fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Dziękujemy za Super Wakacje!

To były niezapomniane wakacje! Przez dwa miesiące świetnie się bawiliśmy, poznawaliśmy niesamowitych ludzi i odnawialiśmy obozowe przyjaźnie z zeszłych lat. Przeżyliśmy wyjątkowe przygody, a do domu wróciliśmy z bagażami pełnymi wspomnień i z bateriami naładowanymi na cały rok.

Nic dziwnego, skoro mieliśmy czas nie tylko na leniuchowanie, ale także na rozwijanie swoich zainteresowań i talentów. Już za Wami tęsknimy i mamy nadzieję, że Wy za nami też!

W tym roku na 13 różnych cyklach obozowych, w ośmiu różnych miejscówkach w Tatrach, na Kaszubach i nad Bałtykiem spotkało się niemal 5500 młodych, uśmiechniętych i utalentowanych ludzi! Co więcej, ponad połowa z Was przyjechała na nasze obozy już co najmniej po raz drugi. A rekordziści po raz ósmy! Wygląda na to, że tworzymy razem zgraną drużynę! 😎

No właśnie – lato nie byłoby takie wspaniałe, gdyby nie Wy! Dziękujemy że spędziliście z nami wakacje i cieszymy się, że Wam też się podobało. Skąd to wiemy? Piszecie do nas maile, wysyłacie wiadomości i recenzujecie nasze obozy na profilach na Facebooku. Wypełniacie także ankiety, które wysłaliśmy Wam mailowo. Jesteście najlepsi – każda taka opinia utwierdza nas w przekonaniu, by dalej robić to, co kochamy!

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, śmiało wystawiajcie nam oceny i recenzje na profilu Poszukiwaczy Przygód na Facebooku albo na stronie Poszukiwaczy Przygód na Google+. Każda opinia jest dla nas cenna – dzięki Waszym uwagom wiemy, na co zwrócić uwagę i co zrobić, by za rok wakacje były jeszcze lepsze!

Mamy dla Was małą niespodziankę, coś na przypomnienie ☀️ letniej atmosfery – w sam raz do obejrzenia w przerwie pomiędzy szkolnymi zajęciami albo w drodze po herbatę. Zobaczcie, jak było latem 2017 na obozach Poszukiwaczy Przygód – obejrzyjcie naszą pocztówkę z wakacji! Poznajecie tych ludzi i te miejsca?

Pozdrawiamy cieplutko!
Kadra Poszukiwaczy Przygód