pełna wersja serwisu

Jak zarezerwować obóz?

🚌 INFORMACJE DOJAZDOWE!
Sprawdź szczegóły swojego dojazdu w specjalnej zakładce z użyciem numeru rezerwacji :)

Rezerwacja letniego lub zimowego wyjazdu z Poszukiwaczami Przygód jest prosta i wygodna. Zapewniamy trzy sposoby na zamówienie obozu oraz profesjonalną pomoc naszego Biura Obsługi Klienta na każdym etapie składania rezerwacji.

ONLINE

Aby rozpocząć proces rezerwacji, po prostu kliknij przycisk REZERWUJ przy wybranym obozie! Nasz formularz przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki rezerwacji. Rezerwacja online zostanie potwierdzona po zaksięgowaniu na naszym koncie kwoty zaliczki lub pełnej wpłaty za wybrany obóz. Połączenie z naszą stroną internetową jest całkowicie bezpieczne, o czym świadczą najnowsze certyfkaty SSL.


TELEFONICZNIE

Czekamy na Twoje pytania i rezerwacje telefoniczne. Nasi konsultanci z Biura Obsługi Klienta — Marek, Agnieszka oraz Kamila — udzielą potrzebnych informacji i odpowiedzą na każde pytanie.

tel. 58 344 22 12

infolinia 801 011 641

OSOBIŚCIE

Jeżeli preferujesz tradycyjne metody albo chcesz nas poznać, serdecznie zapraszamy do naszego biura w Gdańsku przy ul. Planetarnej 6. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.


NAPISZ DO NAS

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, dostępnych miejscach i terminach — pisz śmiało. Napisz do naszego Biura Obsługi Klienta na adres: biuro@poszukiwaczeprzygod.pl