fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Rodzinne ferie nad morzem

Nie wszyscy lubią narty – wiemy to. Białe szaleństwo na stoku to jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania ferii zimowych, ale od tego roku mamy dla Was alternatywę. Co powiecie na rodzinne ferie nad morzem? A co powiecie na ferie w hotelowym standardzie?

Novotel & Poszukiwacze Przygód

Z przyjemnością ogłaszamy, że rozpoczęliśmy współpracę z komfortowym, trzygwiazdkowym hotelem ⭐ Novotel Gdańsk Marina! To sprawdzone miejsce, ze wszystkimi hotelowymi przyjemnościami. Czekają na nas restauracja z wyszukanymi potrawami, lobby bar i nielimitowany dostęp do Marina Wellness Center (basen, sauny, zajęcia fitness, siłownia). Z okien hotelu widać Bałtyk, zresztą sam hotel położony jest ledwie 200 metrów od gdańskiej plaży.

To właśnie tutaj odbędą się dwa terminy rodzinnych ferii nad morzem, w czasie których połączymy hotelowy standard Novotelu z opieką i atrakcjami na naszym poziomie. To nowość w naszej ofercie, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi możliwościami. Współpraca z hotelem Novotel to szansa na nowe, wyjątkowe wrażenia naszych Stałych Klientów!

Obejrzyjcie galerię zdjęć z hotelu:

Program zimowiska, czyli ferie nad morzem z Poszukiwaczami Przygód

Ferie w Novotelu to zimowisko z prawdziwego zdarzenia. Przez osiem dni, przez cały dzień, nasi sprawdzeni wychowawcy zapewniają atrakcje programowe, zajęcia, warsztaty i wycieczki. Bawimy się w zaadaptowanych przez nas hotelowych salach, w pokrytym śniegiem ogrodzie Novotelu, na plażach Trójmiasta i na gdańskiej starówce.

Będziemy zatem tworzyć śnieżne fortyfikacje i urządzać bitwy na śnieżki. Spacerem dotrzemy do sopockiego molo, spróbujemy nordic walkingu i weźmiemy udział w grze miejskiej, odkrywając najpiękniejsze zabytki Gdańska! W cieple hotelu stworzymy własne kulinarne kompozycje, zmierzymy się w turniejach gier planszowych i na PlayStation 4. A wieczorem z kubkiem ciepłej herbaty lub świeżo przygotowanym popcornem zaaranżujemy hotelowy wieczór kinowy!

Opieka i zabawa przez cały dzień

Nasze doświadczenie z rodzinnymi obozami i zimowiskami pokazuje nam, że rodzice, którzy przyjeżdżają na nasze obozy, dzielą się na dwa typy! Z jednej strony 👉 wielu rodziców chce spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi. Uczestniczą zatem w zajęciach i zabierają swoje pociechy na rodzinne wycieczki i atrakcje. Z drugiej strony 👉 znużonym rodzicom też należy się odpoczynek! Dlatego wielu z zaufaniem powierza nam swoje dzieci, by we dwójkę lub samodzielnie odpoczywać, korzystając z okolicznych atrakcji.

Przygotowując rodzinne ferie nad morzem, zrobiliśmy wszystko aby uwzględnić potrzeby obu typów rodziców!

Z myślą o pierwszej grupie przygotowaliśmy liczne zajęcia programowe o z góry określonych godzinach. Jeszcze przed przybyciem do hotelu będziecie mogli zaplanować swoje rodzinne wycieczki lub wspólne śniadania w oliwskich śniadaniarniach. Program zimowiska jest już gotowy i dokładnie przemyślany.

Prawdę mówiąc, możecie zobaczyć go nawet teraz. Oto on:

Z myślą o rodzicach drugiego typu upewniliśmy się, że nasi młodzi uczestnicy zimowiska będą mieli co robić przez cały dzień rodzinnych ferii! W tym celu powstanie Pokój Przygód – miejsce, gdzie zawsze (no dobrze, od 8:00 do 21:00) znajdziecie jednego z naszych wychowawców.

A także dziesiątki gier planszowych, w tym nowości od zaprzyjaźnionego Wydawnictwa Rebel. Będą też gry konsolowe, komiksy, książki, przybory plastyczne i wiele innych atrakcji. W Pokoju Przygód zawsze coś się dzieje – nasi wychowawcy zadbają, by każdy dobrze się bawił. Wyjdziemy też pewnie na niejeden zimowy spacer i ulepimy niejednego bałwana. A gdy przyjdzie pora posiłku, zadbamy o dobrze wyszorowane łapki i wspólnie pójdziemy na posiłek.

Jednym zdaniem – rodzinne ferie nad morzem działają jak każde zimowisko Poszukiwaczy Przygód, gdzie opiekujemy się dziećmi przez cały czas!

Rodzinne ferie – także dla rodziców

Pisaliśmy już o przyjemnościach, które zapewnia sam Novotel Gdańsk Marina. To jednak nie wszystko – my również przygotowaliśmy program przeznaczony specjalnie dla rodziców! Upewniamy się, że nie zabraknie wam atrakcji.

Oprócz wspólnej gry miejskiej, gier fabularnych czy turniejów gier planszowych (dzieci kontra rodzice!), mamy w planach chillowy wieczór w lounge barze i coś dla odważnych – morsowanie w Bałtyku!

Pamiętajcie też, że Trójmiasto z pewnością dostarczy wam dobrej rozrywki. Kina, lodowiska, liczne kawiarnie, bary i kluby to zalety dużego miasta. Sopot słynie z niesamowitych zakątków, a gdańska Stocznia, starówka czy Oliwa – z wyjątkowych widoków. Nie bójcie się – przygotujemy dla Was przewodnik po najciekawszych miejscach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

W końcu jesteśmy właśnie stąd!