fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Świąt pełnych przygód!

Drodzy Rodzice i nasi najmilsi Uczestnicy,

z okazji Świąt życzymy Wam wszystkiego dobrego! Samych wzruszeń oraz nieskończonych pokładów dobrego humoru, energii… i mandarynek. 🍊 Święta to dobry czas na to, by odpocząć, złapać chwilę i pobyć tu i teraz, w rodzinnym gronie. To czasami trudne i wydawałoby się, że niemożliwe w tym całym wirze przygotowań, wyjazdów i tylu osób w jednym miejscu. Pewnie trochę tak jest – ale właśnie dlatego życzymy Wam, by to się udało!

Kochana Kadro Poszukiwaczy Przygód,

dziękujemy, że z nami jesteście. Jedźcie bezpiecznie do rodzinnych domów, spotkajcie się z bliskimi i porządnie odpocznijcie! A kiedy już naładujecie akumulatorki, wróćcie z nowymi siłami i róbcie dalej te wszystkie niesamowite rzeczy, które czynią Was tak wyjątkowymi ludźmi. 🦄 Trzymajcie się ciepło. Wesołych świąt!

Drodzy Gospodarze naszych ośrodków,

od zaśnieżonego Małego Cichego po nadmorską Krynicę, od lat jesteście z nami! Wasza życzliwość i cierpliwość pozwala nam tworzyć niezapomniane wakacje i zimowiska. Dlatego życzymy Wam, by nic nie zmąciło Waszego spokoju i pogody ducha. Cieszcie się zimową aurą i chwilą dla siebie w środku zimowego sezonu! 🎄

Święta Poszukiwaczy Przygód

U nas na Planetarnej świąteczny nastrój panuje już od dawna. Mamy dwie choinki – jedną przy wejściu, a drugą w sali spotkań na piętrze. Zorganizowaliśmy też firmową Wigilię, na której tradycyjnie rozgrywaliśmy zażarte partie w Tajniaków, bawiliśmy się wspólnie na konsoli, a nawet rozbijaliśmy piniatę! (W tym roku wymyśliliśmy sobie motyw przewodni – Święta dookoła świata). Ale chyba najbardziej świątecznym i wzruszającym momentem było wzięcie udziału w Szlachetnej Paczce, kiedy mogliśmy wspólnie pomóc jednej z pobliskich, potrzebujących rodzin!

Poza tym naprawdę dobrze bawiliśmy się przed świętami, kiedy zamieniliśmy jeden z pokojów w biurze w prawdziwą elfią Fabrykę Prezentów. Wszyscy, którzy wzięli udział w naszej akcji Zimowisko Pod Choinkę, musieli w końcu otrzymać prezenty na czas!

Tego nam jednak było mało i wzięliśmy również udział w akcji, którą wymyśliły i zorganizowały uczestniczki naszych obozów z cyklu artystycznych obozów Przystani Wyobraźni. Secret Santa, czyli wzajemne obdarowywanie się w drodze losowania? Super rzecz! Zgłosiliśmy swój udział, zrobiliśmy wywiad i przygotowaliśmy paczuchę. Mamy nadzieję, że się spodobała!

(Swoją drogą, to do akcji powstał hashtag – #PrzystańSanta – zobaczcie, co tam się na nim dzieje)!

Wracamy do Was niebawem

Do zimowisk już niedaleko, ale Święta to nawet dla nas czas na odpoczynek. 25 i 26 grudnia zamykamy biuro i zajadamy się barszczem i mandarynkami. W ogóle do końca roku działamy trochę na wolnych obrotach, ładujemy baterie i od nowego roku wracamy do działania. A do tego czasu – jeszcze raz wesołych Świąt ❤️ i do usłyszenia!