fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Przepis na ferie idealne: rób to, co lubisz i ciesz się zimą!

Nadchodzą „prawie wakacje” 🙂 

Gdy temperatura na dworze zmusza do wyciągnięcia z szaf ciepłych czapek, na sklepowych wystawach rozgościły się świąteczne dekoracje, zaś w szkołach stwierdzenie „oceny na półrocze” pada niepokojąco często, myśli uczniów wędrują w stronę wyczekanego zimowego odpoczynku – ferii. Nadchodzi chwila wytchnienia – takie „małe wakacje”. Jak najlepiej wykorzystać ten czas, by po dwóch tygodniach nasze dzieciaki wróciły do szkół z naładowanymi akumulatorami? Mamy na to sposób! 

Wycisnąć ferie do ostatniej kropli! 

Dwa tygodnie wolnego od szkoły jest często problematyczne dla rodziców, którzy – sami chodząc do pracy – chcą zapewnić dzieciom nie tylko opiekę, ale także dobrze zorganizowany i aktywny czas. Najlepiej, jeśli uda się skorzystać z zimowej aury… o ile ta akurat dopisze. A przecież skoro zima, to zimowe sporty – narty i snowboard. Niektórzy najchętniej przypięliby deski do nóg pierwszego dnia ferii, a odpięli ostatniego. Inni stawiają dopiero swoje pierwsze kroki, więc ich wymarzone ferie to nie tylko stoki, ale i masa innych, ciekawych aktywności. Czy da się to połączyć?  

Wiemy co zrobić, żeby te wolne dni wykorzystać najlepiej, jak to możliwe – beztrosko, radośnie, w otoczeniu rówieśników. Z aktywnościami, które uwielbia Twoje dziecko – tymi na śniegu i tymi w ciepłych pomieszczeniach. Tak, żeby było aktywnie, emocjonująco i bezpiecznie. Żeby nikomu nie zabrakło szusowania po białym puchu, ale także miał czas na wszystkie inne swoje pasje. Witajcie na zimowiskach Poszukiwaczy Przygód! 

Wasze hobby i białe szaleństwo w proporcjach idealnych

Nasze zimowe wyjazdy zostały przygotowane w taki sposób, by połączyć zainteresowania i ukochane aktywności uczestników z zimowymi sportami. Na zimowiskach w Małym Cichym oraz zimowiskach tematycznych w Poroninie każdy dzień składa się z dwóch bloków zajęciowych. Na jednym uczestnicy będą mogli oddawać się swoim pasjom: gotowaniu (Mali Mistrzowie Kuchni), zajęciom plastycznym (Zimowisko Młodych Artystów), rozgrywkom w świecie wirtualnym (Zimowisko Konsolowe) czy zgłębianiu kultury Dalekiego Wschodu (Azjatycki Chillout Zimą), zaś drugie pół dnia spędzą na stokach, szlifując umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie – oczywiście pod okiem naszych instruktorów w grupach podzielonych pod kątem zaawansowania. Dzięki takiemu podziałowi unikamy zarówno przemęczenia zbyt długimi zajęciami sportowymi, jak i „przesyceniu” zajęciami tematycznymi.  

W naszej ofercie znajdziecie propozycje programowe dla dzieci i młodzieży w różnym wieku (zimowiska w Małym Cichym 6 – 14 lat oraz zimowiska tematyczne w Poroninie 9 – 19 lat) i o najróżniejszych zainteresowaniach. Nie zapomnieliśmy o fanach aktywnego spędzania czasu (Zima na 100%, Zimowisko Poszukiwaczy Przygód), którzy oprócz szusowania na nartach chcieliby skosztować też innych zimowych aktywności. Nie mogło zabraknąć także propozycji dla miłośników fantastyki i gier RPG: tych, którzy chcą połączyć codzienne sesje i larpy z białym szaleństwem zapraszamy na zimowisko RPG oraz zimowisko larpowo – aktorskie. Ręczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie! 

O pogodę się nie martwimy! Gdzie zimą ma być śnieg, jak nie na Podhalu?!  

A jeśli narty to nie Twoja bajka… 

…to również wpadnij na nasze zimowiska! Nie ma żadnego problemu, by wziąć udział w programie nie korzystając z wyjść na stoki – wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas składania rezerwacji. Podczas gdy fani sportów zimowych wyjdą na zajęcia, Ty spędzisz czas pod opieką wychowawców biorąc udział w innych ciekawych aktywnościach 🙂  

To co? Widzimy się już niedługo! To będą Very Very Ferie!