fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Wakacyjne tajemnice Poszukiwaczy Przygód

Zimowiska Poszukiwaczy Przygód trwają w najlepsze, wy jednak myślami wybiegacie już do wakacji! Nic dziwnego, w końcu słońce i letnia przygoda w dobrym towarzystwie to gwarancja naładowanych baterii i wspomnień na cały rok!

Coraz częściej prosicie nas, żebyśmy uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili wam szczegóły nadchodzącego sezonu letniego. Co prawda katalog OBOZY 2017 to obecnie najpilniej strzeżona tajemnica… ale chyba możemy ujawnić kilka sekretów!

 

KIEDY JEDZIEMY NA WAKACJE?

Jeżeli już dzisiaj chcecie zaplanować wakacje, mamy dla was terminy turnusów naszych obozów! Podobnie jak rok temu, do wyboru macie aż sześć opcji o różnych długościach trwania, tak aby każdy znalazł coś dla siebie! Daty turnusów w górach i tych na północy Polski nieco się od siebie różnią. Ponadto wyjazdy dla najmłodszych są krótsze, aby zapewnić komfort naszym początkującym poszukiwaczom przygód, dlatego ich daty są inne niż te podane poniżej. Szczegóły znajdziecie w katalogu OBOZY 2017.

Obozy w górach – Twierdza Fantastyki, Odkrywcy Świata, Przystań Wyobraźni, Obozy Azjatyckie oraz obozy dziecięce w górach

turnus 1 – trwa od 26 czerwca do 7 lipca

turnus 2 – trwa od 8 lipca do 19 lipca

turnus 3 – trwa od 20 lipca do 29 lipca

turnus 4 – trwa od 30 lipca do 10 sierpnia

turnus 5 – trwa od 11 sierpnia do 22 sierpnia

turnus 6 – trwa od 23 sierpnia do 29 sierpnia

Obozy na północy – Akademia Umysłu, Baza Namiotowa, obozy młodzieżowe i dziecięce nad morzem, obozy dziecięce nad jeziorami 

turnus 1 – trwa od 25 czerwca do 6 lipca

turnus 2 – trwa od 7 lipca do 18 lipca

turnus 3 – trwa od 19 lipca do 28 lipca

turnus 4 – trwa od 29 lipca do 9 sierpnia

turnus 5 – trwa od 10 sierpnia do 21 sierpnia

turnus 6 – trwa od 22 sierpnia do 28 sierpnia

GDZIE JEDZIEMY NA WAKACJE?

Pytacie też, gdzie jedziemy w tym roku na wakacje! Zawsze wybieramy dla was sprawdzone ośrodki, z którymi współpracujemy od lat i wiemy, że możemy spodziewać się po nich najwyższego standardu, pysznego jedzenia i domowej atmosfery. Gdzie zatem wybieramy się w tym roku?

Obozy z cyklu Przystań Wyobraźni oraz Obozy Azjatyckie ponownie zagoszczą w ulubionym ośrodku „Limba” w podhalańskim Poroninie. Dołączą tam do nich wszyscy, którzy pojadą na obozy dziecięce w górach. Cykl Odkrywców Świata ma swoją stałą, górską bazę w uroczym Małym Cichym, a fantaści z Twierdzy Fantastyki po raz drugi osiądą w Bukowinie Tatrzańskiej!

Akademia Umysłu to cykl obozów naukowych, który tradycyjnie pojawi się w tym roku w nadmorskim Jantarze. Z kolei naszą Bazę Namiotową czeka przeprowadzka do Wieżycy na Kaszubach! Tam również spędzą wakacje uczestnicy z obozów dziecięcych nad jeziorami, a ich rówieśnicy znad morza będą wypoczywać w Junoszynie. To jednak nie koniec zmian – kto wybierze się na nasze sportowe i chillowe obozy młodzieżowe, ten trafi do zupełnie nowego ośrodka w jedynej takiej, niesamowitej, słonecznej Krynicy Morskiej!

CO Z KATALOGIEM OBOZY 2017?

Jeżeli codziennie zaglądacie do skrzynki pocztowej z nadzieją, że pojawi się w niej najnowszy katalog OBOZY 2017 Poszukiwaczy Przygód – zaglądajcie dalej! Nie możemy jeszcze zdradzić zbyt wiele, ale katalogi trafią w wasze ręce szybciej niż się tego spodziewacie!

Możemy za to powiedzieć, że będzie na co popatrzeć! Przygotowaliśmy dla was wiele nowych, ekscytujących letnich wyjazdów. Klasyczne i sprawdzone obozy uzupełniliśmy zaś o nowe atrakcje – będziecie zachwyceni. Nowy katalog ma 140 stron i jest po brzegi wypełniony przygodami!

Jeżeli nie wybieraliście się dotąd z nami na wakacje, a chcielibyście dostać katalog OBOZY 2017 prosto z drukarni – nie ma problemu. Napiszcie do nas maila na biuro@poszukiwaczeprzygod.pl i podajcie adres wysyłki, a zaraz po premierze paczka trafi w wasze ręce!