fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Zimowa koszulka dla Stałych Klientów!

Być może tego nie wiecie, ale każdego roku w szeregach młodych poszukiwaczy przygód pojawia się sporo znajomych twarzy. Blisko połowa naszych uczestników spędza z nami wakacje i ferie już kilka lat z rzędu! Uczestnicy umawiają się na wspólne terminy wyjazdów, kadra doskonale zna takich młodych weteranów, a dzięki temu wszystkiemu na naszych obozach panuje niepowtarzalna, rodzinna atmosfera.

Właśnie dlatego Stali Klienci są dla nas prawdziwym skarbem. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie i zaufanie, cieszymy się że możemy wspólnie dobrze się bawić. Chcemy Wam to pokazać – i dlatego przygotowaliśmy kilka miłych niespodzianek.

Oprócz specjalnej przedpremiery ZIMOWISK 2018, tradycyjnie wysyłamy do Was, Stali Klienci, nasze kultowe i długo wyczekiwane katalogi! W kopercie znajdziecie także wiadomość specjalną prosto z gdańskiej siedziby Poszukiwaczy Przygód.

Ale to nie koniec. Dla 200 pierwszych Stałych Klientów, którzy zarezerwują wyjazd na zimowiska, przygotowaliśmy premierowy prezent – unikatową, limitowaną koszulkę, zaprojektowaną dla nas specjalnie przez autorkę Porysunków – Magdę Danaj!

Jak otrzymać prezent?

  1. Wybierz i zarezerwuj wymarzone zimowisko z oferty ZIMOWISKA 2018 – koniecznie wykorzystując przysługujący Rabat Stałego Klienta!
  2. Podczas składania zamówienia, w polu UWAGI wpisz rozmiar koszulki. Kto będzie ją nosił? Mama, tato czy młody poszukiwacz przygód?
  3. Po otrzymaniu podpisanej umowy albo wpłaconej zaliczki koszulka jest Twoja – wyślemy ją do Ciebie już niebawem.
  4. Pamiętaj, że prezent otrzyma tylko pierwsze 200 Stałych Klientów.

Powodzenia!