fbpx
Zaloguj się
Przypomnij hasło

Pocztówka z wakacji 2018 ⛱️

To było niesamowite lato!

Kochani uczestnicy, drodzy rodzice i najwspanialsza kadro – przez ostatnie dwa miesiące tyle się wydarzyło! Dopisała nam wyjątkowo słoneczna pogoda (nie ma to jak przeżywać falę upałów na plaży, w gęstym kaszubskim lesie albo z widokiem na Tatry), poznaliśmy niezwykłych ludzi i przeżyliśmy tonę atrakcji. A wszystko dzięki Wam. Zaufaliście nam i postanowiliście spędzić z nami tegoroczne wakacje. Dziękujemy!

Na początek mamy dla Was drobny prezent z okazji zakończenia wakacji – pocztówkę z Obozów 2018! W drugiej połowie sierpnia nasza nieustraszona ekipa filmowa odwiedzała wszystkie ośrodki Poszukiwaczy Przygód, przedzierała się przez lasy Bukowiny Tatrzańskiej, płynęła po jeziorze Ostrzyckim, biegała po bałtyckiej plaży na Mierzei Wiślanej… wszystko po to, aby przygotować dla Was materiał filmowy na kolejny rok!

Pocztówka z wakacji, którą za chwilę obejrzycie, to taki jej przedsmak – macie okazję podejrzeć, jak będzie wyglądał Trailer Obozów 2019!

Pocztówka z wakacji 2018

Zrobiło się nostalgicznie, prawda? Jeżeli właśnie zaczęliście tęsknić za wakacyjnymi znajomościami, atmosferą luzu i twórczej kreatywności, to nic dziwnego – my mamy tak od września do czerwca. 🙂 Spokojnie – rok szkolny zleci, zanim zdążycie się zorientować – i na pewno też będzie wypełniony przygodami i ludźmi pełnymi dobrej energii. A poza tym po drodze są jeszcze zimowiska (a my znamy już terminy ferii 2019)!

Obozy 2018 w liczbach

W tym roku spędzaliśmy wakacje w 9 różnych ośrodkach – czterech na Podhalu, trzech nad morzem i dwóch miejscach na Kaszubach. Przygotowaliśmy dla Was 118 najróżniejszych programów obozów, podzielonych na 14 tematycznych cykli – od obozów naukowych dla dzieci, poprzez obozy sportowe i survivalowe, po obozy artystyczne, fantastyczne i azjatyckie.

Chcecie poznać dwa największe hity tego lata? Proszę bardzo – dwa pierwsze miejsca zajmują Obóz RPG (czyli obóz gier fabularnych) i rewelacyjny Obóz chilloutowy nad morzem!

Przez wakacje 2018 na obozach Poszukiwaczy Przygód bawiło się ponad 6000 młodych ludzi. Około połowa z Was była już z nami wcześniej na wakacjach – to mega super, że postanowiliście wrócić do nas w tym roku! ❤️

Podziel się z nami wspomnieniami!

Hej, wasza opinia o wakacjach z Poszukiwaczami Przygód jest dla nas superważna. Chcecie opowiedzieć o najfajniejszej przygodzie na obozie? Pochwalić ulubionego wychowawcę? Opisać, co było super – a może pokazać nam, co możemy poprawić za rok? A może macie pomysł na nowy program obozu?

Czekamy na recenzje, polecenia, 5-gwiazdek i wszystkie te społecznościowe przytulasy!