fbpx

Jak ferie, to na stoku! Zimowiska narciarskie i snowboardowe 2024

Odliczamy dni do rozpoczęcia naszych zimowisk – wiemy, że Wy także! Chwila wytchnienia od szkoły, beztroska zabawa z przyjaciółmi, biały puch sypiący z nieba… No właśnie! Prawdziwie zimowa pogoda to upragniony i jakże ważny element feriowych szaleństw: wojna na śnieżki, bałwany, sanki oraz  – oczywiście – wyczekane przez cały rok narty i snowboard!  

Jeśli nie możecie doczekać się szusowania na stokach i najchętniej nie odpinalibyście desek od butów, to mamy dla Was naprawdę ekstra wiadomość: mamy zimowiska Waszych marzeń! 

Zimowiska naprawdę narciarskie i snowboardowe – w tym roku jeszcze bardziej! 

Na zimowiskach Poszukiwaczy Przygód doskonale wiemy jak najlepiej bawić się robiąc to, co na prawdę się kocha. W naszej ofercie co roku możecie znaleźć programy przeznaczone dla miłośników gotowania, kultury krajów Dalekiego Wschodu, fantastyki czy rozgrywek na konsolach. Jednak nie zapomnieliśmy o tych, dla których prawdziwe ferie to tylko te na stoku. Nie zabrakło zatem ukochanych zimowisk: narciarskiego i snowboardowego. Tak jak w poprzednich latach uczestnicy tych programów spędzą większość dnia, szlifując swoje umiejętności w zimowych sportach.  

Program obozów narciarsko-snowboardowych jest przygotowany tak, aby ich uczestnicy jeszcze bardziej mogli skorzystać z uroków zimy! Uczestnicy wychodzą na stok po śniadaniu i jeżdżą aż do późnego popołudnia. W trakcie zajęć będzie także czas na pokrzepienie się przygotowanym prowiantem, zaś koło godziny 16.00 wrócą do ośrodka, gdzie będzie czekać na nich gorąca obiadokolacja.  

Dzięki takiemu harmonogramowi pasjonaci jednej i dwóch desek będą mogli jeździć bez długiej przerwy, która w przeszłości rozbijała szkolenie w połowie. Wykorzystamy krótki dzień najlepiej jak się da, by po południu odpocząć w zaciszu ośrodka i  skorzystać z innych zimowiskowych atrakcji takich jak basen czy szalone karaoke. Czy nie brzmi to fantastycznie? 

A gdzie w tym roku gościć będziemy narciarzy i snowboardzistów? Starszych powita Was dobrze znany Poszukiwaczom Przygód ośrodek Limba w Poroninie – stamtąd tylko rzut śnieżką na pobliskie stoki! 

Co dla młodszych narciarzy?

Powyższy harmonogram dnia dotyczy jednak tylko starszych grup, urzędujących w Poroninie. Młodzi narciarze z Małego Cichego (8-12 lat) nadal będą odwiedzać stok  z przerwą na obiad w ciągu dnia. Wieczory spędzą natomiast podczas szalonych wieczorów tematycznych, quizów, konkursów i zabaw, które odpędzą zimową nudę w kąt! 🙂

Pierwsze kroki czy szalone ewolucje? 

Nasze zimowiska narciarskie i snowboardowe przeznaczone są zarówno dla tych, którzy dopiero będą próbować swoich sił w tych zimowych sportach, jak i tych, którzy deski przypinają do nóg nie po raz pierwszy. Poszukiwaczowi instruktorzy od pierwszego wyjścia na stok bacznie obserwują uczestników, by przydzielić ich do odpowiednich poziomów zaawansowania. Dzięki niewielkim grupom mogą też poświęcić każdemu czas i uwagę oraz na bieżąco oceniać postępy swoich podopiecznych. Z nami żaden uczestnik nie będzie się nudził i wyniesie z zajęć maksimum nowej wiedzy i umiejętności. 

Białe szaleństwo w mniejszej dawce

Oczywiście wiemy, że nie każdy musi uwielbiać szusowanie na stokach tak bardzo, by spędzać na nich niemal cały dzień. Spokojnie! Na naszych tematycznych programach możecie połączyć zajęcia związane z Waszymi hobby z zimowymi sportami w idealnie zbalansowanych dawkach! Wystarczy, że przy rezerwacji wybierzecie pakiet narciarski. Dzięki temu jeden blok zajęciowy dziennie będzie przeznaczony na białe szaleństwo na stoku 🙂

To jak? Widzimy się w ferie? 😊 

Zimowisko Narciarskie (8-12 lat)

Zimowisko Snowboardowe (10-19 lat)

Zimowisko Narciarskie (10-19 lat)