fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Jesienne podróże Poszukiwaczy Przygód!

Zacznijmy od sekretu – być może nie wiecie, ale jesień to doskonały czas na podróże! Nadal jest ciepło i słonecznie, choć można już założyć ulubione bluzy i szaliki. Drzewa w parkach wyglądają niesamowicie, a w kawiarniach podają najlepsze ciacha!

Podróżujemy zatem we wszystkie strony świata. Iza i Wojtek wrócili niedawno z Teneryfy, a Maciej z Islandii. W planach mamy Rzym i Jerozolimę! Z wielką przyjemnością wybraliśmy się także w odwiedziny do kilku polskich miast – na wszelkiego rodzaju tematyczne targi oraz imprezy. Gdzie byliśmy? Zapraszamy do krótkiej relacji!

COPERNICON 2017

Pod koniec września odwiedziliśmy magiczną toruńską starówkę, na której w weekend 22-24 września zagościł jeden z najciekawszych i najbardziej klimatycznych konwentów fantastyki – czyli zlotów fanów gier fabularnych, komiksów czy literatury i seriali fantasy. Mowa o Coperniconie, na którym tradycyjnie pojawiamy się od wielu lat.

W tym roku postanowiliśmy zrobić coś szalonego! Copernicon zawsze przyciągał wielu uczestników naszego cyklu Twierdza Fantastyki. Dlatego wspólnie z twierdzową kadrą zorganizowaliśmy spotkanie wychowawców i uczestników przy sokach i toruńskich piernikach. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania – była nas blisko setka!

POZNAŃ GAME ARENA

Nieco później, na początku października, odwiedziliśmy zgoła odmienne miejsce! Pojechaliśmy do Poznania na zdecydowanie najlepsze targi gamingowe w Polsce. W uznanym kompleksie MTP 6-8 października spotkali się twórcy gier, youtuberzy, e-sportowcy, gracze casualowi i gamingowi zapaleńcy. Wszędzie rozstawiono najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i konsole najnowszych generacji. My skupiliśmy się na Strefie Cosplay, w której zapewniliśmy profesjonalne warsztaty aktorstwa!

WARSZAWSKIE TARGI FANTASTYKI

Pod tą bardzo poważną nazwą kryje się bardzo przyjemna impreza, na której fani fantastyki mogli zaopatrzyć się w tematyczne koszulki, ukochane kostki oraz podręczniki, książki i całą masę innych fantastycznych gadżetów. Oczywiście nie zabrakło naszego stoiska, nowiutkich katalogów ZIMOWISKA 2018 i szansy na wybranie się na Zimowisko RPG albo Zimowisko larpowo-aktorskie.

Kolejne edycje warszawskich targów zapowiedziano na wiosnę i jesień 2018. Znając nasz talent do podróżowania, pewnie znowu tam wpadniemy!

FALKON I FESTIWAL GRAMY — ZAPRASZAMY

Z drzew lecą już liście, ale to nie koniec naszych jesiennych wypadów. W tym roku planujemy pojawić się jeszcze w Lublinie – na świetnym konwencie Falkon – oraz w naszym rodzimym Gdańsku, na planszówkowym festiwalu GRAMY i połączonych z nim targach GRA I ZABAWA. Spodziewajcie się konkursów, niesamowitych atrakcji, spotkań i oczywiście szansy na zdobycie naszego katalogu!