fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Tak wyglądają wakacje w Krynicy Morskiej!

Pewnego dnia stwierdziliśmy, że brakuje nam słońca i prawdziwego klimatu wakacji! Wsiedliśmy w samochód, wyjechaliśmy z Gdańska i ruszyliśmy na Mierzeję Wiślaną. Kiedy minęliśmy sosnowe lasy i dotarliśmy do Krynicy Morskiej, było już łatwo. Wystarczyło podążać za wakacyjnym bitem 🎧 prosto do ośrodka Poszukiwaczy Przygód. Zobaczcie, jak wyglądają wakacje w Krynicy Morskiej na pierwszym turnusie!

Zaczniemy od mocnego uderzenia, czyli klipu który nagraliśmy tego dnia. Czego tam nie ma! Parkour, piaszczyste plaże, tona słońca, hamburgery z grilla i wspólny taniec przed ośrodkiem. 🕺☀️ Lato na 100%!

Słońce, plaża, letni chillout

Przez całe wakacje 2019 w Krynicy Morskiej odbywają się młodzieżowe obozy nad morzem. Korzystamy z uroków nadmorskiego kurortu, piaszczystych plaż i wyjątkowej w tym roku pogody! Obozy podzieliliśmy na trzy cykle, czyli grupy tematyczne. Wygląda to tak:

  • Akademia Umysłu 🧪 to obozy naukowe. Obozy medyczny i weterynaryjny to najpopularniejszy wybór na Akademii!
  • Obozy sportowe 🏀 – czyli sport, nie ma tu żadnego haczyka! Gramy w kosza, piłkę nożną, ćwiczymy z hantlami…
  • Obozy młodzieżowe ⛱️ – dla tych nastawionych na pełen relaks. Najpopularniejszym obozem z tej grupy jest legendarny Obóz chilloutowy!

Jak widzicie tematyki są różne, ale dogadujemy się dobrze. Do tego sporo luźnych, wakacyjnych zajęć organizujemy sobie wspólnie – na przykład razem wybieramy się na opalanie na plaży i kąpiele w Bałtyku. Zresztą naszą nadmorską atmosferę doskonale widać na klipie! Możecie też obejrzeć zdjęcia, które powstały przy okazji kręcenia filmiku:

Chcecie załapać się na takie klimatyczne wakacje? Nic prostszego. Klikajcie kolorowy obrazek na dole i zobaczcie, które obozy z Krynicy Morskiej mają jeszcze wolne miejsca. Do zobaczenia na wakacjach!

Zobacz wszystkie obozy w Krynicy Morskiej!