Zaloguj się
Przypomnij hasło

Spędź te wakacje wyjątkowo!

Każdego, kto nie lubi wakacyjnej nudy i chce aktywnie spędzić czas, zapraszamy na Obóz Siedem Przygód do Węgorzewa! Przygotowaliśmy dla Was bez wątpienia 7 fascynujący bloków zajęć, z których każdy zajmuje program całego dnia.
Podczas obozu czekają Was przygody takie jak: całodniowy rejs żeglarski przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań, rozgrywki paintballowe, zawody strzeleckie, rajd rowerowy, spływ kajakowy, wodne szaleństwo oraz wizyta w parku linowym.

  • Oferta w sprzedaży agencyjnej.
  • Przygotuj się na pełne przygód wakacje, pełne żeglarstwa, paintballu, strzelectwa, eksperymentów naukowych, sportowych zawodów wodnych i wiele innych fascynujących atrakcji!
  • Dołącz do naszego obozu żeglarskiego, gdzie nauczymy Cię żeglowania, budowy latawców, sztuki przetrwania, orienteeringu i jeszcze więcej, zapewniając niezapomniane wakacje pełne emocji i radości!
Sprawdź dostępne turnusy
termin upłynął
4095 PLN14 dni
termin upłynął
termin upłynął
4095 PLN14 dni
termin upłynął
termin upłynął
4095 PLN14 dni
termin upłynął
termin upłynął
4095 PLN14 dni
termin upłynął
termin upłynął
2095 PLN7 dni
termin upłynął

Program

Program obozu Siedem przygód oprócz typowych atrakcji obozowych, jak ogniska, dyskoteki, gry terenowe, zabawy sportowe, plastyczne, czy piesze wycieczki po okolicy, zawiera siedem całodziennych bloków zajęć. Każdy dzień to niepowtarzalna przygoda!

Przygoda - żeglarstwo

Przygoda - żeglarstwo

Rozpoczniecie od omówienia zasad bezpieczeństwa na jachcie i użycia sprzętu ratunkowego. Po krótkim szkoleniu, wypłyniecie na całodniowy rejs przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań. Każdy będzie mógł siedzieć za sterem, obsługiwać żagle i liny. Nauczycie się podstawowych węzłów i komend żeglarskich. Staniecie na posiłek przy piaszczystej plaży na bezludnej Kociej Wyspie. Wieczorem usiądziecie przy żeglarskim ognisku, żeby pośpiewać szanty.

Przygoda – paintball

Bądźcie gotowi na dużą dawkę adrenaliny! Dzień zaczniemy od szkolenia z zasad bezpieczeństwa i zapoznacie się z obsługą sprzętu. Rozegracie kilka strategicznych potyczek wg różnorodnych scenariuszy. Następnie przeżyjecie prawdziwą wojnę na kulki z farbą.

Przygoda – rowery

Przygoda – rowery

Ten dzień będzie należał do jednośladów. Wcześnie rano wyruszycie na rajd rowerowy dookoła jezior Mamry, Święcajty oraz Harsz. Do pokonania macie około 40 km, a po drodze malownicze krajobrazy, mazurskie wioski, słońce odbijające się w tafli jeziora. Odwiedzicie między innymi: Kolonię Rybacką, Ogonki, Harsz, Pniewo, Trygort, Zwierzyniecki Róg. W słynnym porcie Sztynort zatrzymacie się na dłużej na posiłek. Późnym popołudniem wrócicie do ośrodka w Węgorzewie.

Przygoda – strzelectwo

Tego dnia sprawdzicie swoje oko i pewną rękę. Do Waszej dyspozycji będą różne typy wiatrówek, łuki i proce. Z każdej z tych broni będziecie mogli postrzelać, porównać swoje umiejętności z kolegami i wybrać króla strzelców. Oprócz tego mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Wieczorem obozowa dyskoteka.

Przygoda – kajaki

Przygoda – kajaki

Spływ kajakowy rzeką Sapiną. Jest to jedna z najbardziej malowniczych tras Mazur. Z ośrodka wyruszymy busem po śniadaniu, a pierwszą atrakcją będzie imponująca budowla hydrotechniczna – śluza w Przerwankach. Przepłyniemy przez objęte strefą ciszy jeziora Wilkus, Pozezdrze i Stręgiel. Na trasie będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. W trakcie spływu zatrzymamy się na piknik i odpoczynek. Wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu.

Przygoda – park linowy

To kolejna dawka niezapomnianych emocji. Spróbuj swoich sił, pokonując przeszkody w największym parku linowym na Mazurach! Łącznie 70 przeszkód i 10 tyrolek, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnik pokona pełne dwie trasy z pięciu dostępnych po wcześniejszym dostosowaniu do wzrostu, wieku i własnych możliwości. Idealna atrakcja dla każdej grupy wiekowej. Z ośrodka wyruszamy autokarem, którym dotrzemy do Parku Linowego w Giżycku, po pokonaniu tras przez uczestników czeka nas przerwa na lunch (zapewniamy suchy prowiant) a następnie spacer po mieście.

