Przejdź do treści

Zimowe Gwiazdy Katalogu ⭐ – czekamy na Was!

W Twoje ręce na pewno trafił już drukowany katalog ZIMOWISKA 2019. A jeśli nie – to na pewno masz jego wersję elektroniczną w pliku PDF. Wygląda świetnie, prawda? Wszystko dzięki niesamowitym zdjęciom, które w tym roku przygotowali dla nas nasi niezastąpieni fotografowie: Kuba i Paulina!

Jeżeli odnajdujesz się na jednym ze zdjęć w katalogu, gratulacje! Jesteś Gwiazdą Katalogu – i oprócz wiecznej chwały i sławy 😊 mamy dla Ciebie niespodziankę. Musisz się tylko do nas zgłosić!

Zimowe Gwiazdy Katalogu 2019

Sprawa jest bardzo prosta – piszesz do nas wiadomość, w której podajesz stronę katalogu z Twoją fotką oraz swój adres. Adres będzie nam potrzebny, by wysłać do Ciebie przesyłkę-niespodziankę! 🎁 Najłatwiej napisać do nas na maila – marketing@poszukiwaczeprzygod.pl – albo na Messengerze – Poszukiwacze Przygód na Messengerze.

Na Wasze zgłoszenia czekamy jeszcze tylko trzy ostatnie dni – do 14 listopada. Potem rozpoczynamy akcję wysyłkową – Kamila i Mateusz zapakują dla Was paczuchy i wyślą pod podane przez Was adresy. Przesyłka powinna trafić do Was maksymalnie na początku kolejnego tygodnia.

#GwiazdyKatalogu to akcja, którą przygotowujemy dla Was każdego roku – w końcu zostać twarzą ulubionego obozu to nie lada rzecz i niezły rispekt wśród kolegów i koleżanek na obozie w kolejnym sezonie! A największa chwała i sława (i zdecydowanie większa paczka-niespodzianka!) to oczywiście zdjęcie okładkowe. W zeszłym sezonie, kiedy Gwiazdą katalogu OBOZY 2018 została Nikola, przygotowaliśmy nawet wywiad!

Pocztówka ze zdjęciami z obozów 2018

Pamiątkowe zdjęcia z wakacji online

Wakacyjne i zimowe wspomnienia potrafią na długo naładować pozytywną energią, przypomnieć najlepsze chwile z obozów i zimowisk oraz wprowadzić w wyśmienity humor na cały dzień! Dlatego tak często wyszukujemy uśmiechnięte letnie i zimowe fotki w przepastnych odmętach naszych fotograficznych archiwów. A potem dzielimy się nimi z Wami na Facebooku albo naszym Instagramie!

Wy również łatwo możecie przypomnieć sobie lato i zimę z Poszukiwaczami Przygód. Każdy dzień obozu jest przecież udokumentowany na naszych Facebookach – wystarczy znaleźć odpowiednią datę, pod którą znajdziecie album. W środku – opis zajęć z tamtego dnia i najlepsze zdjęcia autorstwa naszej niezastąpionej obozowej kadry! Sprawdźcie zresztą sami w zakładce Relacje z obozów na stronie internetowej Poszukiwaczy Przygód.

Ale to nie wszystko! Do tej pory po zakończeniu obozu lub zimowiska otrzymywaliście od nas pamiątkową płytkę CD ze zdjęciami. Wiemy jednak, że odtwarzacze płyt CD to już dzisiaj rzadkość i wielu z Was miało problemy z dostaniem się do swoich fotek. Poza tym zgrywanie tych zdjęć na dysk, żeby wstawić je potem na Facebooka… bez sensu. Postanowiliśmy znaleźć lepsze rozwiązanie.

W tym roku, na Zimowiskach 2018, po raz pierwszy wprowadziliśmy zdjęcia dostępne w chmurze – za pomocą unikalnego kodu, który dostaliście od nas na wakacyjnych pocztówkach (oraz na Wasze skrzynki mailowe). Zimą na wszelki wypadek przygotowaliśmy jeszcze tradycyjne płytki, ale tego lata zrezygnowaliśmy z CD kompletnie – przy okazji dając nieco odetchnąć środowisku! ♻️

Teraz wystarczy wpisać odpowiedni kod – i album ze zdjęciami z obozów lub zimowisk ładuje się w oknie przeglądarki, a wszystkie zdjęcia można łatwo zapisać na komputerze. Jeżeli zapomnieliście Waszego kodu – nic straconego. Napiszcie do nas, a otrzymacie go ponownie!