Przejdź do treści

Premiera Zimowisk 2021 — poznaj terminy ferii zimowych

Przed Wami wypełniony przygodami, obsypany śniegiem i tętniący energią katalog ZIMOWISKA 2021! 🎺

W tym roku szybciej niż zwykle wystartowaliśmy z premierą zimowej oferty. Wszystko po to, byście mogli spokojnie poznać nowe programy, zaplanować ferie zimowe i skorzystać z Bonu Turystycznego. W środku znajdziecie dwie nowości i piętnaście bestsellerowych, tematycznych programów. Szczegóły — poniżej!

Zimowiska 2021, czyli 17 sposobów na ferie zimowe

W tym roku po semestrze zimowym wychillujemy w dwóch sprawdzonych ośrodkach pod Tatrami. Zimową bazę dla młodszych poszukiwaczy przygód ukryliśmy w kultowym Małym Cichym – czyli naszej zimowej enklawie. Starsi spędzą ferie zimowe 2021 w Poroninie, w dobrze Wam znanym ośrodku Limba. A jeżeli chodzi o narty i deskę, to skorzystamy ze stoków Małego Cichego, a w razie potrzeby także Suchego i Murzasichla. 🏂

Do wyboru macie siedemnaście programów! Oprócz sportowych opcji spod znaku nart i snowboardu, czekają na Was zimowiska kulinarne, artystyczne, nerfowe, gamingowe i wiele innych! Pełną listę Zimowisk 2021 znajdziecie tutaj:

Bon Turystyczny na zimowiskach Poszukiwaczy Przygód

Bon Turystyczny uprawnia do wykorzystania 500 zł na każde dziecko w miejscach, które go realizują. Bon jest całkowicie elektroniczny – żeby go zrealizować wystarczy podać nam odpowiedni kod. Nie trzeba też składać żadnych wniosków – jeżeli masz dziecko, Bon Turystyczny już na Ciebie czeka.

Wszystkie informacje oraz odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania dotyczące Bonu zawarliśmy w artykule: Bon turystyczny na feriach zimowych! Jak to zrobić?

My oczywiście też bierzemy udział w programie! Premierę Zimowisk 2021 specjalnie zaplanowaliśmy wcześniej, tak żebyście mogli spokojnie wykorzystać Bon Turystyczny na feriach zimowych spędzonych z Poszukiwaczami Przygód. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Poznaj terminy ferii zimowych 2021

Ferie zimowe trwają dwa tygodnie, ale odbywają się w różnych terminach dla uczniów z różnych województw. Pamiętajcie, że  ferie trwają dwa tygodnie – dzięki temu możecie wybrać jeden z dwóch turnusów i np. wyjechać wspólnie z kolegą lub koleżanką z innego województwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by pojechać w obu terminach, albo w dowolnym innym czasie – o ile tylko rodzice nie mają nic przeciwko, a Wy poradzicie sobie z zaległościami w szkole!

TURNUSY ZIMOWISK 2021

Na mapce powyżej znajdziecie terminy ferii zimowych 2021 dla swojego województwa. A oto jak wygląda to z podziałem na tygodnie i turnusy na zimowiskach Poszukiwaczy Przygód:

Pierwszy tydzień zimowisk (17 stycznia – 23 stycznia) – Pierwszy tydzień ferii dla województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Drugi tydzień zimowisk (24 stycznia – 30 stycznia) – Drugi tydzień ferii zimowych dla województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Ferie zimowe rozpoczynają województwa podlaskie oraz warmińsko-mazurskie.

Trzeci tydzień zimowisk (31 stycznia – 6 lutego) – Drugi tydzień ferii dla uczniów z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Rozpoczynają się ferie zimowe dla województw lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego.

Czwarty tydzień zimowisk (7 lutego – 13 lutego) – W tym czasie województwa lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie mają drugi tydzień ferii.

Piąty tydzień zimowisk (14 lutego – 20 lutego) – Ferie rozpoczynają wszyscy w województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim oraz wielkopolskim.

Szósty tydzień zimowisk (21 lutego – 27 lutego) –  Województwa kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie oraz wielkopolskie rozpoczynają drugi tydzień ferii.