fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zimowiska 2019 ❄️ – pobierz katalog!

Premiera Zimowisk 2019

Tak jest! Drodzy Rodzice i kochani Uczestnicy, dzisiaj oddajemy w Wasze ręce długo oczekiwany katalog z ofertą Zimowisk 2019! Kiedy Wy wypoczywaliście po trudach roku szkolnego na letnich obozach, my działaliśmy. Wprowadzaliśmy zmiany do sprawdzonych programów, tworzyliśmy nowe zimowe propozycje i oczywiście upewnialiśmy się, że katalog ZIMOWISKA 2019 będzie prezentować się przepięknie.

W środku znajdziecie 19 zimowych programów, podzielonych na trzy grupy wiekowe. W tym roku wypoczywamy w dwóch sprawdzonych, komfortowych ośrodkach na Podhalu – w ośrodku Pasternik w Małym Cichym oraz w ośrodku Limba w Poroninie. Całą zimową ofertę znajdziecie na naszej stronie w zakładce Zimowiska, ale zachęcamy do przeglądania eleganckiego katalogu w pliku PDF!

Do wszystkich Stałych Klientów wyślemy drukowane katalogi ZIMOWISKA 2019

Oczywiście nasi Stali Klienci, tak jak co roku, mogą liczyć na coś więcej z okazji premiery! Na Wasze skrzynki pocztowe trafiła już wiadomość o promocji-niespodziance. Dodatkowo już niedługo – kiedy tylko pachnące drukarnią katalogi trafią do naszego biura – rozpoczniemy wysyłkę drukowanych egzemplarzy katalogów ZIMOWISKA 2019!

Jeżeli nie jesteś naszym Stałym Klientem, ale chcesz otrzymać drukowaną kopię katalogu – nie ma sprawy! Koniecznie daj nam znać, wysyłając maila na biuro@poszukiwaczeprzygod.pl, dzwoniąc albo pisząc do nas na Messengerze. Drukowane katalogi powinny trafić do nas w połowie października i wtedy rozpoczniemy ich wysyłkę – wypatrujcie listonoszy!

Zimowiska 2019 możesz przegląda także online

Wszystkie programy z oferty Zimowiska 2019, wraz z informacjami o turnusach (i terminach ferii 2019), cenach czy zakwaterowaniu podajemy również na stronie internetowej. Po przejściu do zakładki “Zimowiska” znajdziecie podgląd wszystkich naszych zimowisk – ale warto skorzystać też z wyszukiwarki albo poniższych linków, szukając wymarzonego obozu zimowego!

Skorzystaj z wyszukiwarki zimowisk:

Wyszukiwarka zimowisk i ferii 2019 - Poszukiwacze Przygód

Albo wybierze jeden z zimowych cykli:

Klikając na jeden z powyższych odnośników, trafisz na listę zimowych programów – później wystarczy już tylko wybrać ten jeden jedyny i planować, rezerwować i wczytywać się we wszystkie wypisane w nim atrakcje! Jeżeli nadal nie możesz się zdecydować, zawsze możesz do nas zadzwonić. 🙂