fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zimowiska dziecięce w Małym Cichym

Dzieciaki kochają zimę! Tylko oczywiście taką prawdziwą – ze śniegiem! Żeby można było lepić bałwany, rzucać się śnieżkami, jeździć na sankach, a może i na nartach… Tak się składa, że w Poszukiwaczach Przygód również uwielbiamy białe szaleństwa! Nie możemy wprost doczekać się ferii zimowych, by razem z Wami bawić się i odpoczywać na naszych zimowiskach.

Jak co roku przygotowaliśmy dla naszych uczestników takie programy zimowisk, by absolutnie każdy znalazł coś dla siebie. Nasze turnusy są 7-dniowe i trwają od połowy stycznia do końca lutego, więc każdy może wybrać dogodny termin – o ile oczywiście starczy miejsc!

Chcecie wiedzieć, co czeka młodszych poszukiwaczy przygód?

Witajcie w Małym Cichym

Tradycyjnie już zimą zapraszamy do ośrodka Pasternik w Małym Cichym uczestników w wieku 6 – 14 lat. To miejsce stworzone do zimowego odpoczynku w górskiej scenerii! Sama miejscowość, niewielka, ukryta wśród lasów, z dala od zgiełku w pełni zasłużyła na swą nazwę. W kameralnym ośrodku mieszczą się pokoje 2 – 5 osobowe z łazienkami i pięknymi widokami na lasy, góry i płynący tuż obok potok. Znajdziecie tu też sale zajęciowe, narciarnię do przechowywania sprzętu oraz, oczywiście, stołówkę, w której serwowane są znakomite, domowe posiłki!

Malujemy, gotujemy, szukamy zimowych przygód!

Nasze zimowiskowe programy, to mieszanka wybuchowa fantastycznych, rozwijających zajęć, masy zabawy na świeżym powietrzu i oczywiście zasłużonego relaksu.

Dla tych, których roznosi energia zapraszamy na program Zima na 100%. Wspólnie zbudujemy igloo, urządzimy bitwę na śnieżki, zagramy w gry planszowe i konsolowe, a wieczorem będziemy bawić się przy dźwiękach znanych hitów podczas karaoke. Nie zabraknie także codziennych wypadów na stok!

Jeśli mamy tutaj miłośników gotowania, to zapewne z przyjemnością wybiorą się oni na nasze zimowisko Małych Mistrzów Kuchni. Tam będą mogli spróbować swoich sił w przygotowywaniu wymyślnych deserów, włoskiej pizzy lub japońskiego ramenu. Nasi kucharze również codziennie „rozprostują nogi” jeżdżąc na nartach.

Ferie zimowe, to świetny moment na rozwijanie plastycznych pasji. Długie wieczory i piękne, śnieżne pejzaże na oknami tworzą idealne warunki do szkicowania, malowania, rzeźbienia… Na Zimowisku Młodych Artystów będziecie robić to wszystko i wiele więcej! Poznacie najróżniejsze techniki pracy, obudzicie swoją kreatywność i poznacie rówieśników o tych samych zamiłowaniach. Razem z nimi będziecie także szaleć podczas zajęć na śniegu i stoku narciarskim!

To Moje Pierwsze Zimowisko

Przygotowaliśmy program przeznaczony dla najmłodszych, którzy nie mają doświadczenia w samodzielnych wyjazdach. Na Moim Pierwszym Zimowisku zajęcia nie pozostawiają ani chwili na nudę, a wychowawcy w szczególny sposób zwracają uwagę, czy rękawiczki i czapki są tam, gdzie powinny być no i czy wieczorami nikogo z uczestników nie dopadła tęsknota.

Rodzice małych poszukiwaczy przygód mogą być spokojni o swoje pociechy. Jeśli jednak woleliby, na wszelki wypadek, być w pobliżu lub mają ochotę na rodzinny wypad w góry, zapraszamy całe rodziny na nasze Rodzinne Ferie – czyli zimowisko przeznaczone dla dzieci i ich opiekunów! Więcej o tym, jak wygląda taki wyjazd, przeczytacie tutaj.

A co z nartami?

Każdy nasz program zakłada codzienne wyjście na stoki narciarskie. Uczestnicy na zajęciach pozostają pod opieką profesjonalnych instruktorów. Najpierw dzieleni są na grupy zaawansowania, aby zarówno początkujący,  jak i ci bardziej zaawansowani mieli szanse czegoś się nauczyć i jak najlepiej bawić. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom zajęcia są ciekawe i bezpieczne. Jeśli jednak uczestnicy zimowiska nie chcą korzystać z zajęć na stacji narciarskiej – nie ma problemu! Zapewnimy im w tym czasie masę innych atrakcji, by absolutnie żadna minuta ferii nie była stracona!

Mamy także coś dla tych, dla których narty, to coś więcej, niż tylko chwilowa odskocznia – na Zimowisku Narciarskim uczestnicy w wieku 8 – 12 lat dwa razy dziennie będą szlifować swe umiejętności. Świetni instruktorzy i odpowiednio dobrane zajęcia sprawią, że zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani młodzi narciarze sporo się nauczą i na wieczorne zajęcia do ośrodka wracać będą z uśmiechem na buziach.

Czy Wy też nie może się już doczekać ferii? Do zobaczenia na zimowiskach!

Najlepsi z najlepszych – kim jest kadra obozowa Poszukiwaczy Przygód?

Obozy Poszukiwaczy Przygód to świetny odpoczynek, mnóstwo dobrej zabawy, a także rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Nasi uczestnicy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wakacji we wspaniałej atmosferze, bezpiecznie się bawić i rozwijać. To wszystko, ponieważ czuwają nad nimi zupełnie wyjątkowi ludzie – najlepsza na świecie Kadra Obozowa.   Przygotowując się do kolejnego sezonu letniego […]

Gwarancja najniższej ceny obozu!

Nie musicie już czekać na promocję, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz. W tym sezonie macie pewność, że zawsze będzie obowiązywać Was najlepsza możliwa cena. Sprawdźcie, jak działa nasza gwarancja najniższej ceny!

Oto katalog Obozy 2024! Poznajcie jego nowy design

Czas wejść w nową erę Poszukiwaczy Przygód! Nasz najnowszy katalog letni otrzymał nie lada metamorfozę – jest bardziej kolorowy i PIONOWY, ale cały czas wypełniony najlepszymi pomysłami na wakacje! Wiemy, że po tylu latach mogliście się już przyzwyczaić do starego layoutu, dlatego przygotowaliśmy krótką instrukcję obsługi nowego-nowego katalogu 🙂