fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Wy pytacie – my odpowiadamy! Czym są „zajęcia dodatkowe” na obozie?

Obozy startują dosłownie za moment. Ostatnie miejsca na turnusach topnieją jak lody na słońcu. Nasze Biuro Obsługi Klienta nie może narzekać na nudę! Telefony rozgrzane są do czerwoności – podobnie jak klawiatury, gdy odpowiadamy klientom online… Wśród pytań, które nam zadajecie, powtarza się od czasu do czasu jedno, dotyczące programów obozów. Znacie nas – lubimy jasne sytuacje. Dlatego spieszymy z odpowiedzią: co kryje się pod tajemniczym hasłem dodatkowo w programie? 

Czarno na białym – program obozu

Przeglądając naszą ofertę – czy to na stronie internetowej, czy w katalogu – bez problemu można zapoznać się z programem każdego z naszych obozów. Zajęcia, które będą realizowane w trakcie turnusu są zaprezentowane czytelnie, w formie punktów. Dzięki takiej prezentacji każdy rodzic i uczestnik wie doskonale, czego spodziewać się podczas wybranego obozu. Jak wiecie, naszą specjalnością są programy tematyczne i to chyba dotyczące każdej możliwej dziedziny: fantastyki, sportu, nauki, świata wirtualnego, sztuki oraz hobby młodych ludzi… dlatego każdy z naszych obozów ma autorski, specjalistyczny program zajęć, który zapewni naszym uczestnikom najlepszą, najbezpieczniejszą i superprofesjonalną wakacyjną zabawę.  

Gdy już zapoznacie się z zajęciami interesującego Was obozu zauważycie, że na końcu każdego z obozowych programów widnieje osobny blok zatytułowany (w naszym katalogu) DODATKOWO lub (na naszej stronie internetowej) dodatkowo w programie, a w nim wymienionych kilka – kilkanaście aktywności. Czym jest ten zbiór zajęć? Czy będą one realizowane podczas każdego turnusu? Spieszymy z odpowiedzią! 

„Dodatkowo w programie”, czyli zajęcia wspólne dla całego cyklu  

Nasi stali uczestnicy wiedzą, czym w Poszukiwaczach Przygód są cykle obozowe. Ogólnie rzecz biorąc, cykl to zgrupowanie kilku do kilkunastu obozów skierowanych do uczestników w określonym wieku, odbywających się jednocześnie w jednym ośrodku wypoczynkowym. Obozy cyklu łączy lokalizacja i osoba kierownika. Przeważnie w ramach jednego cyklu toczą się obozy o zbliżonej tematyce: np. cykl obozów artystycznych dla młodzieży Przystań Wyobraźni, czy obozów naukowych dla dzieci: Odkrywcy Świata. Więcej o tym, czym są i jak funkcjonują cykle obozowe przeczytacie tutaj. Dzięki takiemu zebraniu programów obozowych w jednym miejscu zyskujemy wspaniałą atmosferę wśród uczestników o wspólnym wieku i podobnych zainteresowaniach, nie tracąc kameralnych grup podczas zajęć tematycznych. 

Są jednak takie zajęcia, które nie są związane z żadną tematyką obozu lub też takie, które dopiero przeprowadzane w dużej grupie mają sens. Mówimy tu np. o wycieczkach, kąpielach (w morzu, jeziorze, basenie), dyskotekach, ogniskach, rozgrywkach sportowych, czy obozowym karaoke. To właśnie te aktywności – nie przypisane do jednego obozu, ale wspólne dla wielu – kryją się pod nazwą zajęć „dodatkowych”. 

Oznacza to, że – tak samo, jak cały program obozowy – będą one wszystkie realizowane podczas każdego turnusu! 

Jesteście gotowi na TAAAKĄ ilość atrakcji? 

Nasza oferta, jak zwykle, pęka w szwach, wypełniona po brzegi najlepszą wakacyjną zabawą dla młodszych i starszych poszukiwaczy przygód. Czy razem z nami odliczacie do rozpoczęcia najlepszych wakacji ever? 

Do zobaczenia!