fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Wakacje z Twoją ekipą – zabierz znajomych na obóz

Słoneczne lato, morze i góry, przygody i świetna zabawa… Czy wakacje mogłyby być jeszcze lepsze? Chyba tylko, jeśli pojedziecie na nie razem z paczką przyjaciół! Z tego wpisu dowiecie się, dlaczego warto zabrać na obóz znajomych, a także z jakich rabatów możecie przy okazji skorzystać!

Razem lepiej! 🧑‍🤝‍🧑

Gdy uczestnik jedzie na obóz po raz pierwszy, z całą pewnością będzie czuł się pewniej mając u boku kogoś znajomego. Nawet jeśli w trakcie trwania turnusu nawiąże masę nowych przyjaźni (na pewno tak będzie!), to pierwsze dni będą nieco mniej stresujące. Również osoby z natury nieśmiałe na pewno będą czuły się bardziej komfortowo wiedząc, że mają w tłumie „bratnią duszę”.

A może już dobrze znacie nasze obozy i chcielibyście po prostu, by Wasi znajomi lub bliscy też spędzili najlepsze wakacje w życiu? Poczuli klimat, za którym Wy tęsknicie przez cały rok? Takie wspólne wspomnienia to super sprawa! Zaproście na obóz przyjaciół, a my postaramy się, by było to jeszcze przyjemniejsze!

Rabat RAZEM TANIEJ

Jeśli byłeś już naszym uczestnikiem i postanowiłeś polecić nas komuś, kto z niewiadomych przyczyn jeszcze nigdy nie wyjechał z Poszukiwaczami Przygód na wakacje, przysługuje Ci rabat w wysokości 60 zł. Macie różne zainteresowania lub jedziecie w różnych terminach? Nie szkodzi! Rabat i tak jest już Twój!

Rabat RODZINNE WAKACJE

W ogromną radością witamy na naszych obozach rodziny! Cieszymy się, że obdarzacie nas swoim zaufaniem. Dla tych, którzy chcieliby na obóz zabrać siostrę, kuzyna lub nawet brata siostrzenicy przygotowaliśmy specjalny rabat: zniżka w wysokości 50 zł dla każdego członka jednej rodziny uczestniczącego w naszym wyjeździe. Witajcie w rodzinie Poszukiwaczy Przygód!

Możesz do nas zadzwonić (+48) 58 344 22 12 albo napisać na messengerze i porozmawiać!Więcej o naszych promocjach, rabatach i zniżkach dowiecie się tutaj!

Gotowi na wakacje w doborowym towarzystwie? Do zobaczenia na obozach!

Najlepsi z najlepszych – kim jest kadra obozowa Poszukiwaczy Przygód?

Obozy Poszukiwaczy Przygód to świetny odpoczynek, mnóstwo dobrej zabawy, a także rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Nasi uczestnicy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wakacji we wspaniałej atmosferze, bezpiecznie się bawić i rozwijać. To wszystko, ponieważ czuwają nad nimi zupełnie wyjątkowi ludzie – najlepsza na świecie Kadra Obozowa.   Przygotowując się do kolejnego sezonu letniego […]

Gwarancja najniższej ceny obozu!

Nie musicie już czekać na promocję, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz. W tym sezonie macie pewność, że zawsze będzie obowiązywać Was najlepsza możliwa cena. Sprawdźcie, jak działa nasza gwarancja najniższej ceny!

Oto katalog Obozy 2024! Poznajcie jego nowy design

Czas wejść w nową erę Poszukiwaczy Przygód! Nasz najnowszy katalog letni otrzymał nie lada metamorfozę – jest bardziej kolorowy i PIONOWY, ale cały czas wypełniony najlepszymi pomysłami na wakacje! Wiemy, że po tylu latach mogliście się już przyzwyczaić do starego layoutu, dlatego przygotowaliśmy krótką instrukcję obsługi nowego-nowego katalogu 🙂