fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zimowiska Poszukiwaczy Przygód dla młodzieży

Ferie zimowe to fantastyczny czas odpoczynku dla uczniów. Jazda na sankach, lepienie bałwanów i bitwy na śnieżki – to uwielbia każde dziecko! Ale, ale! Przecież ferie nie są tylko dla najmłodszych! Spokojnie 😊 Mamy kilka świetnych propozycji także dla tych poszukiwaczy przygód, którzy wyrośli już może z rękawiczek na sznurkach, ale nadal mają ochotę na dobrą zabawę!

Na młodzież w wieku 13 – 19 lat czekamy, jak co roku, w ośrodku wypoczynkowym Limba w podhalańskim Poroninie. Znajdziecie tu przestrzeń do rozwijania pasji, zimowych szaleństw oraz odpoczynku – i to zarówno z kubkiem kakao przy dobrym filmie, jak i na basenie!

Fantastyka, literatura i Daleki Wschód…

Nasze zimowiska  – podobnie jak letnie obozy – tworzymy z myślą o pasjonatach najróżniejszych dziedzin. Dlatego w te ferie nie mogło zabraknąć kultowych programów w zimowej odsłonie. A do takich z pewnością zaliczyć trzeba Zimowisko RPG i Zimowisko Larpowo-Aktorskie. Na nich właśnie miłośnicy fantastyki oraz tych wyjątkowych gier pobudzających wyobraźnię i pozwalających na wcielanie się w rozmaite role poczują się, jak u siebie! (Więcej o tym, czym są gry RPG przeczytacie tutaj).

Czy są tu z nami fani kultury japońskiej i koreańskiej? Oczywiście, że są! Witamy ich przecież tłumnie co roku w wakacje. Wiemy, że Wy także nie możecie doczekać się spotkania w gronie miłośników orientu. Na Zimowisku Azjatyckim czekają na Was projekcje najlepszych anime, teledysków k-popowych oraz turnieje gier rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni! A to wszystko w zimowej, górskiej scenerii. Brzmi jak udane ferie?

Mamy także coś dla tych, którzy patrząc na zaśnieżone górskie szczyty w głowach tworzą już niezwykłe historie… by przelać je zaraz na papier. Przed Państwem – Zimowisko Literackie, a więc ten program, na którym spotykają się artystyczne dusze i wielkie talenty. Nasi wyjątkowi wychowawcy nauczą Was, jak nie zgubić swego literackiego pomysłu w gąszczu słów, skąd czerpać inspiracje, a także podpowiedzą, co zrobić, by Wasze prace ujrzały światło dzienne. Nie zabraknie spotkań z dobrą literaturą, ani… odrobiny rozrywki 😉

Zimowy relaks i białe szaleństwa

Jeśli marzycie, by w te ferie przede wszystkim porządnie odpocząć i skorzystać z zimowej aury, to dobrze trafiliście. Możecie wybrać jeden z trzech programów, które właściwie mogłyby znaleźć się w słowniku pod hasłem „dobra zimowa zabawa”. Przede wszystkim jest to naturalnie Zimowy Chillout. Co to dużo mówić – nazwa chyba najlepiej oddaje ducha tego zimowiska! Bitwa na śnieżki, zwariowane zjazdy na „byle czym”, wieczorne projekcje filmowe z zimową herbatką, zajęcia plastyczne i sportowe – ale z przymrużeniem oka – oto kwintesencja udanych ferii.

Oczywiście mamy także coś dla miłośników zimowych sportów! W naszej ofercie nie mogło zabraknąć programów dla narciarzy i snowboardzistów. Dzięki profesjonalnym instruktorom, podziałowi na grupy zaawansowania oraz dwóm blokom zajęciowym spędzonym na stoku, każdy uczestnik z pewnością wyjedzie z zimowiska z nowymi umiejętnościami! Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o tym, jak wygląda szkolenie na naszych zimowiskach, zajrzyjcie tutaj: https://www.poszukiwaczeprzygod.pl/blog/poszukiwacze/no-to-jazda-szkolenie-narciarskie-i-snowboardowe-na-zimowiskach-poszukiwaczy-przygod.html

Mamy to wszystko!

Dobra zabawa, odpoczynek, pasje, przygody… i ośnieżone góry! Mamy to wszystko! Pamiętajcie, że chociaż w każdym programie widnieje informacja o zajęciach na stoku, nie musicie być fanami sportów zimowych, by wyjechać na nasze zimowiska! Obiecujemy, że nikogo na siłę nie wepchniemy na orczyk i tym, którym narty czy snowboard nie odpowiadają, zapewnimy inne atrakcje, by każda minuta z Poszukiwaczami Przygód jak zwykle była dobrze wykorzystana i niezapomniana!

Teraz Twój ruch!

Do zobaczenia w Poroninie!