquaparku Besenova http://www.besenova.com.pl/aquapark

Wycieczka do jaskini Wolności http://www.ssj.sk/pl/jaskyna/4-demianowska-jaskinia-wolnosci

Wyjścia do groty solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi. UWAGA! Uczestnicy zakwaterowanie w Hotelu Klar w terminie 08.02 - 15.02.2020 nie będą mieli wyjścia do groty solnej oraz nie będą korzystać z sauny i jacuzzi.

Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza – gra miejska.

Certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.

Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Uwaga: wyjście do groty solnej, jacuzzi, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

Szkolenie: do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany, do zaawansowanego). O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

Kadra: kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa oraz snowboardu, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 20 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 25 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.

Serwis: podstawowy serwis sprzętu snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

Karnety: cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.

Program: 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób, wycieczki do Aquaparku oraz Jaskini Wolności, jaskini solnej, korzystanie z sauny, jacuzzi. Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Bezpieczeństwo
: w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.

Sprzęt: możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu snowboardowego (deska, buty) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 69 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych butów samej deski – 38 euro na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku – 15 euro na 6 dni.

Uwagi: program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

zakwaterowanie

Lipowski Mikulasz, Słowacja

Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, wizyta w Jaskini Wolności, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

Pensjonat Horec/ Jurika / Galanto / Liptov

TERMINY I ZAKWATEROWANIE:

11-18.01.2020

Jurika  
Galanto dopłata +50 pln
Horec dopłata +100 pln
18-25.01.2020

Jurika  
Galanto dopłata +50 pln
Horec dopłata +100 pln
25.01-01.02.2020 Jurika  
Galanto dopłata +100 pln
1-8.02.2020 Jurika  
Galanto dopłata +100 pln
8-15.02.2020 Jurika  
Galanto dopłata +50 pln
Liptov dopłata +50 pln
Hotel Klar dopłata + 150 pln
15-22.02.2020 Jurika  
Liptov dopłata + 50 pln


Horec – pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się elegancko urządzona restauracja, jacuzzi, sauna a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego, stanowiska komputerowe i konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26o – możliwość kąpieli dla chętnych.

Jurika – pensjonat w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Stylowy pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, z wc i natryskiem lub wanną (trzy pokoje z łazienką na korytarzu, dwa w układzie studio z dodatkowym salonem do dyspozycji uczestników). Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę) oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Galanto – pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Z pensjonatu rozciąga się niezwykle malowniczy widok na pobliski górski potok. Dobrze urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się restauracja, która serwuje smaczne posiłki oraz sauna. Do dyspozycji uczestników bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu.

Liptov - pensjonat znajduje się w jednej z najbardziej malowniczych dolin Niskich Tatr - Janskiej Dolinie, na południe od miejscowości Liptovsky Jan. Pensjonat oferuje pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W części pokoi znajduje się balkon z widokiem na potok. Wśród wielu atutów pensjonatu trzeba wymienić dobrą kuchnię i gościnny, górski klimat. Ponadto w restauracji znajduje się kominek, który zapewnia przytulną atmosferę. Bezpłatne WI-FI.

Hotel KLAR*** - położony w Liptowskim Mikulaszu, około 800 metrów od historycznego centrum miasta. Przytulnie urządzone, w nowoczesnym stylu w 90% - 2 osobowe pokoje (łóżka dwuosobowe, dwa komplety pościeli). Kilka pokoi 3 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w wc, prysznic lub wannę, TV satelitarną i bezpłatne wi-fi. W hotelu znajduje się elegancko urządzona restauracja w której uczestnicy obozu będą jeść posiłki. Za dodatkową opłatą bilard i piłkarzyki. https://klar.sk/
Uczestnicy zakwaterowanie w Hotelu Klar w terminie 08.02 - 15.02.2020 nie będą mieli wyjścia do groty solnej oraz nie będą korzystać z sauny i jacuzziTERENY DO JAZDY:
Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę. http://www.jasna.sk/pl/

Zakwaterowanie
2-6 osobowe pokoje z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną (zgodnie z opisem przy pensjonatach). W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w Pensjonacie Jurika, za dopłatą: Horec Galanto, Liptov oraz Hotel KLAR.
Wyżywienie
3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Lipowski Mikulasz, Słowacja

informacje dodatkowe

Co Zabrać

Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia zdrowotnego.

Wygodny i ciepły strój do zajęć w terenie, ciepłą bluzę lub polar, ubranie przeciwdeszczowe, czapkę, szalik i rękawiczki, sprzęt snowboardowy (deskę, buty, gogle, KASK), odzież do zajęć na stoku, krem z filtrem UV, mały plecak, latarkę, notatnik i przybory do pisania, NUMER PESEL.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

Transport

Transport: przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Krakowa. Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), z Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (160 złotych), z Wrocławia (90 zł), z Gdańska, Szczecina (190 zł), z Lublina (280 zł). W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska. Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Szczecina i Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Gdańska, Szczecina,  Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Lublina oraz mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

przystanekdopłata
Gdynia/Gdańsk190 zł
Toruń160 zł
Warszawa120 zł
Kraków0 zł
Szczecin190 zł
Poznań160 zł
Wrocław90 zł
Katowice0 zł
Łódź0 zł
Bydgoszcz160 zł
Kielce160 zł
Lublin280 zł

Cena Zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie, opiekę kadry, transport z Łodzi, Katowic, Krakowa, program, karnety, serwis, ubezpieczenie.

Za dopłatą

 • BC: Ubezpieczenie KR + 69 zł

  Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

 • BC: Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Galanto +50 pln + 50 zł
  Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Galanto +50 pln
 • BC: Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Galanto +100 pln + 100 zł
  Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Galanto +100 pln
 • BC: Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Liptov + 50 zł
  Dopłata do zakwaterowania w pensjonacie Liptov
 • BC: Dopłata do zakwaterowania w hotel KLAR + 150 pln + 150 zł
  BC: Dopłata do zakwaterowania w hotel KLAR + 150 pln

galeria