fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zimowe Gwiazdy Katalogu ⭐ – czekamy na Was!

Na pewno widzieliście już nasz najnowszy katalog ZIMOWISKA 2023 😊 Wygląda świetnie, prawda? Wszystko dzięki niesamowitym zdjęciom i modelom myślami już jesteśmy na feriach!

Jeżeli odnajdujesz się na jednym ze zdjęć w katalogu, gratulacje! Jesteś Gwiazdą Katalogu – i oprócz wiecznej chwały i sławy 😊 mamy dla Ciebie niespodziankę. Musisz się tylko do nas zgłosić!

Zimowe Gwiazdy Katalogu 2023

Sprawa jest bardzo prosta – piszesz do nas wiadomość, w której podajesz stronę katalogu z Twoją fotką oraz swój adres i dane kontaktowe. Adres będzie nam potrzebny, by wysłać do Ciebie przesyłkę-niespodziankę! 🎁 Najłatwiej napisać do nas na maila – marketing@poszukiwaczeprzygod.pl – albo na Messengerze – Poszukiwacze Przygód na Messengerze.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 listopada. Potem rozpoczynamy akcję wysyłkową – zapakujemy dla Was paczuchy i wyślą pod podane przez Was adresy. Przesyłka powinna trafić do Was maksymalnie na początku kolejnego tygodnia.

#GwiazdyKatalogu to akcja, którą przygotowujemy dla Was każdego roku – w końcu zostać twarzą ulubionego obozu to nie lada rzecz i niezły rispekt wśród kolegów i koleżanek na obozie w kolejnym sezonie!