fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Premiera OBOZÓW 2020 już 2 marca

Poszukiwacze Przygód nie mogą się już doczekać lata! Długie upalne dni, dużo słońca i zieleni, gorący piasek, lody śmietankowe… no i się rozmarzyliśmy. 🙂 To właśnie dlatego postanowiliśmy odliczać z wami do wakacji. A żeby wprawić się w wakacyjny nastrój, mamy dla was wiadomość tygodnia – premiera OBOZÓW 2020 już 2 marca!

Obejrzyj wakacyjny trailer OBOZÓW 2020

Tego lata możesz być kim tylko chcesz. Pakuj klapki, gitarę, ulubione pędzle albo pada i przeżyj wakacje pełne słońca, przygód i wspaniałych ludzi! ☀️ No dobrze, pakowanie może dopiero za chwilę, ale już teraz przedstawiamy trailer tegorocznych obozów. Oto i on!

W trailerze znajdziecie ujęcia z tegorocznych wakacji w Sarnówku, Junoszynie czy na bazie namiotowej, ale również niewykorzystywane do tej pory klipy z poprzednich wakacji! Jeden z przykładów to zdjęcia z wielkiej fabularnej gry terenowej na Twierdzy Fantastyki w 2017 roku! Także nawet jeżeli rok temu nie było was z nami na obozach, możecie poszukać się wśród bohaterów naszego trailera.

Zobacz tegoroczną okładkę katalogu

To nie koniec niespodzianek! Zanim nadejdzie godzina premiery naszego nowego katalogu, chcemy wam jeszcze pokazać jego okładkę. Dłuugo zastanawialiśmy się pomiędzy różnymi słonecznymi i uśmiechniętymi fotkami. Ale ostatecznie w naszym biurowym plebiscycie zwyciężyło zdjęcie z Twierdzy Fantastyki. Zobaczcie okładkę OBOZÓW 2020!

Dla Stałych Klientów

Kochani rodzice i drodzy uczestnicy! Premiera OBOZÓW 2020 odbywa się 2 marca. Ale jeżeli jesteście naszymi stałymi klientami, koniecznie uważnie sprawdzajcie wasze skrzynki pocztowe! Przygotowaliśmy dla was coś miłego na piątek. 🙂