fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Drużyna Poszukiwaczy Przygód – Sympatyczne zwierzaki zapraszają na Obozy Dziecięce!

W tym roku na obozach dziecięcych pojawią się niezwykli goście! Poznajcie czterech wyjątkowych uczestników obozów dziecięcych: zwariowaną Wiewiórę, ciekawskiego Rysia, wesołą Pandkę i pomysłowego Bobra. Ci przyjaciele z jednej klasy wybrali się na nasze obozy i choć na co dzień są nierozłączni, w wakacje każdy z nich pojechał w miejsce, które najbardziej mu odpowiada: Wiewióra zawita w nadmorskim Junoszynie, Ryś – miłośnik leśnych przygód – stawi się w nad jeziorem, w Dębrzynie, wesoła Pandka poszuka nowych przyjaciół w Poroninie, zaś Bóbr rozwijać będzie swoje naukowe pasje w Małym Cichym. 🌳

Młodsi uczestnicy naszych obozów spotkają na każdym z cykli dziecięcych jednego z członków Drużyny Poszukiwaczy Przygód. Sympatyczne zwierzątka wprowadzą dzieci w obozowy świat, pomogą im w integracji i będą towarzyszyć podczas zajęć. Każde z nich ma trochę inny charakter i zainteresowania, dzięki czemu uczestnikom łatwo będzie się z nimi identyfikować. Pandka, Wiewióra, Ryś i Bóbr to paczka przyjaciół, z którymi wakacje na pewno będą udane, a dzięki ich przygodom oraz relacjom wysyłanym do reszty przyjaciół pobyt na obozie będzie jeszcze bardziej niezapomniany!

Cześć! Jestem Wiewióra! Uwielbiam ruch – moi przyjaciele mówią, że wszędzie mnie pełno i coś w tym chyba jest – energia po prostu mnie rozpiera! Nie mogę doczekać się wakacji. W tym roku jadę na obozy Poszukiwaczy Przygód nad morze, do Junoszyna! Ciągle nie mogę się zdecydować, który program wybrać: Operacja Przygoda, Letnia Akademia Sportu, a może Obóz Trenerów Pokemon? Wszystkie brzmią super! Chociaż na pewno będę tęsknić za moimi przyjaciółmi z klasy, to jestem pewna, że na obozie spotkam mnóstwo nowych znajomych i przeżyjemy masę zwariowanych przygód – bo ja nigdy się nie nudzę! Niech żyje lato! Do zobaczenia!🔥

Energiczna i wesoła Wiewióra przywita uczestników obozów dziecięcych nad morzem. Dzięki jej poczuciu humoru, spontaniczności, a także otwartości na nowe przyjaźnie pomoże w stworzeniu klimatu wakacyjnej, aktywnej zabawy oraz rozweseli tych, których choć na chwilę dopadnie tęsknota.

Witajcie! Jestem Ryś. Na co dzień jestem trochę cichy, ale kiedy już poznam dobrze nowych kolegów i koleżanki, bawię się z nimi świetnie. Najlepiej czuję się w lesie – umiem nawet korzystać z mapy i wiem, jak buduje się szałas! Moi przyjaciele mówią, że jeśli chodzi o przyrodę, to jestem „chodzącą encyklopedią” 😊. W te wakacje będę na obozie Poszukiwaczy Przygód nad jeziorem, w Dębrzynie. Już nie mogę się doczekać zajęć survivalowych. A może jednak wybiorę obóz Gwiezdnych Wojen? Tam na pewno spotkam fanów filmu – takich, jak ja! 🙀

Na uczestników obozów dziecięcych nad jeziorem czekać będzie przyjacielski Ryś, dla którego przyroda nie ma żadnych tajemnic. Chociaż wydaje się być nieśmiały i czasem potrzebuje zachęty, by wziąć udział w zajęciach, to gdy już się zaangażuje – bawi się na całego. Z pewnością znacie takie dzieci. Ich obozowy nowy obozowy przyjaciel jest taki sam!

Hej! To ja – Pandka! Uwielbiam muzykę, rolki, ale przede wszystkim uwielbiam bawić się z przyjaciółmi! Bardzo lubię poznawać nowe osoby, dlatego już nie mogę doczekać się wyjazdu na obóz Poszukiwaczy Przygód w górach, w Poroninie! Będzie mi trochę brakować mojej paczki z klasy – Wiewióry, Rysia i Bobra, ale będziemy do siebie pisać. Czeka mnie tyle przygód! Jedziecie ze mną?

Przedstawiamy Wam urodzoną liderkę – przyjacielską Pandkę! Chociaż niedawno przeprowadziła się z daleka, w nowej szkole natychmiast zyskała grono przyjaciół. Teraz wybiera się na nasze obozy dziecięce w górach, gdzie na pewno zachęci wszystkich do wspólnej zabawy, tak, by nikt się nie nudził i każdy poczuł częścią drużyny!

Cześć! Jestem Bóbr! Mój świat to nowinki techniczne, eksperymenty i majsterkowanie. Nie mogę doczekać się wyjazdu na wakacje. W tym roku będę na obozach Odkrywców Świata w Małym Cichym. Tam na pewno spotkam dzieciaki podobne do mnie! Chyba wybiorę obóz W świecie klocków lego… a może Obóz Wynalazców? Paczka moich przyjaciół z klasy jedzie na inne obozy Poszukiwaczy Przygód – oni też na pewno będą się świetnie bawić!

Na obozach z cyklu Odkrywców Świata w Małym Cichym uczestników powita ciekawski Bóbr. Tak samo jak oni ma on głowę pełną pomysłów! Czasem nieco roztargniony i może trochę bałaganiarski, ale kto miałby czas na sprzątanie, gdy tyle jeszcze jest do wymyślenia!

A czy Wy wybraliście już swój wymarzony obóz? Dołączycie do aktywnej Bandy Wiewióry nad morzem, żądnej przygód Ekipy Rysia nad jeziorem, wesołego Klubu Pandki w Poroninie, czy zawitacie w fantastycznym świecie odkryć i eksperymentów razem z Załogą Bobra? Obiecujemy, że z nowymi przyjaciółmi z Drużyny Poszukiwaczy Przygód będzie naprawdę wesoło!

Najlepsi z najlepszych – kim jest kadra obozowa Poszukiwaczy Przygód?

Obozy Poszukiwaczy Przygód to świetny odpoczynek, mnóstwo dobrej zabawy, a także rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Nasi uczestnicy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wakacji we wspaniałej atmosferze, bezpiecznie się bawić i rozwijać. To wszystko, ponieważ czuwają nad nimi zupełnie wyjątkowi ludzie – najlepsza na świecie Kadra Obozowa.   Przygotowując się do kolejnego sezonu letniego […]

Gwarancja najniższej ceny obozu!

Nie musicie już czekać na promocję, by złożyć rezerwację na wymarzony obóz. W tym sezonie macie pewność, że zawsze będzie obowiązywać Was najlepsza możliwa cena. Sprawdźcie, jak działa nasza gwarancja najniższej ceny!

Oto katalog Obozy 2024! Poznajcie jego nowy design

Czas wejść w nową erę Poszukiwaczy Przygód! Nasz najnowszy katalog letni otrzymał nie lada metamorfozę – jest bardziej kolorowy i PIONOWY, ale cały czas wypełniony najlepszymi pomysłami na wakacje! Wiemy, że po tylu latach mogliście się już przyzwyczaić do starego layoutu, dlatego przygotowaliśmy krótką instrukcję obsługi nowego-nowego katalogu 🙂