fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Połącz pracę z pasją!

Pomyśl teraz o swojej pasji. Być może kochasz malować albo gotować. A może kręcą cię sporty ekstremalne lub ASG? Jesteś trenerem personalnym, studentem ASP lub politechniki? Uwielbiasz pisać, grać w gry fabularne albo jesteś cosplayerką?

Na pewno masz w sobie coś, co cię wyróżnia. Chcemy poznać to coś. Chcemy połączyć twoją pasję z pracą. Dlatego zapraszamy cię na rekrutację do kadry Poszukiwaczy Przygód!

Wychowawca w Poszukiwaczach Przygód

Praca wychowawcy jest niesamowitym, unikatowym przeżyciem i może to potwierdzić każdy, kto choć raz był członkiem obozowej kadry. Na kilkanaście dni trafia się bowiem w miejsce wyjęte z rzeczywistości. Mało kto sprawdza tu Facebooka, mało kto przejmuje się codziennymi problemami. Liczy się tu i teraz – letnia pogoda, rozwijanie pasji w gronie podobnych sobie zapaleńców i doskonały humor, który dopisuje wychowawcom.

Wyjątkowym doświadczeniem jest również praca z młodzieżą. Młodzi ludzie na obozach Poszukiwaczy Przygód mają swoje niezwykłe zainteresowania i pasje. My możemy ich czegoś nauczyć, lecz często to oni rozwijają nas swoim świeżym spojrzeniem. Wychowawcy i kierownik odpłacają się pedagogicznym wsparciem i trwałą relacją.

Pewnie nie wiecie, ale w Internecie są dziesiątki grup, na których kadra i uczestnicy Poszukiwaczy Przygód kontaktują się ze sobą i wymieniają pomysłami nawet kilka lat po wspólnie spędzonych wakacjach!

­– Wyjazd z Poszukiwaczami Przygód to dla mnie możliwość spędzenia wakacji w nietuzinkowy sposób – mówi Karolina Szczepaniak, nasza wychowawczyni, instruktorka snowboardu i kierownik obozów dziecięcych – mogę pracować, uczyć się od innych wychowawców i dzieci, a przy okazji dobrze się bawić. Na obozach poznałam też niezwykłych ludzi.

To prawda, kadra Poszukiwaczy Przygód jest wyjątkowo zgraną i zżytą ekipą! Wychowawcy z poszczególnych cykli spotykają się razem na spontanicznych zjazdach albo posezonowej integracji. Mamy swoje powiedzonka, hermetyczne żarty i anegdoty, które tylko my rozumiemy.

Dołącz do kadry Poszukiwaczy Przygód!

Poszukujemy młodych, pełnych pasji ludzi z zainteresowaniami, które odpowiadają organizowanym przez nas obozom młodzieżowym i dziecięcym. W szczególności czekamy na:

 • instruktorów sportowych oraz instruktorów tańca, zwłaszcza nowoczesnego i jazzowego,
 • pasjonatów sztuki i studentów kierunków artystycznych, muzyków, wokalistów, filmowców i fotografów, miłośników literatury (w tym serii Moondrive),
 • informatyków i programistów, miłośników e-sportu i gamingu (MMO, MOBA),
 • lektorów języka angielskiego i japońskiego oraz studentów japonistyki,
 • znawców kultury i popkultury Japonii (także mangi i anime), Korei, Chin oraz Indii,
 • studentów medycyny, weterynarii oraz kierunków politechnicznych (chemia, fizyka, biologia),
 • instruktorów i miłośników survivalu, paintballa oraz ASG, rekonstruktorów,
 • miłośników fantastyki, cosplayerów, Mistrzów Gry oraz twórców larpowych.

Co mam zrobić, żeby stać się Poszukiwaczem Przygód?

To proste. Są dwa etapy rekrutacji, a pierwszy z nich polega na napisaniu kilku słów o sobie, dołączeniu swojego CV i wysłaniu go na adres rekrutacja@poszukiwaczeprzygod.pl. Pamiętaj koniecznie o dodaniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 ze zm.

W twoim CV szukamy przede wszystkim informacji o pasjach i umiejętnościach, choć doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą jest oczywiście mile widziane. Spodziewaj się maila z odpowiedzią – jeżeli go dostaniesz, to znaczy że zapraszamy cię do drugiego etapu, czyli na jedno ze spotkań rekrutacyjnych.

Na spotkaniu czeka cię kilka lekkich zadań, sprawdzających twój sposób pracy w grupie i umiejętność współpracy. Dowiesz się, jak wygląda praca w Poszukiwaczach Przygód oraz poznasz szczegóły zatrudnienia. Będzie też okazja do indywidualnej rozmowy z jednym z koordynatorów. Niedługo po spotkaniu otrzymasz zaś informację o wyniku rekrutacji – i mamy nadzieję, że już tego lata zielona koszulka kadrowa będzie twoja!

A oto miejsca i terminy spotkań rekrutacyjnych:

 • Gdańsk – 5 maja 2016 r.
 • Wrocław – 11 maja 2016 r.
 • Poznań – 12 maja 2016 r.
 • Kraków – 17 maja 2016 r.
 • Warszawa – 18 oraz 19 maja 2016 r.

 

Szczegóły co do miejsca i daty spotkania otrzymasz w odpowiedzi na twoją wiadomość. Do zobaczenia!