Przygoda – wodne szaleństwo

Przygoda – wodne szaleństwo

Mazury to raj dla miłośników wody, kąpieli i sportów wodnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy propozycje zabaw pod nazwą „Wodne Szaleństwo”, w skład której wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką.

Program może ulec zmianie w związku z pogodą. Dotyczy to w szczególności programu realizowanego na wodzie.
W przypadku wyboru 7 dniowego terminu, program realizowany w ograniczonym zakresie.
Ewentualne zmiany w programie mogą zajść również w związku z koniecznością realizowania odpowiednich wytycznych sanitarnych dotyczących organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz dostępnością usług (np. w zakresie zwiedzanych w czasie wycieczek obiektów).

Uczestnicy: Jedynym wymaganiem jest ukończenie 13 roku życia i podstawowa samodzielność, nie ma natomiast żadnych szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji.

Kadra: Pedagogiczna, żeglarska oraz instruktorzy.

Ubezpieczenie: Wszyscy uczestnicy ubezpieczeni są na kwotę 10 000 złotych (NNW). Organizator posiada również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatora turystyki. Każdy uczestnik może wykupić dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy.

Dodatkowo w programie

Dwie, całodzienne wycieczki autokarowe:

 

Mikołajki

zwiedzanie wioski żeglarskiej i starego miasta, wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz w Parku Wodnym „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski.

 

Wilczy Szaniec

zwiedzanie Kwatery Głównej Adolfa Hitlera w Gierłoży, Kętrzyn, Sanktuarium w Świętej Lipce.

Wyżywienie

W stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.Będą również dostępne diety indywidualne za dopłatą: wegetariańska 90 zł, bezglutenowa 90 zł dla imprez trwających dwa tygodnie, wegetariańska 45 zł, bezglutenowa 45 zł dla imprez tygodniowych.

Co Zabrać

Rzeczy niezbędne:legitymacja szkolnapiżama lub dres do spania,2-3 ciepłe swetry (bluzy),2-3 pary spodni,polar lub wind stoper,ciepła bielizna,ciepła czapka, czapka przeciwsłoneczna,ubranie przeciwdeszczowe (sztormiak i kalosze),przybory toaletowe, kosmetyki,ręczniki,obuwie (trampki, adidasy – obuwie musi być wygodne, na miękkiej gumowej podeszwie),ubranie na upały (t-shirty, krótkie spodenki, okulary przeciwsłoneczne),AQUAPACK – wodoszczelny futerał na telefon, dokumenty.Rzeczy niezbędne dla uczestników szkoleń żeglarskich:legitymacja szkolna lub dowód osobisty plus KSERO tegoż dokumentu.pieniądze na egzamin 125 zł dla osób uprawnionych do zniżki, 250 zł dla osób dorosłych /za egzamin.podręcznik żeglarski lub motorowodnyzeszyt, długopisRzeczy niekonieczne lecz przydatne:latarkarękawiczkisandałyklapkipodręcznik żeglarskiśpiewnikgitara lub inny instrument muzyczny, na którym graszkartyRzeczy zbędne:Lekarstwa inne niż zalecone przez lekarza, prowiant w ilości dużo większej niż na podróż.Sprzęt elektroniczny – laptop, tablet, smartfon, głośniki.Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie, utopienie lub kradzież sprzętu elektronicznego. Uczestnik zabiera przedmioty na własną odpowiedzialność !!!

Niezbędnik obozowy
Transport

We własnym zakresie lub zorganizowany dojazd z pilotem organizatora za dodatkową opłatą: Łódź, Warszawa +190 zł; Toruń, Radom +200 zł; Lublin + 260 zł; Poznań, Częstochowa, Gdańsk/Gdynia, Wrocław, Katowice, Kraków + 260 zł; Szczecin + 260 zł.Dojazd realizowany ze względu na liczbę zgłoszonych osób (min. 6 osób) w danym terminie z danej miejscowości.

Gdynia autobus / pociąg +290 zł
Gdańsk autobus / pociąg +290 zł
Warszawa autobus / pociąg +240 zł
Kraków autobus / pociąg +290 zł
Szczecin autobus / pociąg +320 zł
Poznań autobus / pociąg +290 zł
Wrocław autobus / pociąg +290 zł
Katowice autobus / pociąg +290 zł
Łódź autobus / pociąg +240 zł
Radom autobus / pociąg +250 zł
Lublin autobus / pociąg +290 zł
Cena Zawiera

Cena obejmuje: Wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie, obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.Cena nie obejmuje: Dojazdu, opcji dodatkowych, diet.

Obozowy pakiet Poszukiwaczy Przygód
  • pamiątkowa koszulka obozowa
  • zdjęcia z obozu online
  • nagrody dla zwycięzców obozowej rywalizacji
Za dopłatą
BC: Zakwaterowanie w domku kempingowym Siedem Przygód + 300.00 zł

Dopłata do ceny podstawowej za zakwaterowanie Uczestnika w domku kempingowym.

BC: Ubezpieczenie KR + 199.00 zł

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100% kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie

BC: dieta bezglutenowa + 150.00 zł

BC: dieta bezglutenowa

BC: dieta wegetariańska + 90.00 zł

BC: dieta wegetariańska