fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

8 rzeczy, z których jesteśmy dumni

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre, a za oknami biura Poszukiwaczy Przygód czerwienieją i złocą się pierwsze liście na drzewach. Wieczory są przyjemnie chłodne, a słońce coraz niżej wędruje po niebie. To znak, że powoli nadchodzi jesień. My jednak myślami cały czas jesteśmy na wakacjach!

Dlatego postanowiliśmy opisać nasze wrażenia, podsumować sezon i pochwalić się sukcesami. Mamy ich trochę w tym roku!

To było niezapomniane lato. Pogoda dopisała nam zarówno w górach, jak i nad morzem – piękne słoneczne dni jedynie z rzadka przeplatały spektakularne lipcowe i sierpniowe burze. Dwa miesiące wakacji okazało się czasem odpoczynku, zawierania nowych przyjaźni i przede wszystkim rozwijania pasji. Uważamy, że nie ma nic lepszego niż słoneczne lato spędzone w gronie ludzi, którzy kochają to samo co my. I nie jesteśmy w tym sami – w tym roku na wakacje wyjechało z nami ponad 5000 uczestników. To liczba, z której bardzo się cieszymy, oznacza ona bowiem, że lubicie spędzać z nami lato. A za rok? Za rok mamy nadzieję pobić tegoroczny rekord!

Liczby mówią same za siebie. W sześciu ośrodkach (w górach, nad morzem i nad jeziorami) zorganizowaliśmy aż dziesięć obozowych cykli tematycznych. Odbyło się w nich ponad 120 różnych obozów, dostosowanych do unikalnych zainteresowań i preferencji uczestników. Zorganizowaliśmy obozy sportowe i przetrwania, wyjazdy artystyczne i naukowe, obozy przygodowe, jeździeckie, fabularne oraz taneczne. Zarówno fani letniego leniuchowania, jak i wakacyjnego rozwoju mogli znaleźć coś specjalnie dla siebie.

Letnie obozy oraz zimowiska to nie jedyny sposób na kontakt z Poszukiwaczami Przygód. Nasz profil na Facebooku polubiło już ponad 23 tysiące osób, a kolejne 20 tysięcy osób lubi strony poświęcone poszczególnym cyklom tematycznym. Dla przykładu Obozy Azjatyckie Poszukiwaczy Przygód mogą poszczycić się ponad 7 tysiącami fanów, a Twierdza Fantastyki zgromadziła ich niecałe 5 tysięcy. A teraz wyobraźcie sobie, że na każdym z takich profili codziennie pojawiały się obszerne fotorelacje z naszych obozów! W ciągu całego lata opublikowaliśmy przeszło 10 tysięcy zdjęć z wakacji!

Wszyscy dobrze wiedzą (a my najlepiej) że wielka moc oznacza wielką odpowiedzialność. Dlatego każdego roku robimy wszystko, aby wyjazdy z nami były maksymalnie bezpieczne i wygodne, a wszystkie oferowane przez nas atrakcje stały na najwyższym poziomie. Mamy doświadczenie w wyborze ośrodków wypoczynkowych, z którymi współpracujemy. Dbamy o właściwe wyszkolenie naszej kadry – wychowawców i kierowników – których dobieramy pod kątem ich umiejętności i wiedzy, ale także pasji i szerokości uśmiechu! Staramy się również, aby organizowane przez nas obozy odbywały się w jak najmniejszych grupach zajęciowych. W tym roku na jednego wychowawcę przypadało średnio jedynie siedmiu uczestników!

Każdego roku pytamy naszych uczestników oraz klientów, jak oceniają nasze wspólne wyjazdy. W tym roku aż 97% osób pozytywnie oceniło pracę naszych wychowawców i kierowników, a 96% – realizację programu. Najlepsze opinie uzyskała atmosfera, która panuje na naszych obozach – 99% osób uznało ją za dobrą albo bardzo dobrą.

Wszystkie te liczby to odzwierciedlenie naszych starań i sukcesów. To dowody na to, że w pracę nad obozami wkładamy nasze serca i rozwijamy się po to, by z roku na rok oferować jeszcze ciekawsze zajęcia, jeszcze wyższe standardy wypoczynku i jak najcieplejszą atmosferę. Dzisiaj możemy napisać, że jesteśmy dumni z tego, co razem stworzyliśmy.

Usłyszeliśmy w tym roku wiele razy, że czas spędzony na obozach Poszukiwaczy Przygód to najwspanialsze tygodnie w życiu. Takie słowa, jeszcze bardziej niż wszystkie liczby i dane statystyczne, motywują nas do działania. Dziękujemy Wam za lato 2016, za wasze uśmiechy zadowolenia, za wspólnie spędzone chwile i dzielenie się zainteresowaniami. Już się stęskniliśmy!