fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Już są! Zimowiska 2024 – co wybrać?

Ferie zimowe 2024 - zimowiska z Poszukiwaczami Przygód

Na pierwszy śnieg trzeba jeszcze chwilkę poczekać, ale my już zapraszamy na Zimowiska 2024! W tym roku jesteśmy naprawdę podekscytowani. To dlatego, że do naszej zimowej oferty wprowadziliśmy sporo zmian. Wszystko po to, by każdy mógł spędzić najbliższe ferie zimowe tak, jak lubi najbardziej.

Jak w tym roku wyglądają Zimowiska 2024? Zapraszamy do lektury!

Zimowiska 2024 – wybór należy do Ciebie 💖

W tym roku nasze zimowiska odbywają się na sześciu tygodniowych turnusach. Terminy turnusów i ferii 2024 dla poszczególnych województw znajdziesz w artykule Terminy ferii zimowych 2024.

Zimowiska 2024 podzieliliśmy na 5 grup, w zależności od tego, co najbardziej lubisz robić zimą. Wolisz jeździć na nartach lub snowboardzie, rozwijać swoje zainteresowania, odpoczywać, a może wszystko to po trochu? W zależności od odpowiedzi czeka na Ciebie pięć zimowych cykli.

  • Zimowiska narciarskie i snowboardowe,
  • Zimowiska tematyczne w wesji z zajęciami narciarskimi – czyli w pakiecie NARCIARSKIM,
  • Zimowiska tematyczne w wersji z zajęciami aktywnymi – czyli w pakiecie AKTYWNYM,
  • Zimowiska Azjatyckie,
  • oraz Zimowa Twierdza Fantastyki.

Zimowiska tematyczne z pakietem NARCIARSKIM albo AKTYWNYM

Jeśli zdecydujesz się na któreś z naszych zimowisk tematycznych dla dzieci (w Małym Cichym) lub zimowisk tematycznych dla młodzieży (w Poroninie), czeka Cię jeszcze jedna decyzja – wybrać pakiet AKTYWNY czy NARCIARSKI?

Pakiety zajęć to nasze unikalne podejście do ferii zimowych! Dzięki nim dajemy Wam możliwość stworzenia takiego wyjazdu, który w dziesiątkę trafi w oczekiwania. Działa to w ten sposób, że uczestnicy każdego zimowiska tematycznego biorą wspólnie udział w zajęciach tematycznych – np. kuchennych, literackich, militarnych – do wyboru 14 różnych propozycji. Na pozostałych zajęciach dzielą się na dwie grupy – AKTYWNĄ i NARCIARSKĄ.

Pakiet AKTYWNY

W tej wersji korzystamy na całego z zimowej aury i górskiej przyrody! W planach między innymi wyprawa z przewodnikiem na Rusinową Polanę z przepięknym widokiem na panoramę zimowych Tatr. Oprócz tego czekają na Ciebie wyjścia w teren, atrakcje na terenie ośrodka i trochę błogiego lenistwa z grami planszowymi i nowymi konsolami w roli głównej!

Pakiet NARCIARSKI

Białe szaleństwo! W tej wersji każdego dnia poza dniem przyjazdów i odjazdów pojedziemy na stok narciarski, gdzie pod opieką instruktorów będziemy uczyć się jazdy na nartach albo rozwijać dotychczasowe umiejętności. Podzielimy się na grupy w zależności od poziomu zaawansowania i postępów.

Wybierz swoje wymarzone zimowisko

Który wyjazd zatem wybrać? Poniżej przedstawiamy każdy z 5 cykli. Ale na dobry początek mała zabawa. Wybierz najbardziej pasującą do Ciebie odpowiedź na pytanie “Czy może być coś lepszego od jazdy na nartach?” i sprawdź, które zimowisko jest dla Ciebie:

Infografika - które Zimowiska 2024 wybrać?

I co wyszło? 🙂 Teraz możesz porównać swój wynik z charakterystyką każdego cyklu:

Zimowiska narciarskie i snowboardowe

Zimowiska narciarskie i snowboardowe

To propozycja dla tych, którzy przede wszystkim kochają jazdę na nartach lub snowboardzie! Cały dzień spędzamy na stokach, szkoląc się pod opieką instruktorów. Wieczorne atrakcje są luźniejsze, by odpocząć po intensywnym białym szaleństwie, ale wciąż gwarantują super wrażenia!

Zimowiska tematyczne z pakietem NARCIARSKIM

Zimowiska tematyczne z pakietem NARCIARSKIM

Na zimowiskach tematycznych w Małym Cichym i Poroninie, oprócz zajęć tematycznych, bierzesz udział w zajęciach AKTYWNYCH albo NARCIARSKICH. Wybierając pakiet NARCIARSKI, na jednym z bloków zajęciowych szusujesz na nartach pod okiem instruktorów!

Zimowiska tematyczne z pakietem AKTYWNYM

Zimowiska tematyczne z pakietem AKTYWNYM

W tej wersji zimowisk tematycznych nie bierzesz udziału w zajęciach narciarskich. Zamiast tego korzystasz z tego, co zima ma najlepszego do zaoferowania! W planach między innymi wyprawa na przepiękną Rusinową Polanę i wiele innych zimowych, aktywnych atrakcji!

Zimowiska Azjatyckie

Zimowiska Azjatyckie

Obozy Azjatyckie w zimowej odsłonie! Tutaj w ogóle nie jeździmy na nartach. Zamiast tego cały dzień spędzamy razem, korzystając z zimowej aury, ale przede wszystkim zanurzając się w kolorowym i fascynującym świecie Dalekiego Wschodu. I to dokładnie tam, gdzie latem – w OW Limba!

Zimowa Twierdza Fantastyki

Zimowa Twierdza Fantastyki

Legendarna Zimowa Twierdza Fantastyki w Bukowinie Tatrzańskiej powraca! Tutaj również nie jeździmy na nartach, by wśród ośnieżonych szczytów grać w RPG, larpy i planszówki. Klimat wakacyjnej Twierdzy Fantastyki powraca, wzbogacony o niesamowity klimat okrytej białym puchem Bukowiny.

Wszystkie programy z oferty Zimowiska 2024 znajdziesz również w naszej poręcznej wyszukiwarce. Zapraszamy do przeglądania, planowania i rezerwowania!