fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Czy jesteś zimową Gwiazdą Katalogu?

Katalogi ZIMOWISKA 2020 dotarły już do Waszych skrzynek pocztowych. I jak wrażenia? My jesteśmy zachwyceni: otwierając katalog można z łatwością przenieść się na zaśnieżone Podhale. Oczywiście nie piszemy tego tylko po to, by się chwalić. Zimowe katalogi z pewnością nie wyglądałyby tak pięknie, gdyby nie tegoroczne Gwiazdy Katalogu!

Skoro wszyscy mieli już okazję zajrzeć do środka, rozpoczynamy naszą akcję z niespodziankami! Poszukujemy Gwiazd Katalogu, czyli gwiazdorskiej obsady widocznej na tegorocznych zimowych zdjęciach. Jeżeli jesteś na jednym z nich – napisz do nas koniecznie! Szczegóły poniżej.

Jestem Gwiazdą – co teraz?

Weź do ręki drukowany katalog Zimowiska 2020 albo pobierz go w formacie PDF. Sprawdź, czy nie jesteś na którymś ze zdjęć. Jakby co – zdjęcia grupowe też się liczą. Jesteś? Gratulacje! Teraz wszystko co musisz zrobić, to dać nam znać, że ty to ty.

Jako zimowa Gwiazda Katalogu możesz spodziewać się nieśmiertelnej chwały i sławy – a do tego także paczki-niespodzianki. Żeby ją otrzymać, napisz do nas maila na marketing@poszukiwaczeprzygod.pl albo po prostu na Messengerze. W wiadomości podaj koniecznie trzy rzeczy:

  1. adres, na który możemy wysłać paczkę 📦
  2. numer strony w katalogu, na której jest twoje zdjęcie 📸
  3. rozmiar koszulki! 👕

Ważna sprawa – na zgłoszenia czekamy do 15 listopada. Wtedy podsumujemy wszystkie wiadomości, spakujemy niespodzianki i roześlemy paczki do Gwiazd Katalogu. Zestawu poszukiwaczowych upominków możecie się zatem spodziewać w ostatnich dwóch tygodniach listopada.

Drukowane katalogi Zimowiska 2020

Do naszych Stałych Klientów wysłaliśmy drukowane egzemplarze nowych katalogów Zimowiska 2020. Piszecie nam, że katalogi już są i że się Wam podobają! To świetna wiadomość – śmiało je przeglądajcie, planujcie i rezerwujcie wymarzone ferie. Początek listopada to dobry czas na składanie rezerwacji – na wszystkich terminach i programach mamy jeszcze wolne miejsca.

Jeżeli z jakiegoś powodu katalog do Was nie dotarł, albo po prostu chcecie zamówić kopię dla siebie lub znajomych – nie ma sprawy. Wyślemy do Was darmowy egzemplarz katalogu. Napiszcie na biuro@poszukiwaczeprzygod.pl albo na Messengerze i podajcie adres do wysyłki. My zajmiemy się resztą!

Zimowiska z Poszukiwaczami Przygód można również przeglądać na naszej stronie internetowej: