Przejdź do treści

Czy są tutaj nasze Gwiazdy Katalogu?

Wszyscy gotowi?

Czas rozpocząć coroczną akcję Gwiazdy Katalogu!
W tym roku podczas wybierania zdjęć do katalogu ZIMOWISKA 2021 mieliśmy niełatwe zadanie. Dzięki Waszym niesamowitym uśmiechom i wspaniałej zimowej aurze mamy dziesiątki fantastycznych fotek z zeszłorocznych zimowisk. A każda pozwala wrócić myślami do Limby albo Małego Cichego! Ale udało się, a katalog powinien być już na Waszych ekranach. Jeżeli nie – możecie go pobrać na głównej stronie!

Powiedzmy to wprost i bez zbędnej skromności: katalog ZIMOWISKA 2021 wyszedł fenomenalnie! 🤩 Jest wypełniony po brzegi zimowymi programami, stokami narciarskimi, ale przede wszystkim – przepięknymi zdjęciami z Wami w roli głównej!

Zajrzyj do katalogu i sprawdź, czy nie jesteś przypadkiem na jednym ze zdjęć! Jeżeli tak, gratulujem zostania Zimową Gwiazdą Katalogu! Mamy dla ciebie niespodziankę.

Zasady akcji Gwiazdy Katalogu

Katalogi ZIMOWISKA 2021 są dostępne do pobrania w PDF na naszej stronie internetowej. Zachęcamy gorąco, by porządnie je przejrzeć – szczególnie w poszukiwaniu siebie na zdjęciach! W tym roku, poza stronami z opisem zimowisk, dołożyliśmy cztery strony z samymi zdjęciami. Mamy tak wiele świetnych fotek, że nie możemy ich nie pokazać.

Co zrobić, jeżeli jestem Zimową Gwiazdą Katalogu?

To proste – zgłoś się do nas i oczekuj niespodzianki!

Podaj nam następujące informacje:

  • na której jesteście stronie – zdjęcia grupowe też się liczą!
  • adres wysyłki paczki-niespodzianki – adres domowy albo paczkomat
  • e-mail i telefon kontaktowy

Na wasze zgłoszenia czekamy do 30 października, czyli przez najbliższe dwa tygodnie! Na początku listopada otrzymacie od nas paczki-niespodzianki, w sam raz na chłodne, jesienne dni. 🧣

Gwiazdy Katalogu 2020